Akari

Skulpturālā lampa izskatās neparasta, taču tradicionāla. Mūsdienīgs gaismas avots izgaismo tradicionālo amatniecības darbu un izceļ lampas dabisko formu. Akari lampas nevar klasificēt ne kā funkcionālu izstrādājumu, ne kā mākslu, bet atrodas kaut kur pa vidu. Kad gaisma spīd caur smalko papīru, tā telpā raidīs siltu un patīkamu gaismu, padarot apkārtni mierīgu un aicinošu. Citiem vārdiem sakot, lampas ne tikai nodrošina gaismu telpā, bet arī piešķir relaksējošu atmosfēru jebkuram interjeram.
Akari 9AD Galda Lampa - Vitra
RRP EUR 731,00
Ir noliktavā tagad
Akari 7A Galda Lampa - Vitra
RRP EUR 701,00
Ir noliktavā tagad
Akari 50EN Piekaramā Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 06-06-2024
Akari 21A Piekaramā Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 14-08-2024
Akari 1N Galda Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 28-06-2024
Akari 55A Piekaramā Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 03-07-2024
Akari E Piekaramā Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 09-07-2024
Akari 45X Piekaramā Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 14-08-2024
Akari 24N Galda Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 19-07-2024
Akari 25N Stāv Lampa - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Akari UF1 -H Galda Lampa - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Akari 20N Galda Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 03-07-2024
Akari 120A Piekaramā Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 14-08-2024
Akari 3X Galda Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 27-06-2024
Akari YA2 Galda Lampa - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Akari 14A Stāv Lampa - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Akari 16A Piekaramā Lampa - Vitra
Atgriezts noliktavā uz: 03-07-2024
Akari 13A Stāv Lampa - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Rādīt 36 no 42 produktiem

Akari 10A

Optimizējiet apgaismojumu ar Akari 10A - ikonisku lampu no vizionāra mākslinieka un dizainera Isamu Noguči ar rokām darināto papīra lampu kolekcijas. Ar savu vienkāršo, bet izsmalcināto dizainu Akari 10A piešķir jebkurai telpai smalku eleganci.

Izgatavota, izmantojot tradicionālās japāņu amatniecības tehnikas, no rīspapīra, koka un bambusa, lampa Akari 10A izceļas ar māksliniecisku smalkumu. Tā maigā un izkliedētā gaisma rada patīkamu atmosfēru, kas ir ideāli piemērota gan mājas, gan profesionālām telpām.

Ar skaitli "10A" ir apzīmēts šis modelis slavenajā Akari sērijā, un tas ir unikāls Noguči radošās vīzijas un meistarības apvienojums. Atklājiet apgaismojuma mākslu ar Akari 10A un papildiniet savu interjeru ar mūžīga skaistuma pieskārienu. Iegādājieties tagad, lai baudītu unikālu mākslas darbu, kas ne tikai izgaismo, bet arī bagātina jūsu apkārtni ar estētiku un šarmu.

Akari 1A


Atklājiet Akari 1A smalko skaistumu, kas izcili atspoguļo Isamu Noguči unikālo dizaina mantojumu. Būdams daļa no ikoniskās Akari sērijas, Akari 1A piedāvā unikālu japāņu meistarības un mūsdienīguma kombināciju.

Ar savu eleganto papīra, koka un bambusa konstrukciju Akari 1A rada siltu un izkliedētu gaismu, kas jebkuru telpu pārvērš par mājīgu vidi. Šī ar rokām darinātā lampa, kas pati par sevi ir mākslas darbs, izstaro pārlaicīgu vienkāršību, kas lieliski iederas gan modernā, gan klasiskā interjera dizaina stilos.

Numurs "1A" identificē šo īpašo Akari sērijas modeli, un tas ar lepnumu nes Noguči dizaina redzējumu. Bagātiniet savu mājokli vai darba telpu ar izcilu apgaismojumu un estētiku, ieguldot līdzekļus Akari 1A. Iegādājieties tagad, lai izbaudītu funkcionalitātes un skaistuma apvienojumu šajā unikālajā lukturī, kas nosaka elegantā un modernā dizaina standartus.

Ienācīgas japāņu rīspapīra lampas ar mūsdienīgu ievirzi


1951. gadā japāņu izcelsmes amerikāņu mākslinieks un dizainers sāka projektēt gaismas skulptūras, kuras nosauca par "Araki", kas japāņu valodā nozīmē "gaisma". Noguči uzsvēra, ka viņa mākslai ir jābūt gan praktiskai, gan sociālai funkcijai. Dodoties ceļojumā uz Japānu, viņš apmeklēja Gifu pilsētu, kas bija pazīstama ar laternu un papīra lietussargu ražošanu, kur viņš uzzīmēja pirmās skices Akari gaismas skulptūrām. Turpmākajos gados viņš radīja vairāk nekā 100 piekaramo, galda, grīdas un griestu lampu modeļus, kuru izmēri bija no 24 līdz 290 cm.

Kopš Isamu Noguči pirmo reizi izstrādāja Akari gaismas skulptūru dizainu, tās tiek izgatavotas ar rokām Ozeki darbnīcā Gifu pilsētā Japānā. Vienas lampas izgatavošana aizņem aptuveni 6 stundas, un to visu dara labākie japāņu amatnieki šajā nozarē. Šķērseniski bambusa stieņi tiek iestiepti veidnēs, kas nosaka lampas formu. Tad papīru rūpīgi pielīmē koka karkasam - pa vienam gabaliņam, lai nodrošinātu perfektu salikumu. Kad līme ir izžuvusi, formu noņem, un tagad abažūru var salocīt un nosūtīt vai uzglabāt plakanās kastēs.

Japāņu izcelsmes amerikāņu mākslinieks un dizainers Isamu Noguči sāka veidot gaismas skulptūras 1951. gadā. Viņš radīja vairāk nekā 100 ar rokām darinātu Shoji papīra modeļu, kuru vidū bija galda lampas, stāvlampas un stāvlampas. Šo sēriju nosauca par "Araki", kas japāņu valodā nozīmē "gaisma". Mūsdienās visa sērija sastāv no vairāk nekā 40 dažādiem gaismekļiem, kuros apvienots japāņu un skandināvu dizains ar pārlaicīgu un minimālisma izteiksmi.

Gaismekļi ir dažādu izmēru un formu - daži no tiem ir tīrā formā, citi ar grafiskām ilustrācijām. Akari lampām kopīgs ir izturīgais materiāls Shoji papīrs, kas slāpē gaismu un paslēpj gaismas avotu, vienlaikus ļaujot patīkamai un vienmērīgai gaismai izplatīties visā apkārtējā vidē.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!