Uzziniet visu par apgaismes celiņiem

UPLATĪTĀKĀGAIS APGAISMES RĪCINIEKS PAR APGAISMES LEKTURIEM
Ja meklējat elastīgu un praktisku apgaismojuma risinājumu saviem piekarināmajiem gaismekļiem un prožektoriem, esat nonācis īstajā vietā. Šeit mēs piedāvājam brīnišķīgu sliežu apgaismojuma un rezerves daļu izvēli no tādiem zīmoliem kā ANTIDARK un Halotech, tāpēc jūs noteikti atradīsiet savām vajadzībām atbilstošu sliežu apgaismojumu. Sliežu apgaismojums ir vienkāršs, praktisks un elastīgs līdzeklis, ko var izmantot virs ēdamgalda, virs garderobes, viesistabā, priekšnamā - patiesībā vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. Ar sliedes gaismu jūs arī atbrīvojaties no daudzajiem visur klīstošajiem vadiem - sliedes gaisma padara vadus nevajadzīgus. Ar izkliedes gaismu jūs varat arī izlemt, kur izvietot un leņķī novietot piekaramos gaismekļus vai spotus, un jūs varat nepārtraukti mainīt to virzienu un novietojumu atbilstoši savām vajadzībām, dodot jums iespēju piešķirt apgaismojumam savu unikālo izskatu. Bet ko darīt pēc tam, kad esat izvēlējies pareizo izkliedes gaismu? Kā to uzstādīt? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet šajā rakstā, un tad jūs pats kļūsiet par veiklu cilvēku! Visu mūsu sliežu apgaismojuma klāstu varat apskatīt arī šeit
<hr><font size="+2">UZZINĀT VAIRĀK PAR 1 FĀZES VAI 3 FĀŽU SLIEŽU CEĻIEM</font>


UZZINĀT VAIRĀK PAR 1 FĀZES VAI 3 FĀŽU SLIEŽU CEĻIEM

Var būt grūti izlemt, vai izmantot 1 fāzes vai 3 fāžu sliežu ceļu. Pirmkārt un galvenokārt, ir jāapsver, kur izmantosiet savu sliežu ceļu. Ja sliežu ceļu paredzēts izmantot jūsu uzņēmumā, 3fāzu sliežu ceļš var būt izdevīgs, jo tam ir vairāk vatu un slēdžu, lai jūs varētu neatkarīgi ieslēgt, izslēgt vai apslāpēt katras gaismas spilgtumu. No otras puses, ja jums ir nepieciešams izmantot sliedes apgaismojumu mājās, varat izmantot 1-fāzes sliedi, kurai parasti ir skaistāks dizains un tikai viens strāvas vads, tāpēc jūs varat vienlaicīgi regulēt tikai gaismu intensitāti. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties 1 fāzes vai 3 fāžu sliežu ceļu, jums ir garantēts daudzpusīgs un elastīgs apgaismojums.

Pievērsiet uzmanību, ka visiem Bankamps, ANTIDARK un Halotracks treka gaismekļiem ir 1-fāzes, tāpēc, ja vēlaties 3-fāzu treka gaismu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.
<hr><font size="+2">ANTIDARK'S DESIGNLINE-SYSTEM</font>


ANTIDARK'S DESIGNLINE-SYSTEM

Zemāk uzzināsiet vairāk par ANTIDARK Designline sliežu sistēmu, kas ir augstas kvalitātes, ar daudzām dažādām kombināciju iespējām un plānāku dizainu nekā parastās 2,2 cm platās sliežu sistēmas. Izmantojot šīs sliedes, jūs varat pārvietot apgaismojumu pēc vajadzības un izmantot sliedi dažādās vietās, sākot no biroja līdz galerijai vai virs ēdamgalda mājās. ANTIDARK Designline gaismu sliedes ir pieejamas melnā vai baltā krāsā ar 1 vai 1,9 metru garumu, ko var izmantot atsevišķi vai kopā ar vairākām sliedēm, lai nodrošinātu lielāku elastību gaismu izvietošanā. Arī visas Designline rezerves daļas ir melnā vai baltā krāsā, lai tās atbilstu dažādu detaļu krāsām.  

Visas ANTIDARK gaismas sliedes atradīsiet šeit


KĀ UZSTĀDĪT SAVU DESIGNLINE TRACK SISTĒMU


1.KĀRTĪBA

Vispirms jūs sāksiet ar Designline sliežu apgaismojuma uzstādīšanu pie griestiem, kur vēlaties elastīgu apgaismojumu, un pievienojiet to tuvākajai lampas ligzdai. Vispirms pārliecinieties, ka jums ir arī startieris, kas nepieciešams katras Designline sliežu sistēmas uzstādīšanai. Ņemiet vērā, ka starteris jānovieto sliežu ceļa galā, nevis vidū.
STARTER PIECE
CENTERSTART
KĀRTA 2

