Aizstājiet savas sveces ar reālistiskām LED lampām

Pēdējos gados LED sveču izmantošana mājās ir ievērojami palielinājusies. Daudzi cilvēki ir izvairījušies no ar baterijām darbināmām svecēm, jo tās šķita pārāk mākslīgas. Bieži dzirdēts arī, ka mākslīgās sveces neizplata tādu pašu mājīgumu kā sveces. Taču, pateicoties inovatīvai LED tehnoloģijai, gaismas kļūst arvien dzīvīgākas. Mūsdienās var būt grūti atšķirt tradicionālo sveci no LED versijas.

Ja vēlaties radīt mājīgu atmosfēru, ko pazīstam no svecēm, varat droši izvēlēties viedās LED sveces. Gan mājās, gan veikalā vai restorānā, jums nav jāietekmē ne izskats, ne silta atmosfēras gaisma.

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties LED sveces


Daudzi cilvēki uzskata, ka, izmantojot mākslīgās sveces, pazūd autentiskā un mājīgā sajūta. Pateicoties jaunākajiem sasniegumiem, jūs nevarat pamanīt atšķirību, ja vien neesat par to informēts. Taču ir arī vairākas citas priekšrocības, kas jāņem vērā:

Viens no tiem ir drošība, un, iespējams, pats svarīgākais. Piemēram, ap Ziemassvētkiem ugunsdzēsēji dažkārt tiek izsaukti uz ugunsgrēkiem, ko izraisa aizmirsti Ziemassvētku rotājumi ar svecēm. Sliktākais, kas var notikt ar LED gaismiņu, ja tā tiek aizmirsta, ir tas, ka tai beidzas jauda. Tā neuzkarst, tāpēc nepastāv risks, ka bērni vai dzīvnieki varētu apdegt uz sveces.

Tradicionālo sveču aizstāšana ar LED svecēm ir izdevīga arī attiecībā uz iekštelpu klimatu jūsu mājās. Tās nesadedzina kvēpu kā sveces, tāpēc tās netraucē acis, degunu vai plaušas - pat tad, ja vienlaikus tiek aizdegtas daudzas sveces. Sveces var lietot ilgāk nekā tradicionālo risinājumu, jo tās izmanto baterijas. Jūs varat arī palielināt ekonomisko ieguvumu, izmantojot uzlādējamas baterijas.  Izmantojot elektrisko gaismu, jūs varat arī atstāt gaismu "degošu" uz palodzes, kad neesat mājās, tāpēc joprojām izskatās, ka kāds ir mājās.
Kā alternatīva sveču gaismām visā mājoklī

Kā alternatīva sveču gaismām visā mājoklī

Visbiežāk izmantotie sveču veidi - tējas sveces, stabiņu sveces un tējas sveces - ir pieejami dažādās LED versijās. Izmantojot tradicionālās tējas sveces, jums ir iespēja novietot sveces nelielos tējas svecīšu turētājos uz galda vai palodzes. Tās lieliski iederas arī nelielā iekštelpu laternā, jo tās var izmantot, laternai neuzkarstot un nesadegot.

Ja jums ir mazliet lielāka laterna vai gaismas namiņš, arī šeit var izmantot LED stabiņu sveces. Tās ir arī lieliska alternatīva radošā dekorācijā vai adventes vainagā, jo neriskējat, ka sveces aizdegsies un aizdegsies no viegli uzliesmojošiem materiāliem, kā arī izvairīsieties no tā, ka sveču vasks noplūst pa sāniem un sabojā galdautus, palodzes un citas virsmas.

Pavisam nesen var iegādāties arī klasiskās vainaga sveces ar LED, kas ir attālināti līdzīgas parastajām svecēm. Tās ir tāda paša izmēra kā tradicionālās vainaga sveces, tāpēc tās viegli iekļaujas jūsu iecienītajā svečturī, kur reālistiskā, dejojošā liesma nodrošina burvīgu gaismu.

LED sveces ar tālvadības pulti un taimeri


Arvien vairāk LED svecēm ir iespēja izmantot taimera funkciju un/vai tālvadības pulti. Tā nav obligāta prasība, taču tai var būt daudz priekšrocību. Izmantojot tālvadības pulti, jūs varat ieslēgt un izslēgt gaismu, neizņemot to no svečtura vai laternas. Varat arī iestatīt, lai sveces izslēgtos automātiski; bieži vien pēc 4, 6, 8 vai 10 stundām, kas ir arī daudzu tradicionālo sveču degšanas laiks. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par to, ka būsiet aizmirsuši nodzēst sveces un lieki tērēsiet bateriju enerģiju.
Uyuni Lighting: LED apgaismojums ar unikālām 3D liesmām

Uyuni Lighting: LED apgaismojums ar unikālām 3D liesmām

Dānijas uzņēmums Uyuni Lighting piedāvā akumulatora lukturu klāstu, kas ir viens no populārākajiem tirgū. Liesmai nav fiziskas kustības, tāpēc tā lieki nepatērē bateriju enerģiju. Pateicoties LED tehnoloģijai, viņu mākslīgajām svecēm ir īpaši reālistiska liesma, kas rada sajūtu, ka neliela uguns mēle stāv un viegli mirgo. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties tējas sveces, stabiņveida sveces vai vainaga sveces, jūs iegūsiet omulīgo atmosfēru, ko pazīstam no sveču gaismas. Lieliska alternatīva svecēm, kas nodrošina mājīgumu, neietekmējot iekštelpu klimatu.

Iedvesmojoties no kristāldzidrajām nakts debesīm virs Dienvidamerikas Ujuni sālsplaknēm, radās ideja par unikālo 3D liesmu. Nakts debesis virs izolētajiem sāls līdzenumiem ir kristāldzidras tīra gaisa un attāluma līdz tuvākajai traucējošajai gaismai dēļ. Dizainera vēlme ienest tālās galaktikas ikvienā mājoklī visā pasaulē radīja inovatīvo sveču klāstu ar maigi mirgojošu gaismu.

Skaties mūsu LED sveču klāstu šeit!