Christian Dell

dzimis: 1893 - miris: 1974
Zināmākie darbi: Kaiser Idell lampas
Izglītība: sudrabkalis

Izcelsme
Kristians Dells bija vācu dizainers ar aizraujošu sudrabkaļa izglītību, kas palīdz izskaidrot viņa darbos atrodamo detaļu izjūtu. No 1922. līdz 1925. gadam viņš strādāja par meistaru Bauhaus metāla darbnīcā Veimārā, kur viņš bija atbildīgs par neticami novatorisku un revolucionāru dizaina stilu.

Bauhaus, kas aptvēra arhitektūru, dizainu, mākslu un citus medijus, ieņem īpašu vietu 20. gadsimta kultūras vēsturē. Tā bija viena no pirmajām izglītības iestādēm, kas nodarbojās ar dizainu, un tajā pulcējās tā laika izcilākie mākslinieki un arhitekti.

Sākot ar 1926. gadu, Dell sāka projektēt gaismas ķermeņus, bieži vien Gebr. Kaiser & Co. spuldžu fabrikai. Viņa galda lampas modelis 6631 Luxus pirmo reizi tika izstādīts 1936. gadā. Tā ātri kļuva par vadošo modeli KAISER idell™ sērijā, kas gan tolaik, gan tagad ir vācu dizaina izcilības simbols, ko eleganti papildina izsmalcināti materiāli un precīzas tehnoloģijas.

Ja jūs interesē lampu programmas nosaukums, tad Kaiser ir oriģinālā ražotāja nosaukums, bet Idell ir vārda "ideja" un Kristiana Della uzvārda kombinācija.
Rādīt 36 no 42 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!