Dizaina lampas bērniem un bērnu istabai

Lampemesteren jūs atradīsiet jauku un burvīgu lampu izlasi bērnu istabai - vienai vietai, kur jūs nevēlaties piekāpties kvalitātei vai drošībai. Mūsu bērni ir pelnījuši vislabāko apgaismojumu, un tieši tādu jūs šeit atradīsiet. Izlasiet mūsu ceļvedi un atrodiet daudz iedvesmas un lielisku ideju par lampām sava bērna istabai.

LED lampas bērniem - jā vai nē?

Nav stingru noteikumu par to, vai bērnu lampās jāizmanto LED gaismas diodes vai nē, taču mēs to iesakām. LED gaismas diodes ietaupa daudz enerģijas, tāpēc jūs varat viegli atstāt lampu iedegtu visu nakti, neuztraucoties par elektrības rēķinu. Turklāt to kalpošanas laiks ir ļoti ilgs - vidēji 25 000 stundu. Turklāt LED spuldzes neuzkarst kā tradicionālās kvēlspuldzes, tāpēc jūsu bērni nevar apdegt ar gaismas avotu. Mēs iesakām izmantot LED spuldzes ne tikai bērnu istabā, bet visā mājā.


Dizaina lampas bērnu istabā - mūsu labākā izvēle

Dizaina lampas bērnu istabā - mūsu labākā izvēle

Mūsu 1. ieteikums dizaina lampām bērnu istabai ir mīļu mazo radībiņu kolekcija no Mr Maria. Vienai no mūsu Lampemesteren kolēģēm ir Nanuk viņas dēla istabā un Miffy viņas meitas istabā, un tās abas ir milzīgs hits!

Šīs lampas no Maria kunga ir dimmējamas, izmantojot mazu apaļu kloķi, kas, mūsuprāt, ir daudz praktiskāk nekā 3 pakāpju dimmeri, jo tās var pagriezt līdz galam, lai tās būtu gandrīz izslēgtas. Mūsu kolēģe savas lampas atstāj ieslēgtas visu nakti ar zemāko iestatījumu, un, tā kā tās ir LED, jums nav jādomā par enerģijas patēriņu.
Kā redzat šeit, Nanuk ir burvīgs polārlācītis, kura augstums ir 41 cm. Tas izstaro siltu un atmosfērisku gaismu vakarā un tikpat lieliski izskatās arī dienā, kad ir izslēgts - tas ir mīļš draugs, kas patiks ikvienam bērnam.  

Miffy, Nanuk un visi Maria kunga dzīvnieku draugi ir rūpīgi pārbaudīti un apstiprināti. Šīs lampas ir vienkārši lieliska izvēle - jums nav jāuztraucas par drošību vai rēķiniem par elektroenerģiju, un, tā kā tās nekad neuzkarst, jūsu bērns var tās apciemot, kad vien vēlas. Uzticieties mums - tās acumirklī kļūs par jūsu bērnu labākajiem draugiem.

Izņēmuma autors: @bytved, izmantojot Instagram

Vēl viena populāra lampa bērnu istabai ir Eos no Vita. Spalvu lampa, kā daudzi to dēvē, ir pūkaina un jautra lampa, kas lieliski izskatās gandrīz jebkurā vietā mājās, bet īpaši bērna istabā.
Eos ir pieejama baltā, brūnā vai pelēkā krāsā un dažādos izmēros, kā arī piekaramā, galda, grīdas un sienas versijās - jebkura no tām jūsu bērna istabā izskatīsies fantastiski.

Visu Eos sēriju no Vita atradīsiet šeit.

Izņēmumi no Pinterest

Ja esat griestu lampas tirgū, varam ieteikt Being no Philips Hue - skaista un pārlaicīga lampa ar lielisku funkcionalitāti. Being ir iebūvēta LED diode, ko var kontrolēt ar to pašu lietotni, ar kuru var kontrolēt krāsu spuldzīti. Ja jums šķiet, ka tas izklausās pārāk tehniski - lai gan patiesībā to ir ļoti viegli lietot - komplektā ir iekļauta tālvadības pults ar iepriekš ieprogrammētiem iestatījumiem.

