Anglepoise Sienas lampas

Labākā Anglepoise lampa ir funkcionālā un elastīgā Original 1227 galda lampa. Balstoties uz jauno izgudrojumu - atsperi, Džordžs Karvardīns 1935. gadā izstrādāja lampu, un kopš tā laika tā ir kalpojusi par iedvesmu daudzām citām lampām - labāk pazīstama kā klasiskā arhitekta lampa.

Arhitekta lampas elegantais izskats ir kļuvis par veselu lampu kolekciju, tostarp Original 1227 sienas lampu, kas ir pieejama divās dažādās versijās - vienkāršā sienas lampa ar tādu pašu, stilīgu abažūru, kuru var noregulēt, lai tas būtu vērsts jebkurā vēlamajā virzienā, kā arī izdevums, kurā elastīgā roka kalpo kā funkcionālā dizaina daļa. Šī roka ļauj atvilkt gaismu no sienas, padarot to par ideāli piemērotu naktslampiņu paaugstinātai gultai. Spīdīgā, melnā virsma nodrošina, ka lampa iederas modernā, skandināvu stilā un piešķir jūsu interjeram ekskluzīvu izteiksmi.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat to kā lasīšanas vai darba gaismu, Anglepoise sienas lampa ir ideāla izvēle. Elastīgo roku var regulēt, lai radītu tiešu apgaismojumu, kur vien tas nepieciešams. Vienkāršo un klasisko lampu var izmantot jebkurā vietā jūsu mājās - dzīvojamā istabā, kā nakts lampu vai virs iecienītās virtuves darba vietas, kur nepieciešams labs darba apgaismojums.
Original 1227 Sienas Lampa Dove Pelēks - Anglepoise
RRP EUR 141,00
Atgriezts noliktavā uz: 01-07-2024
Type 75 Sienas Lampa Alpine Balts - Anglepoise
RRP EUR 141,00
Atgriezts noliktavā uz: 04-06-2024
Type 75 Mini Sienas Lampa w/Kabelis Jet Melns - Anglepoise
RRP EUR 126,00
Atgriezts noliktavā uz: 10-06-2024
Baily LED Dārza Lampas Stainless Steel - Lindby
RRP EUR 124,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Rādīt 23 no 23 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!