Sadzīves telpas un ieejas lampas - informācija un iedvesma
LAMPAS PALĪGTELPAI UN IEEJAI

Izvēloties apgaismojumu ieejas ieejai, atcerieties, ka tam jābūt aicinošam gan jums, gan jūsu viesiem. Tam jābūt siltam un mājīgam, bet pietiekami gaišam, lai jūs varētu atrast savas atslēgas un nesaplīstu uz kurpēm. Priekšnams ir pirmā telpa, ar kuru jūs sastopaties, ieejot mājoklī, tāpēc tai jābūt viesmīlīgai. Apgaismojumam jābūt funkcionālam, bet tajā pašā laikā tam jārada atmosfēra un harmonija telpā. Mums ir daudz priekšnama apgaismojuma variantu - sienas lampas, piekaramie gaismekļi, galda lampas un stāvlampas.No noliktavas līdz veļas mazgātavai un citiem mērķiem - saimniecības telpa kalpo dažādiem mērķiem. Vispraktiskākais palīgtelpas apgaismojums nāk no augšas, tāpēc punkti, piekaramie gaismekļi un griestu lampas ir laba izvēle. Tāpat ir labi izveidot funkcionālās gaismas un vispārējā apgaismojuma kombināciju, lai padarītu telpu pēc iespējas ērtāku darbam.

Mums ir plašs lampu klāsts ieejas gaitenim, priekšnamam un saimniecības telpai. Vienīgais, kas ierobežo apgaismojuma izvēli, ir jūsu paša iztēle. Zemāk atradīsiet informāciju un iedvesmu, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo apgaismojumu jūsu telpai.

Griestu lampas vai piekaramie gaismekļi ieejai - ko izvēlēties? (Vai arī abas...)


Priekšnama izmēri dažādās mājās ir atšķirīgi, un tas nozīmē, ka ir daudz iespējamu apgaismojuma risinājumu. Bieži vien ieejas telpās redzēsiet uzstādītas griestu lampas vai piekaramos gaismekļus, un tie abi ir labi veidi, kā radīt mājīgu vidi. Tie ir arī lielisks veids, kā optimizēt telpu telpā, kas parasti sākumā nav pārāk liela.

Lūk, daži piemēri, kā piekaramie un griestu gaismekļi īpaši labi iederas ieejas telpās.
IC S2 piekaramais gaismeklis no Flos ir ļoti pievilcīga lampa ar vienkāršu un stilīgu dizainu, un tā ir lieliska izvēle ieejas telpai vai priekšnamam. Tās eleganci pasvītro jaukais apaļais apaļais pūstā stikla abažūrs.

Caurspīdīgā abažūra dēļ tādi piekaramie gaismekļi kā šis nodrošina diezgan daudz vairāk gaismas nekā citas lampas ar virzītāku apgaismojumu. IC S2 ir pieejams misiņa un hroma krāsā, kā arī divos izmēros.
Plaff-On Wall/Ceiling Lamp Spānijas ražotāja Marset ir izsmalcināta un nepretencioza lampa ar vairākiem gaismas efektiem. Izkliedētājs ir izgatavots no balta stikla, un alumīnija abažūra iekšpuse darbojas kā atstarotājs. Daļa gaismas filtrējas uz augšu, radot maigu oreolu ap lampu, bet lielākā daļa spīd tieši uz leju. Plaff-On ir lieliska universāla izvēle ieejām un gaiteņiem.

Šī griestu lampa ir pieejama melnā un sudraba krāsā ar 20 vai 33 cm diametru.

(Kāpēc gan neiegūt vēl mazliet iedvesmas no šī attēla un nepievienot tam skaistu galda lampu, piemēram, Bestlite BL1 no GUBI?)
Vēl viena griestu iespēja ir iebūvētas spuldzes, piemēram, Logic Round Ceiling Lamp no LIGHT-POINT. Logic ir neliels, elegants prožektors ar nekomplicētu un diskrētu dizainu.

Tajā ir iebūvēts LED gaismas avots, kas nodrošina ērtu un kvalitatīvu apgaismojumu. To var pagriezt 360° leņķī un noliekt līdz 28° leņķī, ļaujot jums izlemt, uz kurieni virzīt gaismu.
Beat Light sērija no Tom Dixon ir ārkārtīgi populāra lampu programma, kas jau rotā daudzas telpas visā Ziemeļeiropā. Visa sērija ir izgatavota no masīva misiņa, un katra no četrām dažādām formām ir pieejama četrās apdares krāsās - misiņa, melnā, pelēkā un baltā.

Šī ļoti foršā lampu sērija noteikti izgaismos jūsu gaiteni. Jūs varat piekārt vienu lampu atsevišķi vai izveidot tādu grupējumu, kāds redzams attēlā. Ar visām dažādajām formām un apdari jums ir daudz iespējamu kombināciju, ar kurām strādāt!