Being ir aprīkots ar White Ambiance gaismas avotu, kas nozīmē, ka tas nodrošina baltu gaismu, kuru var regulēt atkarībā no tā, vai vēlaties vēsu vai siltu apgaismojumu. Papildus gaismas temperatūras regulēšanai varat arī aptumšot Being, lai kontrolētu gaismas intensitāti. Visus šos iestatījumus var veikt, izmantojot Hue lietotni vai lampas komplektācijā iekļauto tālvadības pulti - ar Being ir neticami viegli iegūt tieši tādu apgaismojumu, kādu vēlaties. Griestu lampas projicē gaismu gan tieši uz leju, gan uz sāniem. Šoniskā gaisma atstarojas no griestiem un tad lejup un ārā telpā. Šī lampa ir tikpat gudra, cik skaista.
Jāatzīmē arī LightStrips, arī no Philips Hue. (Kā jūs droši vien esat pamanījuši, mums reāli patīk Philips Hue, bet viss produktu klāsts ir tik gudrs un tik viegli lietojams).

LightStrips var veidot un veidot tieši tā, kā vēlaties, un apgriezt līdz vajadzīgajam garumam - tad vienkārši pievienojiet tās un savienojiet ar savu Bridge.
Jūs varat izcelt dažādas telpas zonas un radīt dažādus netiešā apgaismojuma efektus. Hue LightStrips ir ar līmlenti aizmugurē, tāpēc tās ir neticami viegli uzstādāmas - vienkārši pielīmējiet tās vajadzīgajā vietā.

Izmēģiniet izvietot tās ap bērna gultu, rakstāmgaldu vai zem kumodes. Varat ieprogrammēt, lai tās no rīta lēni ieslēgtos un vakarā lēni izslēgtos. Var izvēlēties no 16 miljoniem krāsu, un jūs varat regulēt gaismas jaudu, likt tām mirgot un daudz ko citu.

Iespējas ir bezgalīgas, tāpēc ļaujiet vaļu iztēlei un spēlējieties ar gaismu!

Jauki zināt par apgaismojumu bērna istabā

Ir vairāki veidi, kā izgaismot bērna istabu. Lielākā daļa cilvēku izmanto griestu lampu, kas kalpo kā centrālais apgaismojums. Vecākam bērnam var pievienot arī noskaņu apgaismojumu un nakts gaismu vai galda lampu.

Ja vēlaties piestiprināt nakts lampu pie sienas blakus bērna gultai, izvēlieties tādu, kas nodrošina netiešu gaismu, lai izvairītos no atspīduma. Mazākiem bērniem izvēlieties lampu, kuras gaismas avots ir paslēpts aiz aizsega, lai bērns nevarētu pieskarties spuldzei. Izvēlieties nakts lampu ar regulējamu gaismas spilgtumu, lai varētu regulēt gaismas līmeni - jūs to nenožēlosiet.
Jūs varat pievienot arī stāvlampu, piemēram, vienu no Mr Maria dzīvniekiem, ko mēs minējām iepriekš - lampu, kas jūsu bērnam patiks, kas ir gaismu slāpējoša, kurā izmantota LED tehnoloģija, kas nekarsējas un kas ir pārbaudīta un apstiprināta.

Mēs vēlreiz pieminam testēšanu un apstiprināšanu, jo zinām, ka daži cilvēki pērk kopijas/viltojumus vai citas bērnu lampas no sīkrīku vietnēm. Daudzas no šīm lampām nav izgatavotas no apstiprinātiem materiāliem un var būt toksiskas. Sliktākajā gadījumā šīs lampas nav pārbaudītas un apstiprinātas, un tās var radīt ugunsbīstamību.

Labāk samaksājiet nedaudz vairāk un iegādājieties savam bērnam piemērotu lampu - tikai mūsu viedoklis/ieteikums, kas, cerams, var būt noderīgs klientiem, kuri, iespējams, nav informēti par šo situāciju.