Bollardi - lampas jūsu dārzam un piebraucamajam ceļam!

Pēc šķietami bezgalīgās ziemas, kas pavadīta telpās, pavasaris beidzot ir atnācis, un ir pienācis laiks atkal doties ārā un rūpēties par dārziem. Varbūt ir pienācis laiks veikt dažas pārmaiņas? Dekorējot savu dārzu un piebraucamo ceļu, flīzes un augi ir vieni no svarīgākajiem, taču mēs, Lampemesteren, uzskatām, ka vissvarīgākā izvēle ir lampu izvēle. Šajā rakstā piedāvājam dažas iedvesmas āra apgaismojumam.

Vispirms atsvaidzināsim zināšanas par dažiem terminiem! Mūsu veikalā jūs atradīsiet daudz vārdu, kas nozīmē vienu un to pašu: bollards, stāvlampa un ceļa lampas - tas ir, lampas, kas tiek novietotas zemē. Tas, vai vēlaties tās novietot savā dārzā, piebraucamajā celiņā vai dārza dobē, ir atkarīgs no jums.

Ja vēlaties tikai pārlūkot mūsu āra lampu klāstu, varat to izdarīt tieši šeit.

Vai arī turpiniet lasīt - iespējams, jūs vienkārši iedvesmosies!

Toldbod 155 Bollard no Louis Poulsen

Toldbod 155 Bollard no Louis Poulsen

Toldbod lampas bollards ir klasiska āra lampa ar slaveno Toldbod dizainu. Pirmo Toldbod lampu - 290 - Louis Poulsen A/S izstrādāja 1983. gadā, tai 2006. gadā sekoja 155, bet 2009. gadā - 120. Dizaina pamatā bija Poula Henningsena elipsveida atstarotājs.

Toldbod āra lampa izskatītos pārsteidzoši gar piebraucamo ceļu, taču tā tikpat labi varētu darboties arī viena pati dārza dobē. Toldbod āra lampu kolekcijā ir pieejami arī

Samson Bollard no David Super-Light

Samson Bollard no David Super-Light

David Super-Light A/S rada klasiskus un skaistus āra lampas. Tās ir izstrādātas un ražotas Dānijā, un mēs ticam, ka šīs lampas var izturēt jebkādus laikapstākļus. Ir daudz modeļu, no kuriem izvēlēties atkarībā no tā, kāds stils jums patīk. Klasiskais Samson Mini Bollard būs piemērots lielākajai daļai piebraucamo ceļu un dārza dobju, bet Mike, Thomas vai Felix lampas varētu būt piemērotākas jūsu gaumei.

Jebkurā gadījumā varat pārlūkot visas mūsu David Super-Light āra lampas tieši šeit!

Kuba statīvs no LIGHT-POINT

Kuba statīvs no LIGHT-POINT

Cube ir neticami populāra lampa, kas ir pieejama dažādās versijās, tostarp arī āra lietošanai! Šis LIGHT-POINT bollards piedāvā labi pazīstamo Cube dizainu un ir neticami skaists lukturis, kas nodrošina lielisku apgaismojumu. Šis bollards ir pieejams melnā, baltā un sudraba krāsā, nemaz nerunājot par sienas versiju, lai jūs varētu ļoti viegli saskaņot savus āra lampas.

Cube ir ideāli piemērots modernām minimālisma mājsaimniecībām, kur slaidā un elegantā lampa patiesi spīdēs, taču tas nenozīmē, ka lampa nav pietiekami universāla, lai iederētos visur citur.

Aplūkojiet Cube āra lampas šeit.

Rørhat no LIGHT-POINT

Rørhat no LIGHT-POINT

Vēl viens brīnišķīgas āra lampas piemērs ir Rørhat. Rørhat ir vēl viena LIGHT-POINT lampa, taču šī izstrādājuma unikalitāte ir tā, ka to var izmantot gan kā sienas lampu, gan kā zemē iebūvētu lampu - viss, kas jums jādara, ir jāiegādājas īpaši šai lampai izgatavots uzstādījums. Tas nodrošina iespēju izveidot klasisku un vienotu izskatu.

Rørhat piedāvā ērtu, uz leju vērstu gaismu, un tas ir pieejams virknē dažādu versiju atkarībā no tā, kāds stils jums patīk. Pateicoties apaļajām formām, Rørhat ir īpaši labi piemērots vecākām pilsētiņu mājām vai lauku sētu pagalmiem. Tomēr mēs patiesi uzskatām, ka tas izskatīsies fenomenāli neatkarīgi no tā, kur to novietosiet.

Eggy Pop no Cph Lighting

Eggy Pop no Cph Lighting

Vai vēlaties ko atšķirīgu un nedaudz traku? Tad Eggy Pop āra lampa noteikti ir īstā izvēle jums! Šīs lampas gandrīz futūristiskais izskats ir palīdzējis tai iegūt popularitāti, un tā vairs nav nekas neparasts dārzos un dobēs. Eggy Pop nodrošina lielisku apgaismojumu, un atkarībā no jūsu vēlmēm to var novietot atsevišķi vai grupās. Tas ir izklaidējošs un mājīgs risinājums, kas noteikti izraisīs sarunas ar kaimiņiem.

Atrodiet Eggy Pop šeit.


Ceram, ka šajā rakstā atradāt iedvesmu dārza dobēm un piebraucamajiem ceļiem un ka jūtaties gatavi šopavasar uzlabot savu āra apgaismojumu. Kad lampas ir uzstādītas, jums atliek tikai apsēsties un atpūsties ar glāzi laba dzēriena pēc izvēles un apbrīnot jaunās lampas.
Atskatiet alternatīvas dārza un piebraucamo ceļu lampas šeit Izbaudiet!