AJ kolekcija jaunās krāsās!Jaunas AJ KOLEKCIJAS KRĀSAS
Mums patīk AJ lampas, un, ja arī jums, tad mēs esam pārliecināti, ka jūs būsiet sajūsmā par šiem krāšņajiem jaunajiem produktiem! Papildus melnajam, baltajam un gaišzaļajam, jaunajā kolekcijā ir tumši zaļš, okera dzeltens, rūsgani sarkans, pusnakts zils, baklažāna un divi pelēkā toņi. Šīs krāsas lieliski sasaucas ar Arne Jakobsena visumu un ir rūpīgi izvēlētas, lai izceltu AJ lampas būtību.
<hr><font size="+2">Varbūt ir laiks būt drosmīgam?</font>


Varbūt ir laiks būt drosmīgam?

AJ kolekcija ir īsta dizaina klasika, un mēs esam sajūsmā, ka kolekcija paplašinās, iekļaujot virkni jaunu, skaistu krāsu!

Izvēlēties savu favorītu var būt grūti, bet, ja jums patīk ziemeļnieciskais stils, Wall melnā krāsā varētu būt acīmredzama izvēle tieši jums. Bet varbūt ir pienācis laiks būt drosmīgam un izvēlēties mazliet krāsaināku? Ņemot vērā nesenos AJ kolekcijas papildinājumus, vēl nekad nav bijis labāks laiks izmēģināt ko jaunu.
<hr><font size="+2">Iesniedziet savā dzīvē vairāk gaismas ar jaunajām AJ lampām</font>


Iesniedziet savā dzīvē vairāk gaismas ar jaunajām AJ lampām

Ja jums būtu jāizdrošinās izvēlēties vienu vai divas krāsas, kā sākumu varētu izvēlēties pusnakts zilo vai baklažānu, jo šīs divas krāsas ir dziļas un mierīgas un labi sader ar pelēkiem toņiem. Tumši zilie un petrolejas modeļi ir bijuši - un joprojām ir - ļoti populāri to pieklusinātā rakstura dēļ, kas veicina miera un līdzsvara sajūtu. Tas ir lielisks veids, kā interjeram piešķirt krāsu un siltumu, ja nejūtaties pārāk krāsaini.

Ja vēlaties pārveidot savu mājokli, ir daudz mazu lietu, ko varat darīt, lai mainītu interjera izteiksmīgumu. Populārs risinājums ir vienas sienas krāsošana guļamistabā, virtuvē vai viesistabā, un īpaši populāri ir pelēkie toņi. Ja vēlaties ko atšķirīgu un jaunu, iesakām izvēlēties tumši zilu vai baklažānu krāsu un AJ lampu, kas pie tā pieskaņota, un gluži tāpat jūsu interjers būs pavisam jauns.
<hr><font size="+2">Izgaismo savu dzīvi ar krāsu kaleidoskopu!</font>


Izgaismo savu dzīvi ar krāsu kaleidoskopu!

Līdztekus AJ lampām baklažānu, pusnakts zilā, gaiši un tumši pelēkā krāsā zīmols laida klajā arī pievilcīgākās okera dzeltenā, rūsganīgi sarkanā, gaiši petrolejas un tumši zaļā krāsā. Jaunās krāsas ir cieši saistītas ar paša Arne Jakobsena visumu un izvēlētas, pamatojoties uz to, kuras krāsas vislabāk izceļ AJ lampas būtību.

Tāpēc piepildiet savu dzīvi ar krāsām, izaiciniet savas sajūtas un ienesiet dzīvību un dinamiku savā interjerā ar tādiem uzmanību piesaistošiem toņiem kā Ochre Yellow un Rust Red. Tie noteikti būs neparasts papildinājums neitrāliem un minimālisma stilā iekārtotiem mājokļiem, kam nepieciešams pēdējais akcents.

Satriecoši petrolejas toņi pārsteidzoši labi sader ar zaļiem toņiem un otrādi, tāpēc tumši zaļa un gaiši petrolejas AJ lampas ir lieliski piemērotas kopā, pievēršot uzmanību baltiem vai neitrāliem interjeriem un nodrošinot satriecošu estētisku kontrastu.
<hr><font size="+2">Saglabājiet sev spoguli ar pulēta tērauda AJ lampām</font>


Saglabājiet sev spoguli ar pulēta tērauda AJ lampām

Iegūstiet oriģinālu AJ lampu no tērauda ar pulētu apdari. Īstā Arne Jakobsena stilā tā atspoguļo apkārtējo vidi un izceļ vienkāršo un atšķirīgo izskatu, kas raksturīgs AJ dizainam, vienlaikus nodrošinot lielisku apgaismojumu. Unikālais pulētais tērauds piešķir lampām arī modernu un ekskluzīvu izskatu, kas piestāv jebkuram interjera stilam un piesaista uzmanību.

Visas neticamās pulēta tērauda AJ lampas atradīsiet šeit

Šī ir viena no mūsu iecienītākajām, taču ir no kā izvēlēties, un tas ir lieliski, jo mums katram ir atšķirīgs stils un gaume.
ATRODIET PILNU ARNE JACOBSEN'S AJ LAMPU KLĀSTU ŠEIT