Cyber Monday vietnē Lampemesteren.lv

20% atlaide tiem, kas nokavēja Black Friday


No svētdienas pusnakts līdz pirmdienas pusnaktij 2023. gada 27. novembrī mēs svinam Cyber Monday.

Piedāvājam 20% atlaidi visam, izņemot Philips Hue, Gubi, ierobežotas tirāžas un samazinātas cenas precēm .Papildinot Black Friday, Lampemesteren svin arī Cyber Monday. Neticamu piedāvājumu un dizaineru lampu izpārdošanas dienu. Vai vēlaties piedalīties?

Izkārtojiet Ziemassvētku dāvanas jau laikus un ietaupiet naudu, kamēr to darāt!

Kas ir Cyber Monday?

Cyber Monday radās ASV, kur tā ir kļuvusi par Black Friday turpinājumu. Sākotnēji Black Friday attiecās tikai uz fiziskiem veikaliem, bet, sākoties tiešsaistes mazumtirdzniecībai, beidzot pienāca laiks fizisko izpārdošanu pārcelt uz tiešsaistes pasākumu. Protams, tas nevarēja notikt tajā pašā dienā, kad notika Black Friday, jo cilvēki bija aizņemti, lai izmantotu fiziskās izpārdošanas iespējas. Tā vietā pirmdiena pēc Melnās piektdienas jeb pirmdiena pēc Pateicības dienas tika pārdēvēta par Cyber Monday. Šajā dienā galvenā uzmanība tiek pievērsta tiešsaistes darījumiem un tā ir veltīta mazumtirdzniecībai tiešsaistē.

Sveikas iepirkšanās!

Kiberpirmdienas lampas

Lampemesteren ir mājvieta plašam apgaismojuma risinājumu klāstam, un tas joprojām ir aktuāls pat gada lielākajā tiešsaistes iepirkšanās dienā. Pirmdien, 2023. gada 27. novembrī, mūsu vietnē atradīsiet galda lampas, stāvlampas, sienas lampas, piekaramos un āra apgaismojuma risinājumus. Neatkarīgi no tā, kāds apgaismojuma veids jums ir nepieciešams, mēs esam pārliecināti, ka jums ir ideāls risinājums. No vienas puses, ir jautājums par to, kāda gaisma un lampas veids jums ir nepieciešams, un, no otras puses, ir jautājums par dizainu. Mēs zinām, ka forma un funkcionalitāte ir jebkura dizaina būtiskas sastāvdaļas, tāpēc mūsu noliktavā ir tikai krējuma krējums - tas ir, lampas, kas apvieno abus šos elementus! Ja meklējat perfektu piekaramo, āra punktu vai jebkuru citu apgaismojuma risinājumu, Lampemesteren jūs to noteikti atradīsiet.
Šī lielā tiešsaistes iepirkšanās diena ir ideāli piemērota Ziemassvētku dāvanu kārtošanai, un, pateicoties Lampemesteren piedāvātajām 100 dienu atmaksas iespējām, dāvanas saņēmējs var pat apmainīt skaisto dizaina lampu vai āra apgaismojuma risinājumu, ja ir iemīlējis citu krāsu vai modeli.