Ideālas kāzu dāvanas atrašana

Vai nepieciešama palīdzība, lai atrastu ideālo kāzu dāvanu? Mēs varam palīdzēt! Šeit ir 13 lampu izvēle par dažādām cenām un dažādiem izmantošanas veidiem.

Lampas ir ideāls dizaina un funkcijas apvienojums. Tām ir jāsaskan ar esošo interjera koncepciju - pat ja tās ir izteiksmīgi elementi - un vienlaikus jāfunkcionē kā praktisks apgaismojums. Dāviniet laimīgajam pārim dāvanu, kas kalpos gadiem ilgi un katru dienu viņu sejās iemirdzēsies smaids. Nav šaubu, ka jaunā lampa būs priecīga piemiņa par viņu lielo dienu!

Bet kādu lampu izvēlēties? Vai tai vajadzētu būt mūžīgai klasikai, ko viņi vērtēs visu mūžu? Vai arī mūsdienīga lampa, kas atspoguļo viņu mūsdienu gaumi? Vai varbūt kaut kas personisks, kas parādīs, ka jūs viņus patiešām pazīstat un saprotat? Lai kādu formu un krāsu jūs izvēlētos, varat būt droši, ka viena no šīm 13 lampām būs brīnišķīgs atgādinājums par viņu jauno kopdzīvi.Šī rokasgrāmata palīdzēs jums atrast tieši to lampu, kas būs piemērota jūsu svinētajam pārim!
.

Jaunas dizaina ikonas:

Laulība ir ieguldījums nākotnē - uzdāviniet viņiem dāvanu, kas ir tikpat tālredzīga. Jauna dizaina ikona! Tos jau ir iemīļojuši daudzi, un mēs esam pārliecināti, ka jaunlaulātajiem tie patiks tikpat ļoti.
Gräshoppa galda lampa - GUBI

Izteiksmīgs un rotaļīgs dizains, ko 1947. gadā radīja Grēta M. Grosmane. Šī lampa ir ideāls funkcionāls un estētisks galda apgaismojums. Vai jaunlaulātie strādā no mājām, vai arī viņiem ir hobijs, kam nepieciešams rakstāmgalds ar lielisku darba apgaismojumu? Dāviniet viņiem šo mūsdienīgo klasiku, kas radīs tieši tādu darba vidi, kāda nepieciešama. Tas ir tikpat dekoratīvs, cik funkcionāls, un apliecina izpratni par kvalitāti un dizainu.
Karavadžo kulons - Lightyears

Lightyears Caravaggio piekariņus ir radījusi dāņu dizainere Cecilie Manz. Vienkāršais skaistums un minimālisma izskats palīdzēja tiem ātri vien iegūt klasikas statusu. Palīdziet jaunajam pārim radīt ērtu un mājīgu atmosfēru pie ēdamgalda ar kādu no šiem Lightyears piekaramiem. To jaukā lejupvērstā gaisma izgaismos daudzas gardas vakariņas.

Krāsains:

Domājat par netradicionālu dāvanu, kas patiešām parādīs laimīgajam pārim, ka jūs viņus labi pazīstat? Tad izvēlieties kādu no mūsu daudzajām krāsainajām un kaprīzajām lampām. Izvēlieties viņiem vispiemērotāko krāsu un dāvājiet viņiem krāsainu atmiņu, kas paliks uz mūžu.
Flowerpot VP1 - &tradīcija

Vai jaunlaulātie ir krāsaini un mazliet retro? Ar Flowerpot piekariņu no &tradition jūs varat uzdāvināt viņiem lampu tieši tādā krāsā, kas atbilst viņu retro iedvesmotajam interjeram. Visiem patīk Flowerpot, un, izvēloties tādu, kas ir laimīgā pāra iecienītākajā krāsā, dāvana kļūst vēl personiskāka un pārdomātāka.
E27 kulons - Muuto

Šo vienkāršo un krāsaino piekariņu no Muuto var izmantot atsevišķi vai iekārt pāri vai grupās. Lai kā jaunais pāris tos izmantotu, tie piešķirs jebkuram mājoklim radošu noskaņu. Izvēlieties E27 piekariņu tādā krāsā, kas patīk pārim, un tas būs dārgs atgādinājums par īpašo dienu.

Skulpturāls:

Daudziem no mums stils ir vissvarīgākais dekorēšanas faktors. Parādiet jaunlaulātajiem, ka māksla un funkcija lieliski savienojas vienā no šīm krāšņajām lampām. Tās abas ir skulpturālas, kaut kas skaists, uz ko skatīties daudzus gadus. (Neskaitot viens otru, protams!)


Izcila kāzu dāvana! Dāviniet jaunlaulātajiem šo fantastisko lustru no Flos - mūsdienīgu klasiku un skulptūru, kas ir pati par sevi. Šo lampu ir radījis itāļu dizainers Gino Sarfatti, un tās itāļu mantojums ir skaidri redzams. Tā ir gan eleganta, gan izteiksmīga - dāvana, kas pievērsīs uzmanību un izplatīs meistarīgu apgaismojumu pāru zālē vai virs viņu pusdienu galda.


