Ēdamgaldi galda lampas - pārlaicīgs dizains un kvalitāte

Ēdamgalds ir centrālā pulcēšanās vieta mājās, ģimenes, draugu un kopā būšanas vieta. Ar ēdamgalda lampu palīdzību jūs varat radīt tieši tādu noskaņu, kādu vēlaties, taču iespējas ir gandrīz bezgalīgas, un tas var būt grūts lēmums.

Ja jums ir nepieciešamas jaunas ēdamgalda lampas un meklējat iedvesmu, šajā rakstā atradīsiet dažus padomus, kā atrast jūsu situācijai piemērotu apgaismojumu.

Kādu lampu izvēlēties?

Viens no bieži uzdotajiem jautājumiem ir "Cik lampas man vajadzētu novietot virs ēdamgalda?". Cits jautājums ir "Cik lielu lampu izvēlēties?". Pirmais solis ēdamistabas galda lampas izvēlē ir ēdamgalda galda apskate. Ja jūsu galds ir garš, izvēlieties divus piekaramos gaismekļus; mazāka kvadrātveida vai apaļa galda gadījumā varat iztikt ar vienu lampu. Ja jūsu galds ir izvelkams, labs padoms ir lampas uzstādīt strāvas joslā, lai tās būtu viegli pārvietot, lai panāktu optimālu galda apgaismojumu.
Vēl viens krāšņs piekaramais gaismeklis, kas labi darbojas virs gariem galdiem, ir Hope. Hope kulons no Luceplan ir neticami populārs, galvenokārt pateicoties tā vizuālajam vieglumam un materiālu izvēlei. Lampa pavairo gaismu un rada mirdzošu, nomierinošu un komfortablu gaismu, apsmidzinot galdu ar tūkstošiem sīku gaismiņu kā dimantiem. Patiesībā tas ir lampas nosaukuma iedvesmas avots: Hope (cerība).

Šeit redzami divi Hope piekaramie gaismekļi, kas karājas virs ēdamgalda telpā ar augstiem griestiem. Ja jums ir neliels galds, varat izmantot tikai vienu, un, tā kā tie ir dažādu izmēru, ir viegli atrast tādu, kas atbilst jūsu ēdamistabai.

Izņēmums ar @wellendorfs, izmantojot Instagram
Daži klienti Hope uzskata par ļoti romantisku lampu, taču, kā redzams šeit, tā neticami labi iederas arī skandināviski atturīgā interjerā - mēs domājam, ka tā nemaz nav pārāk romantiska. Tā izskatās fantastiski ar tumšo sienu fonā, kas efektīvi izceļ lampas skaistās detaļas.

Hope ir izgatavota no polikarbonāta ziedlapiņām līdzīgiem paneļiem. Šie paneļi patiesībā ir Freneļa lēcas, kas optimizē gaismas atstarošanu un sadrumstalošanu - tās rada īpašus gaismas efektus, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu. šī ir vienkārši krāšņa, smalki izstrādāta dizaina lampa.

Izņēmums no Pinterest
Vēl viens piekaramais gaismeklis, kas varētu būt optimāla izvēle tavam ēdamgalda galdam, ir klasiskais Flowerpot VP1 no &tradition, ko projektējis Verners Pantons. VP1 ir mazākais no Flowerpot piekariņiem, kura diametrs ir 23 cm, tāpēc mēs bieži redzam divus no tiem, kas karājas virs ēdamgalda. Ja jums ir mazāks galds, izmēģiniet Flowerpot VP2, kura diametrs ir 50 cm.
 
Visa Flowerpot sērija ir ļoti populāra, un tā ir pieejama dažādās krāsās. Visus tos var atrast šeit .

Izņēmuma autors ir mūsu klients @_bylilli, izmantojot Instagram

Kura spuldze dod vislabāko gaismu virs ēdamgalda?

Mēs pārāk labi zinām, ka orientēties plašajā gaismas avotu pasaulē var būt grūti. Mēs centīsimies atbildēt uz dažiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, ko dzirdam no mūsu klientiem, - cerams, tas palīdzēs jums izvēlēties pareizo spuldzīti savai ēdamgalda lampai.

Daži no šiem jautājumiem ir šādi: "Kādu gaismas avotu izvēlēties?", "Vai LED ir labākā izvēle? Kāpēc?" un "Ar ko var salīdzināt LED vatu jaudu?" Lielākā daļa no mums pazīst klasiskās 40, 60 un 100 vatu spuldzes, bet mēs neesam tik pārliecināti, kad runa ir par LED spuldzēm salīdzinājumā ar tradicionālajām kvēlspuldzēm.Atrast pareizo spuldzi ir kļuvis grūtāk, jo tagad ir vairākas dažādas izvēles iespējas, ja runa ir par enerģijas patēriņu salīdzinājumā ar tradicionālajām kvēlspuldzēm. Energoefektīvās spuldzes un LED spuldzes nodrošina daudz vairāk gaismas par daudz mazāk enerģijas - tā ir pirmā priekšrocība, izvēloties LED.

Parasti LED spuldzes patērē aptuveni 10 % no enerģijas, ko patērē kvēlspuldzes - nomainot vecās spuldzes pret LED spuldzēm, jūs varat diezgan daudz ietaupīt uz elektrības rēķina. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka LED spuldzēm ir daudz ilgāks kalpošanas laiks - bieži vien 25 000 līdz 50 000 stundu, tāpēc, ietaupot naudu par elektroenerģiju, jums nebūs tik bieži jāpērk spuldzes, lai tās nomainītu.

Salīdzinot spuldžu efektivitāti, parasti ņem vērā divus parametrus - cik daudz gaismas tās izstaro (lūmenu) un cik daudz enerģijas tās patērē (vatu). Tas nozīmē, ka, lai noskaidrotu, cik daudz gaismas nodrošinās LED spuldze, ir jāņem vērā nevis vati, bet gan lūmeni. Lai redzētu dažādu veidu spuldžu salīdzinājumu, skatiet iepriekš redzamo tabulu. (Noklikšķiniet uz attēla, lai redzētu lielāku tabulu.)

Pērkot lampu Lampemesteren, jūs vienmēr saņemsiet bezmaksas gaismas avotu kopā ar pasūtījumu. Lampas ražotājs iesaka spuldzīti, un mēs šo spuldzīti nosūtām jums. Ja vēlaties, vienmēr varat izvēlēties citu spuldzi.