Lampas regulējamām gultām

Izvēlēties lampas regulējamai gultai ne vienmēr ir viegli. Apskatiet šo kategoriju, kurā esam atraduši dažas lampas, ko var izmantot kā lampas regulējamām gultām.

Pirms izvēlēties lampu, jāizņem mērlente. Jums ir jāizmēra attālums no sienas līdz vietai, kur jūs sēdēsiet, kad gulta būs pacelta. Tas var ievērojami atšķirties atkarībā no zīmola. Turklāt ir jāmēra augstums, kādā jums būs nepieciešams apgaismojums. Ja jūs sēžat stāvus, lampai jābūt novietotai ievērojami augstāk nekā tad, kad jūs guļat.

Kad gulta ir noklāta un nolikta līdz galam lejā, var šķist, ka lampa atrodas diezgan augstu, tāpēc būtu labi izvēlēties lampu, ko var pārvietot uz augšu un uz leju, kā arī lampu, kas var grozīties no vienas puses uz otru.

Turklāt elastīga lampa uzlabos jūsu iespējas radīt labākos lasīšanas apstākļus un līdz minimumam samazinās sānu spīdumu, lai tas pārāk neietekmētu blakus sēdošo personu.
304L40 Sienas Lampa Melns - Lampe Gras
RRP EUR 422,00
Ir noliktavā tagad
204 Sienas Lampa Melns - Lampe Gras
RRP EUR 341,00
Ir noliktavā tagad
Tolomeo Braccio Sienas Lampa - Artemide
RRP EUR 431,00
Ir noliktavā tagad
304L40 Sienas Lampa Zils - Lampe Gras
RRP EUR 422,00
Ir noliktavā tagad
303 Sienas Lampa Melns/Balts - Lampe Gras
RRP EUR 422,00
Ir noliktavā tagad
Rādīt 36 no 223 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!