Arhitekts - elastīgs apgaismojums visam mājoklimARHITEKTA LAMPA
Mūsdienās arhitekta lampa ir pieejama privātmājām, un tas joprojām ir populārs risinājums birojiem un vispārējām darba vietām. Mums vairs nav tādas nepieciešamības pēc rakstāmgalda mājās, jo lielākā daļa cilvēku strādā ar portatīvajiem datoriem. Neraugoties uz to, arhitekta lampa - tās dažādās iterācijās - joprojām ir galvenais interjera elements, un tā ir guvusi jaunu uzmanības pieplūdumu, jo konsekventi pievēršas retro dizainam. Skandināvu dekors turpina pievērst uzmanību funkcionālam dizainam un ikoniskai klasikai. Arhitekta lampa joprojām turpina attīstīties, taču mūsdienās tā izmanto nevis kvēlspuldzes, bet gan enerģiju taupošas LED spuldzes. Tā arvien parādās jaunās interpretācijās, un mēs turpinām to izmantot jaunajā kontekstā.

Lai gan ir pagājuši gandrīz 90 gadi, kopš pirmo reizi dienas gaismu ieraudzīja arhitekta lampa, mūsdienu interjerā tā ir tikpat populāra kā jebkad. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu praktiskās apgaismojuma vajadzības, architect lampa tās noteikti apmierinās. Grīdas, griestu, sienas vai galda lampa - ir modelis jebkurai iespējamai vietai jūsu mājās. Citiem vārdiem sakot, ir neskaitāmas iespējas, kā lampu izmantot mājās.


PIE GULTAS Ja vēlaties elastīgu un praktisku naktsgaismas lukturi ar modernu izteiksmību, lampa Architect ir ideāli piemērota. Jūs varat izvēlēties populāro Original 1227 sienas lampa. Tās iespaidīgais klāsts ir piemērots pat lietošanai pie paaugstinājuma gultām. Ja jums ir nepieciešama naktslampiņa, ko varat izmantot kā lasāmvietu, arhitektūras lampa ir īstais risinājums. Asā un koncentrētā gaisma nodrošina, ka jums nav jāpiespiež acis, lai tikai lasītu. Turklāt jūs iegūstat lampu, kas izgaismo visu telpu un netraucē jūsu partnerim, kad viņš vēlas gulēt.

VIRTUVEI Izvēloties lampu virtuvei, ir svarīgi atrast tādu, kas nodrošina labu apgaismojumu jūsu darba vietai. Arhitekta lampa pie sienas vai griestiem ir ideāla izvēle, ja vēlaties elastību. Gan 302 griestu lampa, gan 213 sienas lampa no Lampe Gras ir izturīgi un vienkārši risinājumi, kas nodrošina lielisku apgaismojumu, kad gatavojat pusdienas vai vakariņas.
OFISĀM Pēdējos gados mājas birojs ir piedzīvojis īstu atdzimšanu! Mēs aizvien vairāk laika pavadām, strādājot mājās, tāpēc ir svarīgi, lai jums būtu pareizā gaisma, kas jūs vadītu. Tādi zīmoli kā Leucos ir sapratuši šo uzdevumu un radījuši JJ lampu kolekciju. Kolekcijā ietilpst piekaramie gaismekļi, sienas lampas, stāvlampas un galda lampas. Pēdējā no tām ir īpaši piemērota birojiem gan mājās, gan ārpus tām, jo tās izmēra un elastīguma dēļ ir ideāli piemērotas jūsu rakstāmgalda vajadzībām. Visas kolekcijas lampas ir mūsdienīgs klasiskā arhitektu lampu dizaina risinājums, un galda lampas ir tas, ko varētu saukt par klasiskām arhitektu lampām.

JJ galda lampai piemīt klasiskās arhitekta lampas elastīgums, jo tās rokturus un abažūru var regulēt, lai spīdētu dažādos virzienos, tādējādi jums vienmēr būs vajadzīgā gaisma. Galda lampas ir aprīkotas arī ar dimmējamu LED gaismu, tāpēc jūs varat mainīt spilgtumu, lai tas atbilstu jūsu darba laikam. Elegantais dizains ir pieejams dažādos izmēros un krāsās ar pamatni un bez tās, tāpēc ikvienam ir piemērots modelis neatkarīgi no jūsu stila un vajadzībām. Izrotājiet savu rakstāmgaldu ar šo klasiku: praktisks un dekoratīvs interjera papildinājums, kas nekad neiziet no modes.

