OYOY Living Design Mini

Iekārtojot bērna istabu, ir svarīgi izvēlēties mēbeles un aksesuārus, kas ir ne tikai skaisti, bet arī praktiski un rotaļīgi. OYOY Living Design Mini atradīsiet iespaidīgu unikālu mājas piederumu klāstu, kas iepriecinās, radoši un funkcionāli papildinās jebkuru bērnu istabu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir taburete, pildīts dzīvnieks, rotaļu paklājs, drēbju pakaramais vai paklājs, OYOY Living Design ir viss, kas nepieciešams jūsu bērna istabai, lai tā būtu gan praktiska, gan jautra. Sniedziet savam bērnam vislabāko startu ar kvalitatīviem produktiem, kas rosina viņa iztēli un atbalsta attīstību.
Rādīt 20 no 20 produktiem

Stilizēti taburetes bērniem - patstāvības un izpētes veicināšana


OYOY taburete bērniem nav tikai parasta taburete. Tas ir aicinājums mazajiem bērniem uz patstāvību un izpēti. Ar piemērotu tabureti bērns var viegli aizsniegt plauktus, vannasistabas izlietni vai mīļākās grāmatas augšējā plauktā. Tas ne tikai piešķir telpai praktisku dimensiju, bet arī jūsu bērnam piešķir patstāvības un meistarības sajūtu. OYOY sortimentā ir dažādu veidu taburetes, no kurām katra piedāvā unikālas funkcijas un dizaina elementus, kas lieliski iederas jebkurā bērnu istabā.

Tādi taburetes kā truša pakāpiena taburete ir burvīgs papildinājums jebkurai bērnu istabai ar savu izturīgo konstrukciju, tāpēc tā ir ideāli piemērota mazajiem bērniem, kuriem nepieciešama neliela papildu palīdzība, lai sasniegtu izlietni vai vannu. Pateicoties ergonomiskajam rokturim, to ir arī viegli pārvietot, tāpēc tas ir ideāli piemērots bērna patstāvības veicināšanai. No otras puses, Iro stacking taburete ir daudzpusīgs risinājums, kas arī nodrošina gan funkcionalitāti, gan estētiku bērna istabā. Šis kraušanas krēsls ir ideāli piemērots maziem bērniem, jo tas var darboties kā krēsls, naktsgaldiņš vai kā interaktīva rotaļu sastāvdaļa. Visbeidzot, viņiem ir Arca Stool, kas ir elegants un moderns taburete, kas piešķir šarmu jebkurai bērnu istabai. Pateicoties vienkāršajam dizainam un izturīgajai konstrukcijai, šis koka taburete ir ideāli piemērots vecākiem bērniem, kuriem nepieciešams stabils un stilīgs risinājums, lai aizsniegtos līdz plauktiem vai kumodēm.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir truša pakāpiena taburete, Iro stacking taburete vai Arca taburete, OYOY taburetes ir izstrādātas, lai veicinātu bērnu patstāvību un pētniecību. Pateicoties to unikālajām funkcijām un stilīgajam dizainam, šie taburetes ir neaizstājama ikvienas bērnu istabas sastāvdaļa, kurā tiek meklēta gan funkcionalitāte, gan estētika.

Dzēbju pakaramais - organizēšana ar stilu


OYOY bērnu mēteļu pakaramais ir kas vairāk nekā tikai vieta, kur pakārt jakas un somas. Tas ir veids, kā ieviest kārtību un stilu bērnu istabā vai gaitenī. Izmantojot dažādas formas un figūras, piemēram, dzīvniekus vai mākoņus, mēteļu statīvs kļūst ne tikai par praktisku risinājumu, bet arī par dekoratīvu elementu, kas piešķir telpai personību. Jūsu bērnam patiks uz šiem rotaļīgajiem āķiem pakārt savu mīļāko jaku vai mugursomu.  

