Anglepoise Galda lampas

Mašīnbūves inženieris Džordžs Kārvardīns 1932. gadā izstrādāja jaunu atsperes koncepciju. Izmantojot četras šādas atsperes, lai atbalstītu šūpoles, viņš spēja izveidot lampu, kuru bija viegli pārvietot un kura joprojām saglabāja savu stāvokli - tas kļuva par pirmās Anglepoise lampas pirmsākumu.

Līdz pat šai dienai Anglepoise joprojām ir pazīstama ar savām galda lampām, kas ir kalpojušas par iedvesmas avotu neskaitāmām citām lampām. Lai gan laika gaitā tās ir pilnveidotas un attīstītas, raksturīgā izteiksmība un funkcionalitāte ir rūpīgi saglabāta.

Minimālisma un industriālais izskats joprojām ir moderns arī mūsdienu interjera dizainā. Original 1227 galda lampa - pirmā no Anglepoise lampām - ir ieguvusi mūsdienīgu pārveidojumu ar glancētu melnu laku. Tas nodrošina elegantu un ekskluzīvu izteiksmi, kas papildināta ar melnu auduma kabeli. Tā papildina skandināvu stilu gan ar savu krāšņo dizainu, gan arī ar elastīgo un funkcionālo gaismu.

Galda lampa Type 75 no 1968. gada ir jaunāka versija, kas izstrādāta sadarbībā ar britu modes dizaineru Polu Smitu. Viņš ir vislabāk pazīstams ar saviem vīriešu apģērbiem, pateicoties savam izteiksmīgajam dizainam un mīlestībai pret krāsām - dizainera DNS, kas plūst viņa dzīslās, skaidri atspoguļojas Type 75 galda lampas interpretācijā, kas izceļas ar savām uzkrītošajām krāsām.
90 Mini Mini Galda Lampa Biscuit Beige - Anglepoise
RRP EUR 146,00
Paredzams in: 10 - 14 dienas
90 Mini Mini Galda Lampa Jasmine Balts - Anglepoise
RRP EUR 146,00
Paredzams in: 10 - 14 dienas
Rādīt 32 no 32 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!