Poula Henningsena pasaulslavenais unikālais lampu dizains tiek atzīmēts, laižot klajā gan PH 5, gan PH 5 Mini vara krāsā. Šī ir PH 5 dizaina 60. gadadiena. Pat sešdesmit gadus pēc šīs vizionārās lampas radīšanas tā joprojām ir viena no populārākajām. Inteliģentas funkcijas un unikālas formas kombinācija ir padarījusi PH piekariņu par dizaina ikonu pēdējos sešus gadu desmitus - un tas ir iemesls svinībām.
Izbaudiet Poula Henningsena revolucionāro darbu apgaismojuma nozarē pārsteidzošo pārstāvi, kas pielāgots šī gadsimta prasībām. Labi zināmā un apbrīnotā piecu abažūru sistēma, kas novērš atspīdumu, ir saglabāta, bet vidējam abažūram ir piešķirta jauna vara apdare. Pārējie abažūri ir balti. Spīdošais varš skaisti atspoguļo apkārtējo vidi un piešķir eleganci jebkurai telpai, tiklīdz tā ienāk telpā.
Šī jaunā vara apdare atjaunina Louis Poulsen klasisko dizainu un ieved to nākotnē. Šis kulons ir ideāli piemērots izmantošanai modernā interjera dizaina stilā, jo tas ir skaidra atsauce uz vienu no lielākajiem dizaina periodiem Dānijas vēsturē. Tīrā izteiksme, kuras centrā ir funkcionalitāte, nodrošina lampas klasikas statusu - gan tolaik, gan mūsdienās -, un šī jaunā kulona versija ir gatava nozagt cilvēku sirdis visā pasaulē.
Izstrādājot PH5, Pouls Henningsens turpināja attīstīt sava iepriekšējā dizaina trīs ēnu sistēmu viena vienkārša iemesla dēļ: pasaulē nāca jaunas spuldzes. Atšķirībā no spuldzēm, pie kurām viņš bija pieradis, šīs bija matētas. Ja trīs ēnu sistēma bija paredzēta gaismas atstarošanai uz leju, tad šīs jaunās spuldzes nozīmēja, ka ir jārada apgaismojums arī uz augšu. Tāpat kā visās pārējās viņa lampās, arī PH 5 izslēdz jebkādas formas aklumu. Ņemot to vērā, Pouls Henningsens radīja gada lampu ar pieciem abažūriem. PH 5 atstaro gaismu uz leju un uz āru telpā - ideāla kombinācija virtuves vai kafijas galdiņa izgaismošanai.
2017. gadā Louis Poulsen radīja PH 5 versiju, kas ir 30 cm gara, salīdzinot ar oriģinālo 50 cm garu piekariņu. Šīs abas versijas šoruden iegūs jaunu vara apdari, lai atzīmētu Poula Henningsena ikoniskā dizaina 60. gadadienu. Izvēlieties oriģinālo 50 cm lampu vai mazāku 30 cm piekariņu dažādās krāsās. Šī atjaunotā kolekcija papildina kolekciju ar pirmo siltā metāla abažūru.
Šorudenā rudenī jaunā krāsā tiek piedāvāts mūsdienīgs un izsmalcināts kulons Enigma. Sākotnēji lampa tika radīta baltā krāsā, bet tagad tā tiek piedāvāta arī melnā krāsā. Šī krāsa papildina lampas minimālisma izteiksmi.
Firma ir iedvesmojusies no Poula Henningsena klasiskās vairāku ēnu sistēmas. Šis kulons ir šīs sistēmas jauna, mūsdienīga interpretācija. Plūstošie toņi ir smalks mājiens Poula Henningsena revolucionārajai vairāku toņu sistēmas izmantošanai. Enigma virza "labo gaismu" nākotnē, respektējot Louis Poulsen dizaina tradīcijas un mantojumu.
Tāpat kā ikoniskās PH lampas, arī Enigma rada maigu gaismu bez atspīduma. Uz leju vērstā gaisma rada komfortablu atmosfēru neatkarīgi no tā, kur piekaramais kulons ir uzstādīts. Lampa ir lieliski piemērota piekāršanai virs ēdamgalda, gaiteņos un citās dzīvojamās telpās, jo tā rada izkliedētu gaismu un izgaismo apkārtni. Piekaramais gaismeklis jau ir pieejams baltā krāsā trīs dažādos izmēros, un tagad tas tiek piedāvāts arī melnā krāsā. Neatkarīgi no tā, kur jūs uzstādīsiet Enigma, ir pieejama jūsu telpai un apgaismojuma vajadzībām ideāli piemērota izmēra versija.
Dizainu ietekmējusi japāņu dizainera Shoichi Uchiyamas graciozā formu lietojuma un skandināvu minimālisma izsmalcinātā kombinācija. Melnā krāsa vēl vairāk papildina šo uzmanību piesaistošo kombināciju. Apaļie un filtrētie abažūri skaisti izgaismo telpu, kad piekaramais gaismeklis ir ieslēgts, savukārt abažūri rada neticamu siluetu pat tad, kad lampa nav ieslēgta.
Shoichi Uchiyamas ir japāņu dizainers, kas radījis Enigma kolekciju. Viņš 1972. gadā ieguva izglītību Tokijas YMCA institūtā un kopš tā laika specializējas produktu dizainā. Par savu darbu kopā ar Louis Poulsen viņš ir saņēmis vairākas starptautiskas dizaina balvas, tostarp IF Award un ARC.
