Godalgotie dizaini

NODEVĀJUMU NOSLĒGTS DIZAINS

iF Design Award, Compasso d'Oro, Red Dot Award un Bobedres Design Awards. Ir daudz balvu, kuras var iegūt, ja radāt labu dizainu - šeit varat izlasīt stāstus par prestižajām balvām un apskatīt lampas, kas ir ieguvušas balvas.

Apbalvotas lampas Lampemesteren

Katru gadu visā pasaulē tiek pasniegtas dizaina balvas, un labākie no labākajiem inovatīvajiem produktiem tiek godināti ar balvām un trofejām. Daudzās atzītās dizaina balvas iezīmē tos, kas tā vai citādi nosaka virzienu, kurā attīstīsies dizaina profesija, un balvas ir prestižs dizaina kvalitātes zīmogs, kas nozīmē, ka dizaineri var sevi dēvēt par apbalvotiem.
 
Tā kā esam viens no lielākajiem apgaismojuma uzņēmumiem, mūsu sortimentā ir plašs gadu gaitā apbalvojumus saņēmušo gaismekļu klāsts - un turpmāk rakstos varat iepazīt daudzos apbalvotos modeļus, kas iedvesmo un vilina, kā arī varat izlasīt par dažādiem apbalvojumiem un to nozīmi!

IF DESIGN AWARD

iF dizaina balva ir vēsturiska, kārota un sena dizaina balva - patiesībā tā ir divus gadus vecāka par Red Dot balvu, kas pirmo reizi tika piešķirta 1953. gadā, tādējādi kļūstot par pasaulē vecāko neatkarīgo dizaina institūciju. Konkurence ir sīva, un 2022. gadā par uzvaru nācās sīvi cīnīties 11 000 dizainparaugu no 57 dažādām valstīm.

Institūcija tika dibināta, lai atbalstītu un iedvesmotu rūpniecisko dizainu 20. gadsimta 50. gados Vācijā, kas joprojām cīnījās ar kara sekām. Hanoverē, ko britu okupācijas spēki bija izvēlējušies par Rietumvācijas tirdzniecības centru, uzņēmējs Filips Rozentāls apvienoja spēkus ar BDI (Bundesverband der Deutschen Industrie) un Hannover Messegesellschaft, lai izveidotu iF e.V - kas nozīmēja Die Gute Industrieform - un vēlāk Industrie Forum.

iF palīdzēja pārveidot vācu dizaina nozīmi par tādu, kādu mēs to pazīstam šodien - izturīgu, pārdomātu un precīzu. Šodien var sacensties dizaineri no visas pasaules, un lampu ražotāju vidū uzvarētāji ir Light-Point, Santa & Cole un Luisa Prandina!

Skaties visus iF Dizaina balvas ieguvējus un lasi stāstu šeit!

COMPASSO D'ORO

Domājot par ikoniskām dizaina valstīm, nešaubīgi nāk prātā Itālija. Kopš seniem laikiem zābaku zeme ir bijusi estētikas un dizaina pioniere - neatkarīgi no tā, vai esat autobūves, modes, arhitektūras vai apgaismojuma entuziasts, Itālijai ir dziļas un senas tradīcijas, izstrādājot dažus no izsmalcinātākajiem produktiem attiecīgajās kategorijās.

Kopš 1954. gada labākie dizaineri ir varējuši pacelt zelta kompasu (Compasso d'Oro) par ikonisku, nemirstīgu izstrādājumu izstrādi. Alfa Romeo Brera, Fiat 500, Olivetti rakstāmmašīna un oriģinālais pupiņu maisiņa krēsls ir tikai daži no tiem, kas saņēmuši šo balvu, kā arī Artemide, Luceplan un Flos lampas un citi.

Skatieties visus Compasso d'Oro balvas ieguvējus un lasiet stāstu šeit!

RED DOT AWARD

Red Dot balva neapšaubāmi ir viena no iekārojamākajām balvām dizaina pasaulē. Kopš 1955. gada stingra žūrija katru gadu izvēlas labākos tā laika apbalvojumus, un šodien balva ir tikpat pievilcīga kā pirms vairāk nekā 50 gadiem.

Šodien gan Red Dot Award: Red Dot Award: Brands & Communication Design un Red Dot Award: Tomēr joprojām tiek piešķirta Red Dot Award: Produktu dizains ir patiesi iekārojama. Šajā kategorijā 50 eksperti, kas veido Red Dot žūriju, vērtē konkrēta produkta dizaina inovācijas, funkcionalitāti un ilgmūžību. Dizaineri no visas pasaules sacenšas par kāroto kvalitātes zīmogu, kas ir Red Dot zīmogs.

Šo balvu būtībā piešķir visam, kas ir inovatīvi un pārdomāti izstrādāts. Lukturi, bezvadu putekļsūcēji, ķerras un gaisa-gaisa sildītāji - bet, protams, Lampemesteren mūs īpaši interesē lampas. No mūsu pārdotajiem zīmoliem Nordlux, IP44, Light-Point un Blomus ir ieguvuši balvas!

Skaties visus Red Dot balvas ieguvējus šeit

BO BEDRES DESIGN AWARDS

Dizaina balvas pasniedz žurnāli Bo Bedre, Costume Living un Bolig Magasinet, un tās tiek piešķirtas labākajiem Dānijas dizaineriem un dizaina talantiem. Katru gadu tiek rīkota liela apbalvošanas ceremonija, kurā dažādi dizaineri piedalās, lai saņemtu balvas. Dizaina balvas tiek pasniegtas par produktiem kategorijās "Gada dizains", "Gada atgriešanās", "Gada zaļā ideja", "Gada mēbeles", "Gada dizainers", "Gada radošums", "Gada inovācija", "Gada ugunīgs zīmols", "Gada talants" un, protams, "Gada lampas", kas mums, Lampemesteren, ir īpaši svarīga!

Iepriekšējie uzvarētāji ir Yuh no Louis Poulsen, Mutatio no Le Klint un Tip no Muuto - un, protams, daudzi citi.

Skaties visus Bo Bedre Design Awards uzvarētājus šeit