Piekariņš jūsu dzīvē

Ja jūs nekad neesat lietojis vārdu "piekaramais", lai raksturotu kādu lampu, jūs neesat vienīgais. Lielākā daļa cilvēku, iespējams, par "griestu lampām" dēvētu lampas, kas piekarinātas virs ēdamgaldiem un kafijas galdiņiem, gaitenī vai istabā, taču pareizais termins lampai, kas karājas pie griestiem uz stieples, patiesībā ir "piekaramais". Griestu lampa ir lampa, kas ir piestiprināta pie pašiem griestiem - tāda lampa, kāda parasti ir mūsu vannas istabās. Tātad starp abiem šiem jēdzieniem patiesībā ir atšķirība.

Tagad, kad definīcijas ir beigušās, parunāsim par piekaramiem gaismekļiem! Skaista piekarināmā lampa ir obligāti nepieciešama jebkurā mājoklī! Pareiza lampa ir "wow" faktors un rada unikālu izteiksmību jebkurā telpā jau ar savu klātbūtni. Vai esat minimālisma piekritējs, kam patīk ērta gaisma, kas iekļaujas interjerā un neaizrauj uzmanību? Vai arī jūs esat no tiem, kas dod priekšroku lielām un interesantām lampām, kas pašas par sevi praktiski ir mēbele? Ne vienmēr ir viegli atrast pareizo piekariņu, taču šajā rakstā atradīsiet dažus populārus piekariņu ieteikumus jūsu mājoklim - piekariņam jūsu dzīvē!

Ja vēlaties apskatīt visus mūsu skaistos piekariņus, varat tos atrast tieši šeit.

Jautrais

Jautrais

Ar savu raksturīgo formu ar diviem regulējamiem abažūriem Multi-Lite kulons ir pārsteidzošs un unikāls gaismeklis, kas piešķirs raksturu jebkurai telpai! Atsevišķi pagriežot abažūrus, Multi-Lite piekaramo lampu var novietot dažādos veidos, un jūs varat novirzīt gaismu, kur vien vēlaties.

Multi-Lite 1972. gadā projektēja Louis Weisdorf, un pašlaik to ražo GUBI. Tas ir pieejams dažādās krāsās un materiālos, un to var izmantot gan atsevišķi, gan grupās. Ar 36 cm diametru piekaramais gaismeklis ir diezgan mazs, un tas nozīmē, ka būs nepieciešami vairāki gaismekļi, lai iegūtu atbilstošu gaismu virs lielākiem ēdamgaldiem. Multi-Lite kolekcijā ir arī stāvlampa.

Atrast Multi-Lite šeit.

Elegantais

Elegantais

Blown no &tradition ir jauka un eleganta lampa ar stepētu izskatu, kas jūsu galdam, viesistabai vai virtuves salai piešķirs kaut ko papildu. Šo piekaramo gaismekli ir izstrādājis Samuels Vilkinsons (Samuel Wilkinson), kura koncepcijas pamatā ir ideja par pasaules redzēšanu caur filtru, iedvesmojoties no vecām pudelēm, antīkajām lampām, bākām un keramikas.

Blown ir pieejams sudraba krāsā, kas ļauj pārredzami redzēt spuldzīti, un opāla krāsā, kas palīdz nodrošināt efektīvu un ērtu gaismu.

Blown atradīsiet še.

Trakais

Trakais

2097 no Flos ir īsts paraugstunda, kas noteikti būs lielisks papildinājums jebkurai mājai! Ar 30 vai 50 gaismas avotiem 2097 nodrošina brīnišķīgi pilnvērtīgu apgaismojumu, vienlaikus pats būdams mākslas darbs! Skaidras atsauces uz pagātnes lustrām padara 2097 par īstu klasiku, vienlaikus neatsakoties no mūsdienīguma.

2097 dizaina autors ir Gino Sarfatti - īsts mākslinieks, kurš visu savu karjeru veltījis tam, lai atrastu perfektu gaismu un labākos veidus, kā nodrošināt lampu dizaina funkcionalitāti un estētiku. Lustra 2097 ir viena no 400 lampām, ko viņam izdevies izstrādāt.

Atrodiet 2097 dažādās versijas šeit.

Izsmalcinātā

Izsmalcinātā

Krāsains stikls un sānu vērpjums - tāda ir Design By Us ražotā piekaramā gaismekļa Ballroom recepte (un, kā jau tas ir, lielisku panākumu recepte). Piekariņš ir izgatavots, izmantojot ar rokām pūstu stiklu, un tam ir dekoratīva mala.

