Fabbian Sienas lampas

Kopš 1961. gada Fabbian Illuminazione ir kļuvuši pazīstami kā augstas kvalitātes mūsdienīga dizaina apgaismojuma ražotāji gan mājas, gan projektu tirgum.

Fabbian atrodas Itālijas ziemeļaustrumu daļā, kur viņi ražo savas lampas un kontrolē to pilnībā līdz pat detaļu līmenim, koncentrējoties uz vismodernākajām ražošanas metodēm. Modernākās izstrādes un novatoriskā dizaina rezultātā tiek izstrādāti mūsdienīgi datorizēti procesi un kontroles sistēmas, kad izstrādājumu ir pārbaudījusi starptautiski atzītu arhitektu, dizaineru un inženieru grupa. Jaunākās dizaina tendences tiek interpretētas un galu galā tiek radīts kvalitatīvs dizaina apgaismojums ar pilnīgi unikālu un atšķirīgu Fabbian pieskārienu.

Šo lampu popularitāti veicina augsta kvalitāte un ļoti uzticamu komponentu izmantošana apvienojumā ar pastāvīgu koncentrēšanos uz dizainu, montāžu un kvalitātes kontroli visos ražošanas posmos.

Visas sienas lampas tiek piegādātas ar iekļautām spuldzēm.
Rādīt 17 no 17 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!