Jauni Louis Poulsen produktiJaunākie LOUIS POULSEN PRODUKTI
JAUNUMI 2023
2023. gads ir bijis ļoti īpašs - gan tumšs, gan gaišs. Eiropā turpina plosīties karš, tiek uzstādīti karstuma un aukstuma rekordi un plašas zemeslodes teritorijas ir postījuši mežu ugunsgrēki - taču mēs esam arī svinējuši jaunu NATO dalībvalstu uzņemšanu, Šengenas zonas paplašināšanu un pavisam jaunas Louis Poulsen lampas
.
Keglen 175 Siena

Keglen 175 Siena

Bjarke Ingels Group - pazīstams kā BIG - 2017. gadā izstrādāja oriģinālo konusu, un 2023. gadā viņi paplašināja konusu sēriju, iekļaujot tajā izsmalcinātu sienas gaismu. Sienas gaismeklis ir pieejams tādos pašos toņos kā oriģinālie gaismekļi - un to var iegādāties vai nu ar fiksētu gaismas temperatūru, ko nodrošina iebūvētais 3000 kelvīnu gaismas diodes gaismas avots, vai ar "dim-to-warm" tehnoloģiju. Konusveida sienas lampai ir tāds pats konusveida abažūrs kā galda lampas variantam ar opalizētu abažūru, kas nodrošina, ka jūs neapžilbinās lampas gaisma.
AJ Garden

AJ Garden

Tikko mēs 2023. gada pavasarī sākām izvietot terases mēbeles, Louis Poulsen pārsteidza visus lampu entuziastus ar jauniem papildinājumiem dizaina leģendas Arne Jakobsena lampu portfolio. Klasiskā AJ lampa tagad ir pieejama versijā, kas paredzēta āra telpām. Tās forma un siluets ir tieši tāds, kādu to pazīstat, taču tagad jūs varat papildināt savu āra telpu ar skaisto Arne Jakobsena dizainēto skulptūru.

AJ Garden ir pieejams dažādos izmēros un veidos.

Skaties tos visus šeit!
AJ - Jaunas krāsas

AJ - Jaunas krāsas

Papildus izsmalcinātās AJ sērijas dārza lampu atjauninājumam Louis Poulsen pārsteidz arī ar jaunu abažūru komplektu iemīļotajiem modeļiem. To nosaukumi ir Electric Orange, Soft Lemon, Warm Sand, Dusty Blue un Warm Gray, un tie patiešām ir jāizmēģina.

Šīs krāsas ir pievienotas AJ sienas lampai, AJ grīdas lampai, AJ galda lampai un AJ mini galda lampai.

Skaties visas AJ lampas šeit!
AJ Oxford

AJ Oxford

Papildus visiem atjauninājumiem ir arī jauns Arne Jakobsena vecās lampas atkārtots izlaidums. Viņš 1962. gadā izstrādāja Oksfordas lampu Svētās Katrīnas koledžai Anglijas universitātes pilsētā, un, ja apmeklēsiet to šodien, joprojām varēsiet apskatīt skaistās lampas, kas izmantotas gan mācību telpās, gan studentu dzīvojamās telpās.

Louis Poulsen pārpublicētā lampa nemaina oriģinālo dizainu, un jūs tagad varat kļūt par laimīgo īpašnieku līdz šim nepamanītai Arne Jakobsena lampai. Modelis ir pieejams divos izmēros un ar melniem un opāla krāsas abažūriem.

Skaties visas lampas šeit
Patera Ø30

Patera Ø30

Patera piekariņi ir īsta klasika Louis Poulsen produktu klāstā, ko radījis izcilais somu dizainers Øivind Slaato. Skaistajos piekaramos izmantots ģeometriskais dizains ar rombveida šūnām, kas atstaro gaismu uz leju, un to iespaidīgā konstrukcija ir tāda, kas kļūst par interjera centrālo punktu.

Tomēr daudzi ir palaiduši garām iespēju iegūt savā īpašumā Patera mazākā izmērā - un viņu lūgšanas ir uzklausījis Louis Poulsen, kas 2023. gadā ir izlaidis īpašu versiju, kuras diametrs ir tikai 30 centimetri.

Skaties Patera Pendant Ø30 šeit!
VL 56

VL 56

Vilhelms Lauritsens sākotnēji izstrādāja VL 56 projektu Folkets Hus Vesterbro, Kopenhāgenā. Lampa bija daļa no kopējā mākslas darba, par ko kļuva Lauritzena ēka, kurā viņš projektēja visu, sākot ar mēbelēm un beidzot ar durvju rokturiem, un, ja jūs šodien apmeklēsiet ēku, kas tagad pazīstama kā Vega mūzikas zāle, jūs joprojām varēsiet apskatīt skaistos piekaramos gaismekļus, kas ir bijuši ēkas sastāvdaļa kopš tās atklāšanas 1956. gadā.

