UMAGE ir dāņu zīmols, kas pievērš uzmanību videiMēs pievērsāmies UMAGE kā zīmolam un tā galvenajam radošajam direktoram Sērenam Ravnam Kristensenam un iztaujājām viņus par viņu koncepcijām, interesi par vidi un daudz ko citu. Iegremdējieties aizraujošajā visumā kopā ar mums un UMAGE un uzziniet daudz vairāk par zīmolu un viņu vērtībām.


Ieejādi visas UMAGE lampas šeit

Jauns zīmols ieraudzīja dienas gaismu
UMAGE stāsts aizsākās 2008. gadā ar mērķi radīt ilgtspējīgu koncepciju par elastīgu augstas kvalitātes dizainu.

Uzņēmumu nodibināja Jacob Nannestad Hansen un Søren Ravn Christensen, Kopā viņi pamanīja plaisu tirgū saprātīgas cenas augstas kvalitātes apgaismojumam. Viņiem bija svarīgi arī tas, lai gaisma radītu patīkamu pieredzi gan veikalu īpašniekiem, gan galapatērētājiem.

Ābols nekrīt tālu no koka, tāpēc nav pārsteidzoši, ka Sērens - dēls vīrietim, kurš 70. gados projektēja lampas - nonāca lampu dizaina jomā.

Ideja rodas Dizains galvenokārt ir iedvesmojies no dabas, bet arī no citām nozarēm, piemēram, arhitektūras un modes, kur dizaineri smeļas iedvesmu no formām un materiāliem.

Jaunas idejas rodas arī no pašreizējām tendencēm un vajadzībām, taču UMAGE ir svarīgi, lai jaunie dizaini atbilstu konkrētām vajadzībām. Jaunā dizaina radīšanas process sākas ar mērķauditorijas vajadzību definēšanu un priekšlikumu izstrādi, kā UMAGE var apmierināt šīs vajadzības. Ir svarīgi ne tikai radīt jaunu produktu, bet arī reaģēt uz kādu vajadzību un to apmierināt.
.


<font size="+3" style="font-weight:100;">Umage spalvu lampa</font>

Umage spalvu lampa

Umage EOS spalvu lampa ir lampa, kas UMAGE patiesi iezīmēja uz kartes, un tās plīvojošā romantiskā izteiksme padara to pilnīgi unikālu. EOS ir izgatavota no zosu spalvām, kas ir atšķirīgs un dzīvīgs materiāls, un tās radīšanas stāsts ir nejaušības stāsts.

"Koncepcija bija atrast jaunu pieeju lampām, kas ietvertu dāņu "hygge". Mēs vēlējāmies maigu un dzīvīgu izteiksmi - kaut ko tādu, kam gribas pieskarties, to ieraugot. Tajā laikā mums bija cits projekts, kurā bija vajadzīgas spalvas, bet mēs tās varējām iegādāties tikai pa kilogramiem, tāpēc es pajautāju, vai varētu dažas no tām aizņemties, un tā radās ideja par populāro UMAGE spalvu lampu EOS." - Sērens Ravns Kristensensens

Visus brīnišķīgos EOS modeļus var atrast šeit.

<font size="+3" style="font-weight:100;">Attiecīgi domājošs zīmols</font>

Attiecīgi domājošs zīmols

UMAGE ir zīmols, kas lepojas ar videi draudzīgu pieeju, taču viņi nedara neko vairāk, nekā nepieciešams - tam jābūt jēgpilnam. Tā rezultātā lielākā daļa viņu izstrādājumu ir plakani iepakoti, kas līdz minimumam samazina nepieciešamību pēc iepakojuma, samazina uzglabāšanas izmaksas zīmolam un tā klientiem, kā arī samazina pārvadāšanas izmaksas, un tas viss palīdz saudzēt vidi.

Taču šī pieeja attiecas arī uz zīmola materiāliem un piegādātāju izvēli. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns piegādātājs vai jauns materiāls, zīmols velta laiku, lai atrastu ideālu risinājumu. Ir svarīgi, lai piegādātājs var pierādīt, ka tā materiāli un ražošanas metodes ir videi draudzīgas. Zīmols izmanto tikai 100 % pārstrādātus audumus, un viņu mērķis ir līdz 2022. gadam ražot tikai atkārtoti lietojamus produktus.

Jauko iepakojumu var atkārtoti izmantot kā uzglabāšanas kastes, un mērķis ir panākt, lai līdz 2021. gada beigām viss iepakojums būtu atkārtoti lietojams.

Un tas vēl nav viss! Katru reizi, kad UMAGE pārdod koka lampu vai mēbeli, viņi iestāda koku. Tātad, iegādājoties koka lampu, tiek iestādīts jauns koks, kas palīdz rūpēties par zemi.

Ir daudz skaistu koka lampu no UMAGE tieši šeit.
Videi draudzīgā misija atspoguļojas arī UMAGE vēstījumā ikvienam, kas vēlas iegādāties UMAGE lampu. "Jūs ne tikai samazināsiet savu ietekmi, bet arī iegādājaties stāstu un pārlaicīgu dizainu, kas jums noteikti patiks un būs dārgs gadiem ilgi.".