Bērnu lampas mājīgām istabām

Bērnu lampas mājīgām istabām

Vai jūs meklējat lampu bērnu istabai?Maria kungs - lampas mazajiem

Maria kungs - lampas mazajiem

Fantastiskās bērnu lampas no Mr. Maria ir ideāli piemērotas bērna rotaļīgajam visumam. Atšķirīgās lampas ir iedvesmojušās no radībām, kuras bērni iepazīst jau agrīnā bērnībā, tostarp lauvas, trušiem, ziloņiem un lācīšiem.

Lampas "Pirmā gaisma" ir īpaši brīnišķīgas mazajiem. Lampas ir izgatavotas no BPA nesaturoša silikona, ir mīkstas uz tausti un vieglas, tāpēc ar tām ir viegli rīkoties neatkarīgi no vecuma. Pateicoties uzlādējamiem LED moduļiem, lampas var nēsāt līdzi. Pilnas uzlādes ilgums atkarībā no spilgtuma ir no 24 līdz 100 stundām.

Skaties Maria kunga bērnu lampu klāstu šeit
Ferm Living - Adorable koka sienas lampas

Ferm Living - Adorable koka sienas lampas

Ferm Living sienas lampas piešķirs mājīgu pieskārienu jūsu bērna istabai. Lasiet savu mīļāko grāmatu zem dekoratīvā gaisa balona vai atpūtieties mākoņa spožumā. Glītā un klasiskā izteiksmība nevainojami iederas jebkurā telpā, un vienkāršie silueti iezīmē interjeru.

Izpētiet burvīgās Ferm Living bērnu lampas šeit.
Seletti dīvainas un izdomas bagātas bērnu lampas

Seletti dīvainas un izdomas bagātas bērnu lampas

Jautrajā un mākslinieciskajā Seletti klāstā ir arī lampas mazajiem. Šo rotaļīgo dizainu iecienījuši gan bērni, gan pieaugušie. Izteiksmīgās lampas jebkuram interjeram piešķir personības dvesmu, nemaz nerunājot par efektīvu gaismu.

Neatkarīgi no tā, vai priekšroku dodat vēsajam robotam vai dzīvnieku valstij, īpaši Marcantonio Raimondi Malerba lampas izsauc smaidu uz jūsu sejas. Atšķirīgos motīvus vieno balta virsma, kas jebkurai telpai piešķir minimālisma un izsmalcinātības piesitienu.

Izklaides bērnu lampas no Seletti atradīsiet šeit.
Skaties mūsu plašo bērnu lampu klāstu šeit


Jūs vienmēr esat laipni aicināti aplūkot arī citas produktu grupas mūsu sortimentā, piemēram: Dzīvojamā istaba Autdoor Spots Office