WiZ Griestu Lampas

WiZ griestu gaismekļi ir daļa no viedā apgaismojuma revolūcijas. Šie griestu gaismekļi apvieno mūsdienīgu dizainu ar viedajām tehnoloģijām, kas ļauj pilnībā kontrolēt apgaismojuma vidi. Ar WiZ griestu gaismām varat regulēt spilgtumu, krāsu temperatūru un pat pārslēgties starp dažādām krāsām, lai radītu ideālu noskaņu jebkurā telpā. To savietojamība ar viedās mājas platformām, tostarp Amazon Alexa, Google Home un citām, atvieglo to vadību, izmantojot balss komandas vai ērtu mobilo lietotni.
Rune WiZ Griestu Lampa RGB White - WiZ
RRP EUR 136,00
Ir noliktavā tagad
Panel WiZ Griestu Lampa 36W Black - WiZ
RRP EUR 126,00
Ir noliktavā tagad
Imageo WiZ 3 Griestu Lampa White - WiZ
RRP EUR 87,00
Ir noliktavā tagad
Imageo WiZ 2 Griestu Lampa White - WiZ
RRP EUR 58,00
Ir noliktavā tagad
Imageo WiZ 3 Griestu Lampa Black - WiZ
RRP EUR 87,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Rune WiZ Griestu Lampa RGB Black - WiZ
RRP EUR 136,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
SuperSlim WiZ Griestu Lampa 16W Black - WiZ
RRP EUR 69,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Imageo WiZ 1 Griestu Lampa Black - WiZ
RRP EUR 35,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Imageo WiZ 2 Griestu Lampa RGB Black - WiZ
RRP EUR 106,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Imageo WiZ 3 Griestu Lampa RGB White - WiZ
RRP EUR 106,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Imageo WiZ 2 Griestu Lampa RGB Black - WiZ
RRP EUR 78,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Imageo WiZ 4 Griestu Lampa Square RGB White - WiZ
RRP EUR 145,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Panel WiZ Griestu Lampa Square 12W White - WiZ
RRP EUR 69,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Rādīt 34 no 34 produktiem

WiZ griestu lampas: Mūsdienīgs apgaismojums ar inteliģenci un stilu

Laipni lūgti mūsu iespaidīgajā WiZ griestu gaismekļu klāstā, kur apgaismojums satiekas ar nākotni, pateicoties stilam un inteliģencei. WiZ ir radījis apgaismojuma risinājumus, kas ir kas vairāk nekā tikai gaismas - tie ir neatņemama mūsdienu mājas sastāvdaļa, ļaujot jums radīt perfektu atmosfēru un apgaismojumu jebkurā telpā.

WiZ griestu lampas raksturo moderns un elegants dizains, kas var bagātināt jebkuru interjeru. Šie gaismekļi, kas radīti, pievēršot uzmanību detaļām, ienes stila un greznības sajūtu jebkurā telpā. Neatkarīgi no tā, vai meklējat minimālistisku un racionālu griestu gaismu vai dekoratīvāku un mākslinieciskāku risinājumu, jūs to atradīsiet mūsu WiZ griestu gaismu kolekcijā.

Inteliģents apgaismojums jūsu mājaiWiZ griestu gaismekļi ir ne tikai skaisti, bet arī inteliģenti. Pateicoties modernajai tehnoloģijai, jūs varat pielāgot apgaismojumu tieši atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm. Pielāgojiet spilgtumu, lai radītu piemērotu gaismu dažādām darbībām - no relaksējoša vakara apgaismojuma līdz asam uzdevumu apgaismojumam. Mainiet krāsu temperatūru, lai panāktu vēlamo noskaņojumu - siltu un mājīgu gaismu vai vēsāku un koncentrētāku gaismu.

Apgaismojuma vadība no viedtālruņaAr WiZ griestu apgaismojumu vadība ir jūsu plaukstā. Izmantojiet WiZ lietotni savā viedtālrunī vai planšetdatorā, lai pielāgotu un pārvaldītu savas griestu gaismas. Izveidojiet iepriekš definētus scenārijus dažādām darbībām vai mainiet apgaismojumu reāllaikā. Un, ja vēlaties, varat pat izmantot balss komandas, lai kontrolētu apgaismojumu, pateicoties savietojamībai ar tādām populārām viedo māju platformām kā Google Home, Amazon Alexa un Apple HomeKit.

Pārveidojiet savu mājokli ar WiZ griestu gaismāmNeatkarīgi no tā, vai vēlaties pārveidot savu viesistabu, ēdamistabu, guļamistabu vai jebkuru citu mājas telpu, WiZ griestu lampas ir ideāls risinājums. Apvienojiet skaistumu, tehnoloģiju un funkcionalitāti ar šiem inteliģentajiem griestu gaismekļiem, lai radītu apgaismojumu un atmosfēru, par kādu vienmēr esat sapņojis. Ar WiZ griestu gaismām apgaismojuma nākotne jau ir ieradusies jūsu mājās.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!