Tālāk varat izvēlēties apvienot vairākus celiņus kopā, izmantojot vairākus dažādus savienojumus. Piemēram, varat izmantot Savienotāju, kas ļauj savienot vairākas gaismas sliedes vienā līnijā; vai T-savienotāju, kas ļauj savienot trīs sliedes vienlaicīgi, veidojot "T"; vai Konkursu, ko varat izmantot, ja vēlaties, lai gaismas sliedes veidotu stūri. Neatkarīgi no tā, kuru savienotāju izvēlaties, jūs varēsiet izkliedēt gaismu lielākā platībā dažādos virzienos.
CONNECTOR
T-CONNECTOR
CORNER
STEP 3

Pēc pirmajiem diviem soļiem varat sākt pievienot precīzi vajadzīgo skaitu Design Tube Spots, Designline Bell Spots vai Designline Tube Pendants pie sava sliežu ceļa apgaismojuma atbilstoši savām vajadzībām. Šeit jūs varat kombinēt gan spotus, gan piekaramos gaismekļus tieši tā, kā uzskatāt par piemērotu, un viegli un eleganti mainīt to pozīcijas atbilstoši savām vajadzībām un noskaņojumam, lai radītu unikālu un dekoratīvu dizaina elementu, ko var izvietot jebkurā vietā jūsu mājās.
STEP 4

Ja vēlaties savai sliežu sistēmai pievienot "parastus" piekariņus, kas nav tai pielāgoti, izmantojiet Pendant Adapter. Tad jūs varēsiet piekārt piekariņus tieši tādā attālumā un skaitā, kādā vēlaties, uz savas sliedes - tomēr jums jāņem vērā, ka katrs piekariņš var svērt ne vairāk kā 5 kg. Izmantojot treka gaismu, jūs varat uzstādīt vairākas gaismas ķermeņus vienu otram blakus bez papildu vadiem - tas ir diezgan gudri un praktiski.
5. PĒCIS

Kā jauku papildinājumu savai sliežu ceļu sistēmai varat pievienot plastmasas pārklājumu, kas pārklāj Designline sliežu ceļu, lai aizklātu atveres, kurās nav izvietotas gaismas, un iegūtu vienkāršāku izskatu. Pārsega sliedi var arī viegli izgriezt un pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.
ŠEIT ATRODIET VISAS NEPIECIEŠAMĀS SLIEDES UN REZERVES DAĻAS DESIGNLINE SLIEŽU SISTĒMAI.

<hr><font size="+2">HALO TRACKs APGAISMES TRASES</font>


HALO TRACKs APGAISMES TRASES

Zemāk varat uzzināt vairāk par Halo Track apgaismojuma sistēmu, kas ir vienkārša un gudra sistēma, kas sniedz arī daudz elastīgu apgaismojuma iespēju. Halo Tracks gaismas sliedes ir pieejamas gan melnā, gan baltā krāsā, un to garums ir 1,2 vai 2 metri, ko varat izmantot atsevišķi vai kopā ar vairākām sliedēm, lai paplašinātu apgaismojamās zonas lielumu.  

Visu Halo Tracks sliežu apgaismojumu atradīsiet šeit


KĀ UZMONTĒT HALO TRACK SISTĒMU

1.KĀRTĪBA

Vispirms uzstādiet Halo Track sliežu ceļu pie griestiem un instalējiet to tuvākajā elektrības kontaktligzdā. Sliežu ceļu var saīsināt, pagarināt un uzstādīt vienkārši ar komplektā iekļautajām skrūvēm. Visus 230 V piekaramos gaismekļus var izmantot ar Halo Track sliedes gaismām, kur var izmantot arī dimmera slēdžus.

2. KĀRTĪBA

Tālāk jūs varat izvēlēties savienot vairākas treka gaismas kopā, izmantojot T-veida detaļas, kas ļauj savienot trīs trekus vienlaicīgi, veidojot T veida sliežu ceļu; vai arī izmantojot montāžas sistēmu Halo Track treka gaismām. Šī montāžas sistēma cita starpā ietver Halo Track 90° leņķi, ko varat izmantot, lai savienotu sliežu celiņus kopā, veidojot stūri. Tā ietver arī El-kolektoru, ko varat izmantot, ja vēlaties savienot vairākas sliedes taisnā līnijā, lai paplašinātu apgaismojumu uz lielāku platību, piemēram, virs gara ēdamgalda vai gaiteņa. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgs ir arī Flex savienotājs Halo Track sliedēm, kas ļauj savienot divas sliedes un saliekt savienojumu tieši tā, kā vēlaties. Izmantojot šo savienojumu sistēmu, jūs iegūstat plašas montāžas iespējas, lai jūs varētu perfekti pielāgot apgaismojumu savam interjeram un vajadzībām.

3. KĀRTA

Kā pēdējo uzstādīšanas daļu jūs varat pieslēgt savus prožektorus vai piekaramos gaismekļus pie sliedes - ja izmantojat parastus piekaramos gaismekļus, jums būs nepieciešams arī Pendant adapteris, kas ir saderīgs ar visiem 230 V piekaramajiem gaismekļiem, kuru maksimālais svars ir 4 kg - adapteri var izmantot arī vairumam citu gaismekļu.
VISAS ATTIECĪGĀS DETAĻAS HALO SLIEŽU CEĻA SLIEŽU SISTĒMAI ATRADĪSIET ŠEIT.