Sofie Refer

Radies: 1975. gadā
Izglītība: Dānijas Karaliskā tēlotājmākslas akadēmija, izstrādājumu dizaina, stikla un keramikas institūts.
Apbalvojumi: German Design Awards 2019 - "Izcils produktu dizains - uzvarētājs" Miira kolekcijai un "Izcils produktu dizains - īpašā atzinība" Blossi kolekcijai / Elle Decoration Collection 2009 - "Labākais dizains pasaulē" / Wallpaper Design Award 2006 - "Labākais apgaismojums" / Blueprint Magazine 2006 - "Labākais jaunpienācējs" / Homes and Garden - "Labākais produkts" / The Chicago Athenaeum - "Laba dizaina balva".

Sofija Refer ir pazīstama dāņu apgaismojuma dizainere, kura 2003. gadā Kopenhāgenā nodibināja savu pirmo apgaismojuma zīmolu Refer + Staer, divus gadus pēc starptautiskā izrāviena 2001. gadā, kad viņa ieguva "Laba dizaina balvu" Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzejā "Chicago Athenaeum" par savu Mega Lightbulb lampu - un Mega Lightbulb kopš tā laika ir kļuvusi par vienu no viņas populārākajiem dizainparaugiem. Dažādus modeļus pašlaik ražo slavenais dāņu dizaineru zīmols &Tradition.

Sofijas Refer dizainparaugi ir pazīstami ar to, ka to pamatā ir skandināvu dizaina tradīcijas, un tos iedvesmojusi ziemeļu gaisma. Refer uzskata, ka cieņa pret dabu un spēja saskatīt skaistumu vienkāršībā ir divas galvenās vērtības jebkurā dizaina tradīcijā. Turklāt Refer uzskata, ka gaisma ir būtiskākais un spēcīgākais interjera dizaina aspekts, un viņu vada aizraušanās meklēt jaunus veidus, kā spēlēties ar gaismu. Lai to panāktu, viņa izmanto dažas no jaunākajām tehnoloģijām, lai radītu vienkāršus, racionālus dizainus ar glītām, jutekliskām izpausmēm un ekstravagantu pieskārienu.

2017. gadā Sofija Refer sadarbībā ar Nadiju Lasenu (Nadia Lassen) un Pēteri Osterbergu (Peter Østerberg) nodibināja dāņu zīmolu Nuura ar mērķi radīt unikālus, sensorus un estētiskus gaismas avotus, kas atspoguļo Ziemeļvalstu dabas pārpilnību un prieku. Rezultātā ir radīta izsmalcināta dizaina sērija, kas piemērota jebkuram mērķim gan privātās, gan sabiedriskās telpās, tostarp Miira, Blossi, Liila, Anoli un Apiales lampu kolekcijas. Ar lampu Sofie Refer un jebkuru citu risinājumu no Nuura jūs iegūstat praktisku gaismas avotu, kas vienlaikus ir arī dekoratīvs interjera dizaina papildinājums, kas garantēti piesaistīs uzmanību un papildinās jūsu esošo interjeru.
Rādīt 36 no 157 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!