Buster+Punch Lampas

Buster+Punch savu darbību sāka kā motociklu darbnīca Austrumlondonā. Tās autors Massimo Buster strādāja par arhitektu, bet naktīs konstruēja pielāgotus motociklus, izgatavojot katru detaļu no nulles. Tas viņam deva tehnisko pieredzi un uzmanību detaļām, ko ātri vien pieprasīja klienti viņa arhitektūras darbiem, tāpēc viņš nodibināja Buster+Punch.

Britu uzņēmumu var raksturot ar tā industriālo izskatu. Viņi izmanto metālus, ādu un stiklu, un katru skrūvi, savienojumu un uzgriezni pārvērš par dizaina detaļu. Zemāk atradīsiet viņu gaismekļus!
Rādīt 36 no 110 produktiem

Izbaudiet ekskluzīvu eleganci ar Buster+Punch gaismām

Laipni lūgti mūsu ekskluzīvajā Buster+Punch produktu klāstā - luksusa, inovāciju un pārlaicīga dizaina pasaulē. Buster+Punch ir britu dizaina ikona, kas pazīstama ar unikālu un uzmanību piesaistošu interjera dizaina priekšmetu radīšanu, kas pārvērš jūsu mājokli par īstu stila un izsmalcinātības oāzi.

Buster+Punch apgaismojumsIzpētiet mūsu plašo Buster+Punch apgaismes ķermeņu klāstu, tostarp iespaidīgus piekaramos gaismekļus, sienas lampas un galda lampas. Šie gaismekļi ir veidoti ar rūpīgu uzmanību detaļām un apvieno tādus materiālus kā tērauds, misiņš un āda, lai piešķirtu jūsu telpām unikālu un izteiksmīgu atmosfēru.

Māksla un kvalitāteUzņēmumā Buster+Punch augstu vērtē kvalitāti un meistarību. Katrs izstrādājums ir rūpīgi izgatavots, pievēršot uzmanību detaļām un izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Izvēloties Buster+Punch, jūs izvēlaties pārlaicīgu eleganci un izturību.

Pārveidojiet savu mājokli ar Buster+Punch. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mājoklim piešķirt greznuma pieskārienu vai meklējat perfektu dāvanu mīļotajam cilvēkam, Buster+Punch produkti ir vislabākā izvēle. Pasūtiet savu ekskluzīvo lampu jau šodien un ļaujieties apburt tās nepārspējamajamajam skaistumam un inovācijām!
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!