Bērnu rotaļu paklāji un paklāji - iegūstiet brīnumu zemi zem kājām


Bērnu paklājs no OYOY ir vairāk nekā tikai veids, kā noklāt grīdu. Tas ir komforta, radošuma un rotaļu avots. Pateicoties mīkstajiem materiāliem un košajiem rakstiem, paklājs ne tikai rada ērtu virsmu rotaļām, bet arī telpu, kurā bērns var ļaut vaļu savai iztēlei un radošumam. No paklāja fortu būvēšanas līdz rotaļām ar rotaļu automašīnām - šie paklāji būs neaizstājama jūsu bērna rotaļu sastāvdaļa.

Iedomājieties, kā bērna istaba pārvēršas maģiskā brīnumzemē ar rotaļu paklāju no OYOY. Rotaļu paklājs ir ne tikai mīksta un mājīga virsma, uz kuras spēlēties; tas ir arī iztēles un rotaļu visums. Jūsu bērns pavadīs stundas, pētot un izdomājot stāstus uz izsmalcinātajiem rotaļu paklājiem, turklāt ar dažādiem rakstiem, krāsām un tēmām rotaļu paklājs var pārvērsties par jebko sekundes laikā. OYOY rotaļu paklājiņu klāstā ir dažādi unikāli dizaini, kas aicina rotaļāties, mācīties un pētīt visu vecumu bērnus.

Viens no šiem rotaļu paklājiņiem ir Nautilus Hopscotch, kas ir apaļas formas ar cipariem, ļaujot bērniem lēkāt pa jautru un izaicinošu hopscotch kursu. Šis rotaļu paklājs ne tikai ir izklaidējošs, bet arī rotaļīgā veidā palīdz attīstīt bērnu motoriku un skaitļu izjūtu. Tukāns ir vēl viens krāsains un dzīvīgs paklājs ar skaistu tukāna putnu, kas ir gan vizuāls prieks, gan arī iespēja bērniem izpētīt un iztēloties džungļu dzīvās dabas pasauli. Turklāt rotaļu paklājs Adventure Playmat ir rotaļu paklājs ar dažādām ainavām un ceļiem, kas paver nebeidzamas iespējas rotaļām un iztēlei. Šis paklājs ir lieliski piemērots bērniem, kuriem patīk rotaļāties ar mašīnām, vilcieniem vai citiem transportlīdzekļiem. Sekojot ceļiem uz paklājiņa, bērni var izpētīt dažādas vides un radīt savus stāstus un piedzīvojumus.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir Nautilus Hopscotch, Toucan vai Adventure Playmat, OYOY rotaļu paklājiņi piedāvā rotaļu un mācību pasauli zem bērnu kājām. Šie rotaļu paklājiņi ar savu tēlaino dizainu un funkcionālajām funkcijām ir lielisks papildinājums jebkurai bērnu rotaļu istabai, kas cenšas rosināt bērnu iztēli un radošumu.

Baseins bērniem - spēlējieties un atvēsinieties savā dārzā


Kad runa ir par vasaras izklaidi un atvēsināšanos mazajiem, OYOY peldbaseins ir ideāls risinājums. Šeit OYOY piedāvā burvīgu peldbaseinu izvēli, tostarp rotaļīgo žirafu peldbaseinu, krāsaino Moni peldbaseinu un simpātisko ziloņu peldbaseinu, kas pieejami divos izmēros, tāpēc katram vecumam un dārzam ir kas piemērots. Katram baseinam ir arī atbilstoša pludmales bumba, kas papildina bērnu vasaras pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai tā ir diena pagalmā, pludmalē vai pie baseina, šie peldbaseini no OYOY nodrošinās mazajiem ģimenes locekļiem stundām ilgu izklaidi, rotaļas un atvēsināšanos zem saules.

Atrodiet šeit vēl vairāk unikālu mājas piederumu bērniem no tādiem zīmoliem kā ferm LIVING, Bloomingville un daudziem citiem.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!