Coolicon Piekaramās lampas

Coolicon abažūrs pirmo reizi tika izgatavots Londonā 1933. gadā - tajā pašā gadā, kad tika izstrādāta slavenā metro karte, lai izveidotu pārskatu par plašo metro tīklu. Kopīgā vēsture un piekarināmās lampas parādīšanās Londonas metro ir iedvesmojusi Coolicon Lighting radīt industriālās lampas Underground versiju ar slaveno metro karti, kas iespiesta uz abažūra iekšpuses.

Coolicon Lighting piekaramā lampa rada brīnišķīgu mirdzumu virs ēdamgalda vai vēlamās darba vietas birojā vai virtuvē. Klasiskie metāla abažūri piešķir jūsu minimālisma interjeram personisku pieskārienu un kalpo kā krāsains kontrasts baltām sienām. ar krāsu paleti, kas ietver lampu mantojumu un pašreizējās tendences, Coolicon abažūrs panāk harmonisku izpausmi lampas formā, kas ir vienlaikus klasiska un moderna. Atrodiet ideālo krāsu savam interjeram zemāk, kur lampa ir pieejama divos dažādos izmēros.

Par Coolicon ražošanu lasiet šeit!
Rādīt 36 no 47 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!