Privātuma politika - personiskās informācijas vākšana un izmantošana

Personas informācijas apstrāde - līguma izpilde

Saistībā ar pirkumu no Lampemesteren jūs esat sniedzis personisku informāciju, tostarp (bet ne tikai).

-Jūsu vārdu un uzvārdu
-Jūsu adresi
-Jūsu e-pasta adresi
-Jūsu tālruņa numuru
-Jūsu maksājumu informāciju

Mēs izmantojam šo informāciju, lai paātrinātu jūsu pirkumu, jo tā ir nepieciešama, lai mēs varētu izpildīt savu darījuma daļu. Šo informāciju mēs glabājam 5 gadus saskaņā ar Dānijas grāmatvedības likuma (Bogføringsloven) noteikumiem. Šā perioda beigās jūsu dati tiks dzēsti.

Ja esat pasūtījis piegādi, jūsu vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese tiks nodota mūsu piegādes uzņēmumam - pašlaik GLS, DSV vai PostNord -, lai tas varētu piegādāt jūsu pirkumu.

Personas informācijas apstrāde - piekrišana

Personas datu apstrāde - piekrišana Ja esat pierakstījies uz mūsu jaunumiem (atzīmējāt izvēles rūtiņu "Jā, lūdzu - jaunumi tiek sūtīti reizi mēnesī"), mēs izmantosim jūsu e-pasta adresi un informāciju par pirkumu, līdz tā vairs nebūs svarīga - praktiski līdz brīdim, kad jūs vairs nevēlēsieties no mums saņemt e-pastus.

Savu piekrišanu jūs varat atsaukt jebkurā laikā. To varat izdarīt, izmantojot mūsu e-pasta vēstuļu apakšdaļā iekļauto saiti vai sazinoties ar mums, izmantojot info@lampemesteren.lv un informējot, ka vairs nevēlaties saņemt mūsu jaunumus un piedāvājumus. Pašlaik klientu apkalpošanas dienests var apstrādāt tikai angļu valodā nosūtītos pieprasījumus.

Personiskās informācijas vākšana

Lampemesteren personas datu vākšana notiek saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem un ES vispārīgajiem datu aizsardzības noteikumiem (GDPR).

Lampemesteren vāc lietotāja informāciju no 3 avotiem: - No sīkfailiem, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes, piemēram, IP adrese, valsts, apskatītās lapas, apskatītās kategorijas, apskatītie zīmoli, mijiedarbība/klikšķi un meklējumi.  - no pirkumiem, piemēram, demogrāfiskie dati, e-pasta adrese, maksājuma informācija, produkti, pasūtījumu summa, zīmoli un biežums. Tas ietver arī darījumu e-pasta vēstules, piemēram, pasūtījuma apstiprinājumu un sūtījuma apstiprinājumu. - No lietotāja uzvedības un iesaistīšanās nosūtītajā saziņā, tostarp e-pasta vēstulēs, piemēram, atvēršanas biežums, klikšķu modeļi un interesējošās jomas.

Šīs informācijas vākšanas mērķis ir dažādas jomas: - Pienākumiem. Lai izpildītu savas saistības pret jums kā klientu vai mūsu pakalpojumu lietotāju, piemēram, pirkumu, rēķinu izrakstīšanu, klientu apkalpošanu un klientu klubu. Lai veiktu klientu apkalpošanu, izmantojot e-pastu, tērzēšanu vai tālruni. Lai atbildētu uz jautājumiem par pasūtījumu vai agrākiem pasūtījumiem, labotu kļūdas un konsultētu klientus. Lai parādītu iedvesmu, produktu piedāvājumus/pakalpojumus un personīgos ieteikumus, izmantojot tīmekļa, e-pasta un trešo pušu mārketingu. - Klientu pieredze. Lai uzlabotu klientu pieredzi un mijiedarbību ar Lampemesteren - piemēram, lai personalizētu klientu pieredzi un izstrādātu jaunas funkcijas un produktus. Tas ietver mūsu tīmekļa vietņu administrēšanu, aizsardzību, darbību un uzturēšanu, sistēmas administrēšanu un drošību, piekrišanu statistikas datiem par vietnes izmantošanu un pirkumiem, kā arī lai uzlabotu izpratni par mūsu klientu iecienītākajiem produktiem. - Krāpšana un risks. Lai novērstu krāpšanu un veiktu pamatotu riska novērtējumu. - Tiesību akti. Lai ievērotu spēkā esošos tiesību aktus.

Pārlūkošana

Pārlūkošana Kad apmeklējat Lampemesteren, mēs apkopojam informāciju par tīmekļa vietnes apmeklējumiem. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu jūsu klientu pieredzi, novērtētu atsevišķu vietnes elementu izmantošanu un atbalstītu mūsu mārketingu.