Šī skulpturālā galda lampa no Menu ir izgatavota no tādiem mūsdienīgiem materiāliem kā betons un marmors. Vai jaunlaulātie ir stilīgi skandināvu dizaina cienītāji? Dāņu zīmols Menu ir abu šo īpašību garants. Ar galda lampu JWDA jūs dāvināsiet dāvanu, kas būs spilgts ieguldījums laimīgā pāra modernajā interjerā.

Eksperimentāls:

Vai jaunlaulātajiem jau ir mājoklis, kas pilns ar dizaina klasiku? Tad uzdāviniet viņiem kaut ko pavisam jaunu un atšķirīgu! Viņiem patiks lampa, kas veidota eksperimentālā dizaina valodā, kas kontrastē ar tradicionālāko klasiku, - tā piešķirs viņu mājoklim aizraujošu un modernu noskaņu.
Kizu galda lampa - jauni darbi

Galda lampas Kizu galda lampā pretstatītas divas ģeometriskas formas. Tradicionālais uz leju vērstais abažūrs ir apgriezts uz augšu, piešķirot lampai eksperimentālu un atšķirīgu izskatu. Tā ir ideāla kāzu dāvana, jo tā piesaistīs pāra uzmanību katru reizi, kad to redzēs, un atgādinās par viņu īpašo dienu.
Oslo koka grīdas lampa - Northern

Northern Oslo Wood grīdas lampu iedvesmojušas lielpilsētas gaismas, gaisma, kas filtrējas caur pilsētas ēkām un atklātām telpām, laternu stabiem un kokiem. Lampa izstaro maigu un izkliedētu gaismu ar izteikti urbanistisku sajūtu. Ja jaunlaulātajiem patīk pilsētas pulss, šī stāvlampa viņiem būs kā radīta.

Unikāls:

Jūs varat pavadīt mūžību, meklējot pilnīgi unikālu kāzu dāvanu. Galu galā, ko jūs dāvināt pārim, kuram ir viss? Kāpēc ne patiesi īpašu lampu? Lampas izstaro gan gaismu, gan laimi, un nevienas no tām nekad nebūs gana.
Knekt matēti melnā krāsā - Konsthantverk

Vai jaunlaulātajiem patīk rokdarbi un zemniecisks interjera dizaina stils? Lampa Knekt, kas pieejama gan galda, gan grīdas versijā, varētu būt lieliska izvēle, kas lieliski iederēsies viņu stilā. Tā ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, ievērojot vislabākās amatnieku tradīcijas. Konsthantverk lampas garantēti piešķirs kaut ko unikālu ikvienam mājoklim.
Mantis sienas lampa - Schottlander

Mantis lampas 1952. gadā radīja vācu un britu dizainers Bernhards Šottlanders. Ar savu neparasto, gandrīz peldošo sajūtu tās mūsdienās ir modernākas nekā jebkad agrāk. Tajās ir arī kaut kas rotaļīgs - mūsdienās patiešām nav nevienas citas lampas, kas būtu līdzīga Mantis. Tās būtu ideāla dāvana pārim, kas vienmēr meklē atšķirīgo un neparasto.

Rūpnieciskā:

Vai jaunlaulātajiem patīk tādi neapstrādāti materiāli kā betons un misiņš? Vai pat hroms? Parādiet, ka esat pārzinājis viņu gaumi, un uzdāviniet viņiem industriālu lampu. Tās ir populārākas nekā jebkad agrāk un noteikti padarīs laimīgo pāri vēl laimīgāku!
Bestlite BL6 sienas lampa - GUBI

GUBI Bestlite sērijas lampas 1930. gadā radīja britu rūpnieciskais dizainers Roberts Dūdlijs Bests (Robert Dudley Best). Besta dizaina valodu nepārprotami ietekmēja Bauhausa ietekme uz viņa dizaina valodu - viņš pārņēma Bauhausa perioda koncentrēšanos uz funkcionalitāti, pateicoties tīrajām līnijām. Bestlite sienas lampa ir funkcionāls un tajā pašā laikā ārkārtīgi elegants gaismeklis, lampa, kas saviļņo mūsdienu jaunlaulāto pāri.
Kaiser Idell galda lampa - Fritz Hansen

Īsta industriālā ikona! To 1936. gadā radīja Bauhaus dizainers Kristians Dells, un kopš tās pirmās parādīšanās tā ir bijusi neticami populārs stila paraugs. Tās funkcionalitāte un hromētās detaļas atspoguļo 20. gadsimta sākuma industrializāciju un urbanizāciju. Dāviniet to pārim, kam ir kopīga aizraušanās ar arhitektūras un dizaina vēsturi.

Ārpus telpām:

Ja laimīgais pāris tikko iegādājies jaunu mājokli vai veido dārzu, tad āra lampas būs patiesi pārdomāta dāvana. Āra apgaismojums ir nepieciešams dārzā vai gar piebraucamo ceļu, palīdzot radīt mājīgu atmosfēru ap jaunlaulāto jauno mājvietu.
Kuba āra lampas - LIGHT-POINT

Šīs mazās kvadrātveida lampas tradicionāli izmanto ārpus telpām, taču tās tikpat labi noderēs arī iekštelpās, piemēram, gaitenī. Dāviniet jaunajam pārim dažas Cube lampas un ļaujiet viņiem izpētīt visus iespējamos to izmantošanas veidus. Ideāla un ļoti noderīga dāvana, kas priecēs daudzus gadus.