Galda lampa mājīgam priekšnama mirdzumam

Kad priekšnamā ir sakārtots svarīgais pamatgaismas apgaismojums, aicinošas atmosfēras radīšanai var noderēt papildu lampa. Ja jūsu priekšnamā ir kumode, neliels galdiņš vai palodze, vienkārša un stilīga galda lampa var būt lielisks risinājums. Papildus tam, ka tās ne tikai palielina telpā komfortablu gaismu, tās bieži vien ir arī dekoratīvas, piešķirot personiskuma pieskaņu citādi bezpersoniskai telpai.

Galda lampa priekšnamā neaizņem daudz vietas, tāpēc tā ir ideāli piemērota mazākām telpām un gaiteņiem. Tā arī nav jāpiestiprina pie sienas vai griestiem, tāpēc to var viegli nomainīt pret citu lampu vai pārvietot uz citu vietu.
Jaukā Kizu galda lampa no New Works ir lieliska izvēle, izvēloties galda lampu priekšnamam. Apgrieztā akrila abažūrs tiek izgaismots ar iekšējo gaismas avotu, izgaismojot telpu ar patīkamu un atmosfērisku gaismu. Divu vienkāršu ģeometrisko formu kombinācija piešķir lampai aizraujošu izteiksmību. Šķiet, ka netradicionālais abažūrs balansē uz izturīga marmora pamatnes.

Tā kā dabiskie materiāli ir kļuvuši par interjera sastāvdaļu visā pasaulē, marmora popularitāte ir atjaunojusies. Skaista un eleganta lampa ir pieejama divos izmēros ar melnu, pelēku vai baltu marmora pamatni.


Gaiteņu un ieeju izgaismošana - LED priekšrocības

Enerģijas taupīšanas īpašību dēļ LED apgaismojums ir ļoti praktisks ieejas durvju un gaiteņu apgaismojuma risinājums. LED ir ļoti lietderīgi izmantot tādās vietās kā gaiteņi un ieejas, kur lampas bieži tiek atstātas ieslēgtas uz ilgu laiku. Jūs noteikti pamanīsiet atšķirību savos rēķinos par elektroenerģiju - izmantojot LED, jūs varat ietaupīt līdz pat 80 %!

To ilgais kalpošanas laiks padara tās vēl praktiskākas - jūs ietaupīsiet gan laiku, gan naudu, jo spuldzes nebūs tik bieži jāmaina. Mūsu piedāvājumā ir daudz lampu ar iebūvētiem LED gaismas avotiem, kā arī lampas, kurās kvēlspuldzes vai halogēna spuldzes vietā varat izvēlēties LED spuldzi. LED nodrošina lielisku krāsu atveidi un rada tūlītēju apgaismojumu jūsu ieejas telpās vai gaitenī.
Aim kulons no pazīstamā itāļu ražotāja Flos ir skaista lampa ar iebūvētu LED gaismas avotu. Šo praktisko un gudro piekariņu var noregulēt, lai to varētu piekārt jebkurā vēlamajā augstumā. Tā modernais, grafiskais dizains noteikti piešķirs stilu jūsu priekšnamam vai ieejas gaitenim.

Aim ir pieejams melnā, brūnā un baltā krāsā.
Being griestu lampa no Philips Hue ir vēl viena lieliska lampa ar iebūvētu LED gaismas avotu. Tās stilīgais un nekomplicētais dizains noteikti iederēsies jūsu ieejas telpā vai priekšnamā. Tā ir aprīkota ar visām īpašajām funkcijām, ar kurām Philips Hue ir pazīstama - jūs varat regulēt gaismas krāsu, gaismas intensitāti un daudz ko citu.

Šī griestu lampa nodrošina daudz uz leju vērstas gaismas, kā arī projicē daļu gaismas uz sāniem, kas atstarojas no griestiem un atstarojas uz leju un uz āru telpā. Šis atspīdums no griestiem palīdzēs nelielai vai šaurai telpai izskatīties lielākai. Gaismeklis ir pieejams melnā vai baltā krāsā, un tā diametrs ir aptuveni 35 cm.

Bonusa informācija par Philips Hue


Philips Hue ir jaunākais un modernākais izstrādājums apgaismojuma pasaulē. Nav gandrīz nekādu ierobežojumu, kur šīs lampas var izmantot un kādu atmosfēru tās var radīt. Varat izvēlēties no 16 miljoniem dažādu krāsu, un jūs varat sinhronizēt Hue ar televizoru vai mūzikas sistēmu, lai apgaismojums atbilstu skaņai. Varat ieprogrammēt lampas tā, lai tās izslēgtos, kad aizbraucat, un atkal ieslēgtos, kad esat noteiktā attālumā no mājām. Varat tās aptumšot, spēlēties ar dažādiem krāsu toņiem un radīt ideālu noskaņas apgaismojumu - to visu varat kontrolēt ar vienu viedierīci.

