Dekorēšana ar krāsām – rozā un persiku

PIEŠĶIRIET SAVAM MĀJOKLIM SVAIGU ELPU AR ROZĀ VAI PERSIKU KRĀSĀM.

Māja ir ne tikai jumts virs galvas, bet arī vieta, kur atpūsties, būt pašam sev un uzkrāt enerģiju. Tāpēc arī mājoklī jābūt tādam interjeram, kas ļauj katram cilvēkam justies ērti. Tas, kas mums liek justies kā mājās, ir individuāli, taču patīkamas krāsas un personība ir ļoti noderīgas. Ja vēlaties papildināt savu apkārtni ar krāsām, izvēlieties krāsu, kas jums sagādā prieku. Ja arī jums patīk persiku nokrāsa - piemēram, rozā, rozā vai persiku -, tad mūsu piedāvājumā ir lampu un mājas piederumu klāsts, kas ir kā radīts tieši jums! Delikāts rozā tonis ne tikai piešķir siltumu, bet arī eleganti kontrastē ar pelēkām sienām, modernu betona izskatu un dabisku izskatu.Svaiga gaisa elpa ar Globe


Ja jums patīk ikonisks dizains, elegance un svaigas krāsas, tad, iespējams, jūs vēlētos apsvērt klasisko piekaramo gaismekli Globe skaistā persiku krāsas versijā. Šo skaisto lampu ir radījis mākslinieciskais Verners Pantons (Verner Panton), kurš sfēriskā akrila abažūrā skulpturāli izvietojis piecus mazus atstarojošus toņus. Tas atgādina peldošu ziepju burbuli un lieliski iederas Vernera Pantona rotaļīgajā visumā.  Verners Pantons 1969. gadā izstrādāja VP Globe, lai radītu uzmanību piesaistošu lampu ar siltu gaismu. Mūsdienās šī veiksmīgā lampa ir viena no atpazīstamākajām dizaina lampām un lampa, kas ieguvusi augstu klasikas statusu.

Kopš lampas pirmizrādes tā ir laista tirgū vairākās dažādās krāsās, lai atbilstu mainīgajām interjera dizaina tendencēm. 2021. gada persiku krāsas piekaramais gaismeklis lieliski iederas pašreizējās tendencēs, papildinot jūsu interjera dizainu ar svaigu elpu. Šī maigā krāsa ir vienkāršs un elegants veids, kā piešķirt mājoklim svaigu krāsu, nepieļaujot, ka tā ir pārāk dominējoša.

Skaties Globe kulonu vairākās krāsās šeit!Maskulīnisks dizains sievišķīgās krāsās no Made By Hand


Viegls un elastīgs veids, kā telpai piešķirt svaigu krāsu pieskārienu, ir lampa. Tomēr, kad runa ir par dekorēšanu ar rozā krāsu, var būt sarežģīts līdzsvars starp bērnišķīgo un sievišķīgo. Lielisks veids, kā līdzsvarot dekoru, ir papildināt to ar vienkāršu un vīrišķīgu izskatu.

Mums ir daudz lampu dažādos rozā krāsas toņos - tostarp lampas no Made By Hand. Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem un uzmanībai, kas pievērsta vissīkākajām detaļām, jums ir garantēts gan nobriedušs, gan stilīgs dizains! Apvienojumā ar rupji austu audumu un stūrainu dizaina valodu Made By Hand ir radījuši lampas ar perfektu līdzsvaru starp vīrišķīgo un sievišķīgo izskatu.

Skaties stilīgās lampas Knit Wit un Petite Machine šeit!Elegance un stils no Design By Us


Tomēr, ja vēlaties radīt pilnībā sievišķīgu izteiksmi, jums vajadzētu izvēlēties maigas formas. Design By Us dekoratīvo lampu klāstā atradīsiet lampas ar apaļām formām un sievišķīgiem toņiem. Īpaši New Wave un Ball sērijām piemīt elegants izskats, pateicoties skaistajam putekļaini rozā stikla abažūram. Lampai ir misiņa detaļas, kas ir ne tikai īpaši modernas, bet arī piešķir lampai stilīgu izskatu.

Lampas ir arī lielisks kontrasts modernām neapstrādātām sienām un betona izskatam, kas ir kļuvis populārs interjera dizainā, kā arī skaists papildinājums industriālajam stilam.

Skaties skaistās lampas no Design By Us šeit!Rozā metāla versija: rozā zelts no Light-Point


2020. gadā Light-Point laida klajā plašu savu gaismekļu klāstu krāšņā metāliskā krāsā - rozā zeltā, kas pazīstams arī kā rozā zelts. Izmantojiet to, lai izsmalcināti un krāšņi papildinātu savu mājokli ar rozā nokrāsu. Pateicoties slīpētajai virsmai, rozā zeltam ir pieklusināts izskats, kas viegli iekļaujas interjerā.

Mūsdienīgā interjera dizainā rozā zelta lampa piešķir daudz dzīvības citādi skarbam minimālisma stilam; tā ir īpaši efektīva, ja to kombinē ar aukstākām un neitrālākām krāsām. Īsāk sakot, to var izmantot jebkurā vidē, kur vēlaties piešķirt siltumu un greznību.

Skaties Light-Point rozā zelta kolekciju šeit!
Mājlietu aksesuāri persiku un rozā krāsās


Ja nevarat uzelpot par šo sievišķīgo toni, papildus lampām mums ir plašs mājlietu aksesuāru klāsts šajās skaistajās krāsās. Jūs atradīsiet maigi rozā spilvenu Dot Cushion no HAY; krāšņo Colour Block Blanket rozā un smilškrāsas krāsā no Vitra; un Plant Box augu kastīti gaišos toņos no Ferm Living
.