Black Friday 2023 vietnē Lampemesteren.lv

Vai esat reģistrējies mūsu klientu klubā? Jūs saņemat visas priekšrocības Black Friday!

.

Mēs tuvojas Black Friday. Ja vēlaties būt informēts par visiem mūsu izdevīgajiem piedāvājumiem, sekojiet mums šeit vai reģistrējieties mūsu klientu klubā. Tur jūs vienmēr būsiet starp pirmajiem, kas saņems visus piedāvājumus! Black Friday ir 2023. gada 24. novembrī, un tajā būs daudz lielisku piedāvājumu! Black Friday Lampemesteren varēsiet ietaupīt vismaz 15% uz dizaina lampām. Mums būs atlaides līdz pat 50%, tāpēc, ja vēlaties iegūt lielisku piedāvājumu, labāk ķertieties pie tā!


Izmēģiniet savu veiksmi mūsu pilienu spēlē un vinnējiet grozu!

Būdams mūsu klientu kluba biedrs, jūs saņemat arī... • Piedāvājumus, ko saņemat tikai šeit
 • Krāšņas akcijas
 • Inovatīvas bloga ziņas
 • Informāciju par visiem foršā dizaina jaunumiem pirms visiem citiem
 • Zināt, kas šobrīd ir modē
 • Zināt, kas ir aktuāls
 • Zināt slavenus vecos dizainerus
 • Lielus konkursus un daudz, daudz ko citu...

  Jūs varat jebkurā laikā atteikties no jaunumu saņemšanas.

 • Black Friday piedāvājums

  Atbilstoši tradīcijai Black Friday jūs atradīsiet plašu piedāvājumu klāstu. Vai meklējat īpašu dizaina lampu, āra apgaismojumu dārzam vai bērnu lampu? To visu atradīsiet Lampemesteren - pat šajā lielajā izpārdošanas dienā.

  Bet kā radās šī diena un kad tā patiesībā ieradās Dānijā? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atradīsiet turpmāk.

  Kas ir melnā piektdiena?

  Tā ir diena, kad veikali un tiešsaistes interneta veikali rīko īpašu izpārdošanas dienu, un katru gadu tā vienmēr ir viena un tā pati diena. Diena ar ļoti nozīmīgiem piedāvājumiem, tāpēc šī diena ir kļuvusi tik populāra.

  Šī tradīcija aizsākās Amerikas Savienotajās Valstīs, un tā radās kā iepirkšanās diena, daļēji lai ievadītu Ziemassvētku iepirkšanās sezonu un daļēji lai veicinātu iepirkšanos pēc veiksmīgas Tanksgiving. Daudzās izdevīgās akcijas bija paredzētas, lai piesaistītu patērētāju uzmanību, un tas noteikti tā arī notika. Jo šī diena ASV ir milzīga! Dažiem darbiniekiem pat ir brīvdiena, bet citi agrās rīta stundas pirms darba pavada rindā pie veikaliem. Neviens nevēlas palaist garām trakos piedāvājumus - un jūs, iespējams, arī nevēlaties to palaist garām. Pierakstoties Lampmeister informatīvajam biļetenam, jūs tiksiet informēts par daudzajiem piedāvājumiem, kurus varat sagaidīt līdz pat šai dienai.

  Lampu izpārdošana melnajā piektdienā

  Protams, šajā lielajā iepirkšanās dienā jūs atradīsiet arī dizaineru lampas. Lampemesteren jau vairākus gadus organizē Melno piektdienu. Šogad mēs turpinām ikgadējo izdevīgu darījumu svētkus un piedāvājam jums pārsteidzošas Melnās piektdienas lampas par viszemākajām cenām! Atrast perfektu lampu - gan iekštelpās, gan ārā - ir grūti. Tomēr pareizā lampa ir izteiksmīgs priekšmets, kas jums var būt mūžīgi. Bet kāpēc gan nesaglabāt naudu par to? Vislabāk, ka tas ir lielisks dizains, kas jums var patikt uz visiem laikiem un par kuru varat maksāt mazāk.
  2015. gadā šī diena Dānijā pārspēja visus rekordus. Mērot pēc karšu darījumu skaita, tā kļuva par līdz šim lielāko iepirkšanās dienu. Tas liecina par šīs dienas formātu un piedāvājumiem, ko var atrast tikai šajā īpašajā dienā. Lai gan šī diena ir radusies ASV, kur tā ir guvusi nebijušus panākumus, tā ir ļoti labi uzņemta arī Dānijā. Iepirkšanās dienas panākumi Dānijā ir saistīti ar lielo izvēli un daudzajiem izdevīgajiem piedāvājumiem. Izpārdošanā var atrast visu, sākot ar saldētavām, suņu apģērbu un, protams, apgaismojumu. Patiesībā Lampemesteren var atrast daudz piekaramo gaismekļu, galda lampu, stāvlampu, sienas lampu un āra apgaismojuma.

  Iepērcies Lampemesteren veikalā Black Friday gaismas un pievienojies gada lielākajai iepirkšanās ballītei!