Vai vēlaties apskatīt Leucos unikālo JJ kolekciju? Atrodiet to še.
Dzīvojamā istabā Jums ir nepieciešams labs apgaismojums saistībā ar dīvāna iekārtojumu vai jūsu izvēlēto krēslu, kur jūs mēdzat iegrozīties ar adījumiem vai labu grāmatu. Nordic Living Archi nodrošina neticami elastīgu gaismu. Lampai ir skavas funkcija, un to var viegli piestiprināt pie plaukta vai galda malas, nemaz nerunājot par atkārtotu pārvietošanu, ja nepieciešams. Lampa ir pieejama dažādās krāsās un ir piemērota visiem interjera stiliem.

Bērna istabā Bērna istabā rakstāmgaldam jābūt pienācīgi apgaismotam, lai bērns varētu pildīt mājasdarbus, vingrināties zīmēšanā vai strādāt pie citiem nelieliem radošiem projektiem. Type 75 galda lampa ir klasiskā stāvlampa Architect, kas pieejama dažādās pievilcīgās krāsu kombinācijās. Type 75 galda lampa ir dekoratīvs un praktisks risinājums jūsu bērna istabai, kas noderēs gan jums, gan jūsu bērnam. Unikālā galda lampa ir pieejama divos izmēros ar maksimālo augstumu attiecīgi 50 un 66 cm - izmēri, kas padara lampu piemērotu lietošanai arī kā lampu uz naktsgaldiņa.
PERSONĀLAJĀ DIZAINĀ Mūsdienu dekorā arhitekta lampa tiek izmantota dažādos jaunos kontekstos. Viena no spilgtākajām un radošākajām interpretācijām ir milzu arhitekta lampa: Tolomeo Mega grīdas lampa. Artemides kolekcijā Tolomeo ir dažas no populārākajām arhitektu lampām, un kopš kolekcijas iznākšanas 1987. gadā tā ir ieguvusi neskaitāmas balvas.

Izteiktā stāvlampa piedāvā augstumu un diapazonu, kas ļauj to novietot virs ēdamgalda vai izmantot, lai izgaismotu kafijas galdiņu. Lampa nav jāpiestiprina pie sienām vai griestiem, tāpēc to ir viegli iekļaut jūsu esošajā interjerā. Tāpat kā mazāku arhitektu lampu, arī mega lampas gaisma ir regulējama, tāpēc to ir viegli izmantot, ja vēlaties pārvietot ēdamgaldiņu, lai pie tā varētu novietot vairāk vakariņu viesu. Lampa rada brīvību jūsu interjerā un veicina unikālu izteiksmību, kas noteikti atstās iespaidu.  

Revolucionārā galda lampa 20. gadsimta 20. gados Franču inženieris Bernards Albins-Grass 20. gadsimta 20. gadu sākumā izstrādāja revolucionāro galda lampu ar regulējamu roku un lodveida savienojumu. Turpmākajos gados viņa izgudrojums plaši izplatījās birojos, laboratorijās, darba kabinetos un citās vietās, kur bija nepieciešams elastīgs darba apgaismojums. Lampa kļuva par arhitektu simpātiju, un tā izplatījās kā ugunsgrēks viņu sabiedrībā - no tā arī cēlies nosaukums. Bernards Gras pārdeva savas lampas tiesības, un tad arī sāka ražot pirmo Gras lampu.

1932. gadā cits inženieris, vārdā Džordžs Karvadīns, nomainīja regulējamos lodveida šarnīrus pret atsperu sistēmu, kas sastāv no četrām atsperēm, kuras varēja pārvietot, nezaudējot to stāvokli. Abažūrs fokusēja gaismu uz darba vietu, savukārt smagais pamatnis nodrošināja stabilitāti - pat tad, ja lampu izmantoja pilnā diapazonā. Dažus gadus vēlāk lampu sāka ražot kā "Anglepoise 1208", vēlāk tai pievienojās vēl elegantākā "Anglepoise 1227", kas tiek ražota un pārdota vēl šodien.

Arhitekta lampa vairs nav tā oranžā retro lampa, kas daudzus gadus bija ierasta lieta uz rakstāmgalda. Mūsu arhitektu lampu klāstā ir virkne neticamu interpretāciju - dažas ir uzticīgākas klasiskajam retro dizainam, bet dažas piedāvā skandināvisku izteiksmi dažādās krāsās. Visām šīm lampām ir kopīga elastīga roka un koncentrēta gaisma, kas piemērota lietošanai visā mājoklī.

MŪSU ARCHITECT LAMPU klāstu skatiet šeit