ferm LIVING Piekaramās lampas

Šo dāņu dizaina zīmolu 2006. gadā dibināja Trine Andersena. Kad viņa ar vīru pārcēlās uz citu mājokli, viņiem bija grūti atrast piemērotas tapetes jaunajam mājoklim, tāpēc viņa pati radīja savas, tādējādi aizsākot ferm LIVING. Papildus mēbelēm un mājas piederumiem ferm LIVING dizains tagad ietver arī lampas.

Zemāk ir sniegta ferm LIVING piekarināmo lampu izlase. Vienkāršā Collect Pendant lampa apvieno klasiskos skandināvu dizaina elementus ar māksliniecisku avangarda izteiksmi. Galvenā uzmanība ir pievērsta taustāmiem materiāliem, un piekaramo lampu kolekcija atbilst kvalitātei, ar kuru ir pazīstama ferm LIVING. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama gaisma virs ēdamgalda, virtuves saliņas vai rakstāmgalda, piekaramais lukturis no ferm LIVING garantēti sniegs jūsu mājoklim brīnišķīgu gaismu, glītas līnijas un stilīgu izteiksmi.
Era Lustra Melns - ferm LIVING
RRP EUR 499,00
Ir noliktavā tagad
Rādīt 36 no 69 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!