Lampa jau ir atradusi mājokļus visā pasaulē, un Enigma melnā krāsā izlaišana kolekcijai piešķir modernizāciju, kas palielina minimālisma lampas pievilcību.
Skulpturālais Artichoke - labāk pazīstams kā Artichoke - tiek izlaists skaistā jubilejas izdevumā ar matētu misiņa virsmu un iegravētu PH parakstu.
Šis kulons, kas ir uzticīgs savam ikoniskajam mantojumam, laika gaitā dabiski atjaunojas. Klasiskais iemīļotais dizains paliek nemainīgs, tāpat kā tā kvalitāte. Tā vietā, lai mainītu dizainu, lampa ir ieguvusi jaunu ietērpu no misiņa. Šim notikumam par godu ir Poula Henningsena ikoniskās lampas 60. gadadiena.
Jau sešdesmit gadus Artichoke ir bijis spilgts akcents Dānijas un citu valstu mājās, birojos un sabiedriskajās telpās. Poul Henningsen 1958. gadā radīja piekaramo lampu restorānam Langelinie Pavillon Kopenhāgenā, kur oriģinālās lampas var redzēt vēl šodien. Kopš lampas izlaišanas tā tiek uzskatīta par vienu no ikoniskākajām un pieprasītākajām lampām pasaulē.
Poul Henningsen dzīvoja no 1894. līdz 1967. gadam. Viņš dzimis Kopenhāgenā, kur mācījās Tehniskajā koledžā. Arhitekta izglītību viņš tā arī nepabeidza, bet sāka strādāt ar tradicionālo funkcionālisma arhitektūru. Gadu gaitā viņa uzmanības lokā no arhitektūras nonāca apgaismojums, un tā tas palika līdz mūža galam. 1925. gadā viņš uzsāka mūža sadarbību ar Louis Poulsen, kuras laikā izstrādāja revolucionāro trīs toņu sistēmu. Pouls Henningsens visu mūžu centās optimizēt mākslīgo apgaismojumu, izmantojot atstarošanu un ēnojumu, lai novērstu apžilbināšanas risku. Viņš izstrādāja un radīja "labo gaismu", kas kalpo par iedvesmu jaunajiem Louis Poulsen dizaineriem. Mūsdienās PH ir viens no slavenākajiem un apbrīnotākajiem dāņu dizaineriem.
Jubilejas izdevumam ir iegravēts PH paraksts, Artichoke 1958-2018, Anniversary Edition, un tam ir unikāls sērijas numurs. Gravētā misiņa versija būs pieejama tikai 60. gadadienas gadā, proti, 2018. gadā, bet no 2019. gada tā tiks pieņemta parastajā kolekcijā ar gravējumiem.
Louiss Poulsen sadarbībā ar Christian Flindt ir radījis jaunu iekštelpu un āra lampu. Tā tiks laista tirgū 2018. gada rudenī kopā ar citiem aizraujošiem produktiem.
Sliktais elipsveida lukturis rada sensoro apgaismojumu, pateicoties tā spējai atstarot gaismu, veidojot organisku kvēlojošu apli ap lukturi. Gaisma izplūst no lampas augšdaļas un met gaismu uz leju lampas priekšā. Tajā pašā laikā tas ļauj gaismas daļai izslīdēt cauri augšdaļai, lai radītu pusmēness formu uz sienas virs lampas.
Pats gaismeklis ir apaļš ar ieliektām un izliektām formām - universāla forma, kas piešķir lampai klasisku un pārlaicīgu pievilcību. Tas ir vienlaikus vienkāršs un sarežģīts montējams lukturis. Tā ir divvirzienu lampa, un gaismas atstarošanas un klasiskā apļveida dizaina kombinācija panāk perfektu līdzsvaru starp sarežģītību un vienkāršu estētiku.
Lampa ir paredzēta lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Tā lauž visas normas attiecībā uz apgaismojumu un ieved mūsdienīga produktu dizaina laikmetā, kas ir daudzpusīgs un kalpo daudziem lietojumiem. Flindt lampa ļauj viegli sekot skandināvu tradīcijai integrēt dabu interjera dizainā. Lampu var uzstādīt gan iekšpusē, gan ārpusē, kas var palīdzēt jums izveidot vienmērīgu pāreju starp mājas iekšējām un ārējām telpām.
Ar Flindt kolekciju Chistian Flindt uz visiem laikiem ir paplašinājis savu kolekciju. Viņš sāka sadarboties ar Louis Poulsen 2006. gadā un ir radījis stāvlampu Flindt 220, Flindt 220 pedant, Flindt bollard un kulonu Grand. Viņš ir ieguvis izglītību Orhūsas Arhitektūras skolā 2003. gadā, un kopš studiju beigšanas viņam ir savs dizaina uzņēmums. Viņa svaigie un drosmīgie dizaini liecina, ka viņš labprāt izmēģina mazāk izbrauktus ceļus. Papildus apgaismojuma risinājumiem Kristians Flindts rada arī mēbeles, un šajā produktu kategorijā viņš ir ieguvis apbalvojumus, tostarp dizaina balvu par Bo Bedre. Viņš ir saņēmis Bolig Magasinets dizaina balvu par sadarbību ar Louis Poulsen.