Hübsch Stāvlampas

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2010. gadā Hübsch piedāvā skandināvu dizainu, kurā galvenā uzmanība pievērsta estētikai un kvalitātei. To lampas nav izņēmums, nodrošinot minimālisma izpausmi, kas iederas visos interjera stilos un piešķir interjera dizainam mūsdienīgu, greznu pieskārienu. Populārais misiņš, atmosfēriskais opālstikls, minimālisms un vienkāršais dizains ir liela daļa no to klāsta. Produkti atspoguļo mūsdienu tendences, un Hübsch ir ļoti vērīgi.  

Stāvlampa ir praktisks risinājums, ko var novietot visā mājoklī - blakus dīvānam vai krēslam, pie naktsskapīša vai kādā no tumšajiem stūriem. Nav nepieciešama montāža vai uzstādīšana. Viss, kas jums nepieciešams, ir kontaktdakša, un jūs varat to pārvietot, ja mainās apgaismojuma vajadzības. Mūsu Hübsch stāvlampu klāstā ir gan lampas ar atmosfērisku mirdzumu, gan lampas ar regulējamiem abažūriem, kas rada krāšņu mirdzumu lasīšanai vai mākslas un amatniecības darbiem.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!