Iedvesmojoši galda lampu fotoattēli no mūsu klientiemIzdvesmojaties savai nākamajai galda lampai? Šī lapa ir veltīta fotogrāfijām, kas uzņemtas mājās, nevis darbnīcās. Katru fotogrāfiju ir uzņēmis kāds no mūsu klientiem, kurš ir nolēmis dalīties ar sava jaunākā lampas pirkuma fotoattēlu, kā tas atrodas viņa mājās.
Trine's FollowMe

Trine's FollowMe

Pārnēsājamā mazā Follow Me galda lampa ir kļuvusi par daudzu māju iezīmi. Trines gadījumā tā lieliski iederas viņas dzīvoklī, kas izstaro mūsdienīgu minimālismu un šarmu. Matēti balto polikarbonāta abažūru var noliekt, lai gaisma vienmēr būtu vērsta pareizajā virzienā. Rokturis ir izgatavots no ozolkoka, kas satriecoši iederas pie vēsā baltā abažūra un elegantā misiņa slēdža. Follow Me ir viegla un stilīga galda lampa, kas, pateicoties tās neticamajam elastīgumam, ir daudzveidīgi izmantojama. Minimālistiskā un stilīgā Follow Me ir ļoti populāra, jo to var izmantot tik daudzos veidos. Ņemiet to līdzi uz pludmali, terasi, kempingu vai iekštelpās, ja jums ir nepieciešama nakts gaisma uz sānu skapīša vai vienkārši dekoratīvs elements, kas apvieno jūsu interjeru, kā tas ir pie Trine's.

Iebūvēto akumulatoru var viegli uzlādēt, izmantojot komplektā iekļauto USB kabeli vai 230 V transformatoru. Spuldze spīd līdz piecām stundām ar augstāko iestatījumu, savukārt mājīgāka spilgtuma spuldze spīd līdz 20 stundām. Follow Me ir iebūvēta LED gaisma, ko var izslēgt, lai radītu mājīgu noskaņu vai vienkārši nodrošinātu vairāk gaismas stundu.

Fotogrāfijas ir no mūsu Instagram klientes Trines Šmitas (Trine Schmidt). Vairāk skaistu un iedvesmojošu interjera dizaina fotogrāfiju atradīsiet viņas profilā @homehappydk.
Iedvesma no Norvēģijas - Milk galda lampa

Iedvesma no Norvēģijas - Milk galda lampa

Lena no Norvēģijas ir vēl viena kliente, kas Instagram vietnē dalījusies ar satriecošām iedvesmas fotogrāfijām. Viena no tām ir no viņas viesistabas, kur viņa uz sānu skapīša ir novietojusi Milk Table Lamp ar melni krāsotām kājām. Populāro lampu, kas ir iedvesmojusies no piena taburetes un nosaukta tās vārdā, ir izstrādājis dāņu duets Kasper Rønn & Jonas Bjerre-Poulsen, kas pazīstams arī kā Norm.Architects. Lenai ir satriecošs melnbalts/balts stils, un viņas Instagram lapa ir lielisks iedvesmas avots.

Izpēti vairāk iedvesmojošu interjera dizaina fotogrāfiju viņas Instagram vietnē @lenaskru.  Kristīnas galda lampa ar puķupodu - maigi zaļš

Kristīnas galda lampa ar puķupodu - maigi zaļš

Tāpat kā Lampemesteren, Kristīnai ļoti patīk galda lampa Flowerpot. Viņai tā pat ir vienā no versijām, kas mums patīk visvairāk! Zaļo toni Lampemesteren rūpīgi izvēlējās, pamatojoties uz pašreizējām tendencēm, kurās valda pieklusinātas dabiskas krāsas. Sadarbībā ar &Tradition mēs radījām lampu Flowerpot Soft Green kā galda lampu un piekaramo lampu. Pieejams tikai Lampemesteren.

Šo lampu 1969. gadā sākotnēji projektēja Verners Pantons, un tā ir kļuvusi par dizaina klasiku. Izteiksmīgo abažūru veido divas puslodes, kas nodrošina komfortablu gaismu bez atspīdumiem. Ideāli piemērots, lai omulīgā gaismā apspīdētu kumodi, naktsskapīti vai palodzi.

Galda lampu Flowerpot atradīsiet šeit
FIND OUR RANGE OF TABLE LAMPS HERE