Uzziniet vairāk par Philips Hue visumu šeit.
Terho kulons no dāņu zīmolaMater ir eleganta, vienkārša un ļoti ziemeļnieciska lampa, kas radīs ērtu un mājīgu noskaņu jūsu priekšnamā vai ieejas telpā. Dabīgā koka izmantošana piešķir šiem piekaramajiem gaismekļiem maigu siltuma sajūtu, un muti pūstā opāla stikla abažūri nodrošina kvalitatīvu apgaismojumu. Dizains ir gan moderns, gan pārlaicīgs.

Terho ir pieejami trijos izmēros - izmantojiet tos atsevišķi vai izmēģiniet tos iekārt grupā.


Jauki zināt par dizaina lampām palīgtelpai un ieejas gaitenim

Ir ļoti laba ideja radīt kvalitatīvu apgaismojumu priekšnamā un jo īpaši saimniecības telpā, jo tā ir telpa ar daudz dažādām funkcijām - noliktava, veļas mazgātava utt. Abās telpās ir nepieciešams labs vispārējais apgaismojums, kā arī darba gaisma īpaši izceltās vietās.

Apgaismojuma risinājumi saimniecības telpai ietver piekaramos un griestu lampas, bet pašreizējā tendence, ko mēs redzam arvien biežāk, ir elastīgu un funkcionālu sienas lampu izmantošana. Mēs redzam sienas lampas arī ieejas telpās, taču piekaramie gaismekļi joprojām ir populārākā apgaismojuma izvēle.

Iekārtojot palīgtelpu, jāpatur prātā iekārtošanas augstums. Ideālā gadījumā lampām vajadzētu karāties 75-80 cm virs letes vai darba virsmas, lai neradītu ēnas. Mēs iesakām kombinēt darba zonas piekaramos gaismekļus ar punktiem vai griestu lampu, lai panāktu maksimālu apgaismojumu. Vairāk par uzstādīšanas augstumu varat izlasīt šeit.

Apgaismojuma iespējas
  • Difūza un netieša gaisma - lieliski piemērota vispārējam apgaismojumam telpā. Laba izvēle ir griestu un/vai sienas lampas.
  • Tiešā gaisma - vislabāk piemērota darba apgaismojumam, jo tā ir lieliska konkrētu zonu apgaismošanai.
  • Augstāgais apgaismojums - lielisks kā papildu apgaismojums.
  • Nolaižamais apgaismojums - visbiežāk tiek izmantots kā garastāvokļa apgaismojums vai guļamistabā.

Lūk, daži piemēri, kā jūs varat izmantot dažāda veida apgaismojumu ieejas vai saimniecības telpā.
Bestlite BL6 sienas lampa no GUBI ir īsta dizaina klasika ar skaistu un stilīgu izskatu. Šim jaukajam sienas lukturim ir elastīga roka un regulējams abažūrs, lai jūs varētu precīzi kontrolēt, kur tieši tiek projicēta gaisma. Tas ir ideāli piemērots priekšnamam vai citai telpai, kur ir maz vietas.

Šī populārā lampa parādās arvien biežāk un dažādās situācijās. Tā ir pieejama 9 variantos, tāpēc Bestlite BL6 sienas lampa ir piemērota jebkurai gaumei.

Deep LED griestu lampa no LIGHT-POINT ir vienkāršs balts punkts, kas paredzēts iebūvēšanai griestos. Tas ir lielisks punkts, kas nodrošina lielisku darba apgaismojumu palīgtelpā. Tā iebūvētais LED gaismas avots nodrošina labu krāsu atveidi un ietaupa daudz enerģijas.

Tomēr neaprobežojieties tikai ar palīgtelpu - prožektori labi darbojas arī ieejas durvīs un daudzās citās vietās.
Trama sienas/galda lampa no Luceplan var apgaismot visu telpu un vienlaikus kalpo kā lielisks darba apgaismojums. Tās tiešā gaisma padara to par ideālu izvēli palīgtelpai vai ieejas ieejai.

Šim jaukajam griestu lukturim ir stilīgs un nekomplicēts dizains, tāpēc jūs varat to viegli iekļaut savā mājas iekārtojuma shēmā.


Mēs ceram, ka esat atradis mūsu nelielo ceļvedi priekšnama, gaiteņa un palīgtelpas apgaismojuma jautājumos. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība vai rodas kādi jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu draudzīgo un zinošo klientu apkalpošanas komandu.

Visi attēli ir no Pinterest.