Piet Hein Mājas Piederumi

Piet Hein ir pazīstams ar elegantu un funkcionālu mājas piederumu radīšanu, kuros apvienota pārlaicīga estētika un praktiskums. No viņa ikoniskajām Superellipse vāzēm un stikla traukiem līdz viņa raksturīgajiem svečturiem un krūzīšiem - Heina dizainparaugiem raksturīgs vienkāršs un harmonisks līdzsvars starp formu un funkciju. Viņa izmantotie materiāli, piemēram, nerūsējošais tērauds un koks, atspoguļo kvalitātes un izturības izjūtu. Pjeta Heina (Piet Hein) mājas aksesuāri ne tikai piešķir jebkurai telpai skandināvisku eleganci, bet arī ietver dziļu izpratni par lietotāju vajadzībām un ikdienas rutīnu.

Skaties arī Piet Hein lampas šeit!
Rādīt 36 no 40 produktiem

Svecīši - Piet Hein

Piet Hein svečturi ir dizaina pasaules šedevri, kuros vienkāršas formas apvienotas ar smalku eleganci. Viņa svečturi, kas bieži vien nosaukti zvaigznāju un planētu vārdos, ir veidoti, pievēršot uzmanību funkcionalitātei un estētikai. Heina dizaina minimālisma pieeja rada pārlaicīgu izteiksmi, kas iederas jebkurā interjera dizaina stilā. Vienmēr izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, sveču turētāji izceļas ar unikālu estētiku un izturību. Sveču turētājiem raksturīgā asimetrija un izliekumi rada vizuāli interesantu elementu, kas jebkurai atmosfērai piešķir māksliniecisku noskaņu. Piet Hein svečturi ir ne tikai funkcionāli objekti, kas izplata gaismu, bet arī mākslas darbi, kuros forma un funkcija apvienojas neparastā veidā.

Piet Hein bļodas

Piet Hein bļodas ir vienkāršu formu, estētiskās pievilcības un praktiskuma apvienojums. Pazīstams ar to, ka ir radījis pārlaicīgus dizainus, Pjets Heins ir spējis piešķirt bļodām īpašu eleganci. Viņa bļodām piemīt smalka asimetrija un organiska forma, kas rada vizuālu interesi, vienlaikus saglabājot funkcionālu lietojumu. Neatkarīgi no tā, vai tās kalpo kā centrālais elements uz ēdamgalda vai kā daļa no interjera, Piet Hein bļodas piešķir izsmalcinātu akcentu jebkurā kontekstā. Pateicoties to daudzpusībai, tās ir piemērotas gan ikdienas lietošanai, gan īpašiem gadījumiem, un tās ir skaists mākslas un funkcionalitātes apvienojums mājas aksesuāros. Piet Hein Superellipse ir ģeometriska forma, kas apvieno elipses un taisnstūra īpašības. Šī unikālā forma ir kļuvusi par ikonu Pjeta Heina dizaina repertuārā, un vislabāk pazīstama, izmantojot to galdiem, lampām un bļodām.
Bļoda, kuras pamatā ir Superellipse forma, turpina Heina aizraušanos ar ģeometriju un estētiku. Tajā izmantota raksturīgā Superellipse forma, lai radītu bļodu ar unikālu un racionalizētu profilu. Bļodas līdzenā virsma un maigie izliekumi piešķir tai mūsdienīgu izskatu, vienlaikus saglabājot tās kā trauka funkcionalitāti.

Superellipse lampas var apskatīt šeit!

Piet Hein vāze

Piet Hein vāzes ir svētki vienkāršībai, elegancei un smalkai spēlēm ar formu. Viņa dizaina filozofija, kas apvieno matemātiku un estētiku, izpaužas šajos skulpturālajos objektos. Heina vāzes raksturo tīras līnijas, līdzsvarotas proporcijas un novatoriska pieeja dizainam. Heina vāzes spēj pielāgoties dažādiem interjera dizaina stiliem - no moderniem līdz klasiskākiem interjeriem. Pateicoties to vienkāršai elegancei, tās ir piemērotas kā dekoratīvo kompozīciju centrālā daļa vai kā smalki izsmalcināta detaļa jebkurā mājoklī. Pjeta Heina (Piet Hein) vāzes ir veltījums labi definētas formas skaistumam un apliecina viņa talantu apvienot māksliniecisko izjūtu ar praktiskumu.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!