Pārlūkojot vietni, var tikt nosūtīts dienesta e-pasts.
Lampemesteren apkopo jūsu pārlūkošanas paradumus (piemēram, kategorijas, zīmolus un apskatītos produktus), lai uzlabotu saziņu par atbilstošiem produktiem un piedāvājumiem, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šādas vākšanas piemērs ir jūsu iepirkumu grozam pievienotie, bet nepirktie produkti. Tas var izraisīt pakalpojuma e-pasta vēstules nosūtīšanu ar atgādinājumu par jūsu iepirkumu grozā atstātajiem produktiem. Ja nevēlaties saņemt e-pastu par nepabeigtiem pasūtījumiem, varat atteikties no tā, izmantojot saiti servisa e-pasta apakšā.

Datu drošība

Datu drošība Neatkarīgi no tā, vai mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju līguma izpildei vai ar jūsu piekrišanu, mēs vienmēr apstrādāsim jūsu informāciju droši un konfidenciāli saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tostarp Personas datu regulu un Datu aizsardzības likumu.

Jūsu informācija tiks izmantota tikai tam mērķim, kādam tā tika apkopota, un tiks dzēsta, kad šis mērķis būs izpildīts vai vairs nebūs aktuāls.

Mēs izmantojam trešās puses, lai apstrādātu jūsu maksājumu informāciju - Quickpay - un apstrādātu jūsu pirkumu - Myaccumolo no MCB Holsebro, Dānijā.

Ar šīm trešajām pusēm mums ir noslēgti datu apstrādes līgumi, kas ir mūsu garantija, ka tās ievēro attiecīgos noteikumus par jūsu personīgo informācijas aizsardzību.

Statistikas rīki

Statistikas rīki Mēs izmantojam dažādus analītiskos rīkus, piemēram, Google Analytics, lai palīdzētu mums apkopot statistiku par Lampemesteren tīmekļa vietņu izmantošanu un sniegtu jums labāku pieredzi.

Trešo pušu sīkfaili

Lampemesteren mūsu vietnēs izmanto trešo pušu pakalpojumus. Šie pakalpojumi var izmantot sīkfailus. Jūs varat atteikties no trešo personu sīkfailiem, izmantojot šo saiti: https://www.youronlinechoices.com/.

Trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem mērķiem, tostarp statistikas veidošanai par jūsu apmeklējumu Lampemesteren. Mēs izmantojam sīkfailus, lai redzētu, kuras lapas esat apmeklējis un cik ilgi tās apmeklējāt. Šim nolūkam mēs izmantojam Google Analytics. Jūs varat atteikties no Google Analytics šeit: tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Mārketings/pārmērķošana

Mārketings/pārmērķošana Lampemesteren sadarbojas ar uzņēmumiem, lai uzlabotu mūsu tiešsaistes reklāmu un nodrošinātu, ka jūs redzat tikai jums atbilstošas reklāmas. Šajā nolūkā mēs sadarbojamies ar šādiem piegādātājiem: Facebook, Tradetracker, Youtube, Instagram un Google. Ja nevēlaties saņemt šāda veida reklāmas, sazinieties ar mums, izmantojot info@lampemesteren.lv

Informācija, iebildumi, labošana, datu pārnesamība un dzēšana

Jūs vienmēr varat brīvi sazināties ar mums, lai noskaidrotu, kāda jūsu personiskā informācija ir mūsu rīcībā. To varat izdarīt, sazinoties ar mums.

Lampemesteren A/S
PVN: DK24210081
Birkmosevej 18
DK-6950 Ringkøbing
Tlf: +371 66 155 208
E-pasts: info@lampemesteren.lv

Pašlaik klientu apkalpošanas dienests var apstrādāt tikai angļu valodā nosūtītos pieprasījumus.

Ja kāda no jūsu sniegtajām ziņām ir nepareiza, varat pieprasīt tās labot. Jums ir arī tiesības saņemt savu personīgo informāciju vispārēji lietojamā formātā (datu pārnesamība). Ja vēlaties pieprasīt savu datu pārnēsājamu kopiju vai veikt izmaiņas, varat sazināties ar mums, rakstot uz iepriekš norādīto e-pasta adresi.

Ja vēlaties, lai mēs pārtrauktu apstrādāt jūsu personīgo informāciju vai ierobežotu šīs informācijas apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto e-pasta adresi.

Ja vēlaties atsaukt piekrišanu savas e-pasta adreses izmantošanai (lai mēs varētu jums sūtīt jaunumus un attiecīgus piedāvājumus), jūs to varat izdarīt jebkurā laikā, izmantojot saiti "Atteikties" e-pasta vēstules apakšā.

Ja vēlaties iesniegt sūdzību par to, kā Lampemesteren rīkojas ar jūsu personas informāciju, lūdzu, sazinieties ar Dānijas Datu aizsardzības aģentūru (Datatilsynet): Borgergade 28,5., DK-1300 København, DĀNIJA / tālrunis +45 33 19 32 00 / e-pasts: dt@datatilsynet.dk.