Ballroom piekariņam ir Art Deco stila izskats, kas to padara par ideāli piemērotu modernam mājoklim, kur nedaudz asuma ir laba lieta. Pakariniet piekaramo piekaramo gaismekli virs ēdamgalda vai virtuves salas, lai radītu jauku un elegantu gaismu. Jūs varat izvēlēties vienas krāsas vai drosmīgas krāsu un izmēru kombinācijas piekariņus.

Neatkarīgi no tā, vai jums patīk violeta, zaļa, dzintara, dūmakaina vai kāda cita krāsa, jūs atradīsiet Ballroom šeit.

Krāsainais

Krāsainais

Jūs varat paļauties, ka itāļu dizaina uzņēmums Kartell izmantos plastmasu un akrilu. Viņi ir uzņēmums, kas piedāvā virkni aizraujošu un modernu lampu, piemēram, neticami populāro FL/Y piekariņu! FL/Y ir izgatavots, izmantojot krāsainu PMMA (akrilu), un tā diametrs ir 52 cm, tāpēc tas ir ideāli piemērots gan maziem, gan lieliem galdiem. Jūs pat varat kombinēt krāsas, ja tas jums patīk.

Iepazīstieties ar FL/Y tieši še.

Avangardiskais

Avangardiskais

Piekabe Hope ir unikāls un neticami jauks papildinājums jebkurai mājai, jo tā izgaismos jūsu māju kā mazi dimantiņi. Hope ražo Luceplan.

Piekaram Hope piemīt neticams vieglums, kas rada iespaidu, ka tas it kā levitē zem griestiem, un tā caurspīdīgās lapas atstaro gaismu tā, ka aplej telpu patīkamā mirdzumā.

Ja esat no tiem, kam patīk DIY produkti, Hope ir ideāli piemērots jums, jo lampa ir jāsamontē pašiem! Par laimi, tas nav nemaz tik sarežģīti, tāpēc jums nav nepieciešamas nekādas tehniskas iemaņas, lai to paveiktu.

Hope ir īpaši labi piemērota piekāršanai virs ēdamgalda, taču tā lieliski izskatīsies arī gaitenī vai dzīvojamā istabā ar augstiem griestiem, ja jums tāda ir.

Hope ir pieejams dažādos izmēros, un to var uzstādīt arī kā sienas vai stāvlampu.

Aplūkojiet visus pārsteidzošos Hope modeļus šeit.

Klasiskais

Klasiskais

Dāņu māksliniece Cecilie Manz ir izstrādājusi brīnišķīgu lampu Lightyears, proti, Caravaggio piekariņu. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk minimālisms vai trakulīgs dekors, Caravaggio piekariņš jūsu mājās radīs miera, elegances un nenoliedzama stilīguma sajūtu.

Cecilie Manz ir kļuvusi par vienu no lielākajiem interjera dizaina autoritātēm, un bez Caravaggio lampas viņa ir izstrādājusi arī Micado galdu Fredericia Furniture, Beo skaļruņus B&O un vairākas vannas istabu kolekcijas Duravit.

Caravaggio ir klasisks piekaramais gaismeklis ar pavērsienu, jo tam ir caurumi augšpusē un apakšpusē, kas palīdz radīt ērtu gaismu virs ēdamgalda, virtuves salas vai viesistabā.

Atrodiet jaukos Caravaggio piekaramos gaismekļus šeit.

Plānais

Plānais

Ja vēlaties vienkāršāko no vienkāršā, LIGHT-POINT Slim piekaramais gaismeklis ir īstais jums! Plāns siluets un pārsteidzoša gaisma - ko vēl vairāk jūs varat vēlēties?

Slim ir pieejams dažādos garumos un krāsās, un tas lieliski iederēsies jūsu virtuvē vai virs ēdamgalda. Lieliska gaisma, kas neaizņem uzmanību no telpas.

Atrodiet Slim pendeli tieši šeit.

Šie bija daži no mūsu ieteikumiem par jautriem, vienkāršiem, trakulīgiem, klasiskiem vai vienkārši kopumā skaistiem piekarināmiem gaismekļiem. Vai jūs esat atraduši piekaramo lampu savā dzīvē? Ja ne, varat pārlūkot pārējo mūsu piekaramo lampu klāstu tieši šeit.