Pateicoties Louis Poulsen, tagad jūs varat iegādāties savu Vilhelma Lauritsena piekaramo gaismekli, kas ir identisks oriģinālam, izņemot nelielas korekcijas. Modelis ir pieejams hroma un misiņa krāsā.

Abos toņus skatiet šeit!
Panthella 250 Portable

Panthella 250 Portable

2023. gadā tika atjaunināts arī ļoti iecienītais portatīvais portatīvais dators Panthella Portable. Vernera Pantona 1971. gadā radītais skaistais dizains ir viena no svarīgākajām dāņu dizaina ikonām, un tagad tas tiek izdots jaunā izmērā portatīvajam variantam.

Abažūra diametrs ir 250 milimetri, līdz ar to jaunais Panthella Portable ir nedaudz lielāks par jau pazīstamo. Lampa ir neapšaubāmi darba gaisma, taču tā ir arī brīnišķīga lampa uz palodzes vai grāmatu plaukta.

Lampu apskatiet šeit!
JAUNUMI 2022
2022. gads Dānijā noteikti ir bijis notikumiem bagāts! Viņas Majestāte karaliene Margrēte II svinēja savas valdīšanas 50. gadadienu un vēlāk šajā gadā kļuva par visilgāk valdījušo monarhu. Vasarā Jonass Vingegards iespaidīgi uzvarēja Tour de France pēc fenomenāla snieguma, kas izraisīja nacionālo lepnumu, savukārt Dānijas festivāli pēc divu gadu Corona lokautiem atkal sagaidīja laimīgus svētku apmeklētājus. Rudenī Dānijas vīriešu futbola izlase piedalījās gada lielākajā un vispretrunīgākajā sporta notikumā - FIFA Pasaules kausa izcīņā Kataras tuksnešainākajā valstī, lai gan bez lieliem panākumiem. Taču arī slavenajā dāņu dizaina namā Louis Poulsen ir bijuši vairāki notikumiem bagāti mēneši, kad viņi ir laiduši klajā vairākus aizraujošus produktus, piemēram, VL Studio sēriju, jaunās NJP Mini galda lampas, jaunākās PH lampas un jaunās Keglen lampas, kā arī daudz, daudz ko citu!
.
VL Studio atkal ieraudzīja dienas gaismu!

VL Studio atkal ieraudzīja dienas gaismu!

2022. gadā VL Studio ģimene pirmo reizi tika atjaunota Louis Poulsen uzņēmumā, kopš to 1940. gados ieviesa arhitekts Vilhelms Lauritens. Šīs lampas sākotnēji tika izstrādātas vecās DR Radiohus ēkas izveidei Kopenhāgenā, kas bija viena no Lauritzena "gesamtkunstwerk"/funkcionālajām ēkām, kur viņš projektēja visus ēkas interjerus un detaļas, tostarp vairākas unikālas lampas, tostarp VL Studio. Vēlāk šīs lampas tika izņemtas no ražošanas, bet, pamatojoties uz oriģinālo lampas galviņas dizainu un materiāliem, 2022. gadā VL Studio Table/Floor un VL Studio Wall tika atkārtoti laistas tirgū. VL Studio lampas ir ļoti līdzīgas Radiohus Pendant, jo abas rada izkliedētu gaismu caur opālstikla abažūru, kam izdodas radīt patīkamu un mājīgu apgaismojumu un atmosfēru jūsu interjerā. VL Studio gaismekļi ir pieejami vai nu skaistā matēti melnā ietvarā, kas piešķir gaismekļiem modernu, grafisku un ekskluzīvu izskatu, vai arī skaistā misiņa ietvarā, kas jūsu interjera dizainam piešķir siltumu un mājīgumu.

Skaties visu VL Studio klāstu šeit
PH ģimenē ir vēl vairāk locekļu

PH ģimenē ir vēl vairāk locekļu

1926. gadā tika radīta revolucionārā Poul Henningsen trīs abažūru sistēma, un kopš tā laika šī sistēma ir bijusi sākumpunkts unikālai lampu sērijai ar PH nosaukumu. Šīs lampas joprojām ir vienas no pieprasītākajām un ekskluzīvākajām interjera dizaina precēm visās paaudzēs un tautās, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka Louis Poulsen turpina laist klajā jaunas, aizraujošas šī īpašā dizaina versijas.

2022. gadā PH sērija atkal tika paplašināta, radot jaunu PH 3/3 Pendant vai nu skaistā, grafiskā kompozīcijā no melna metāla un opāla stikla, vai Visskaidri melnā metālā, vai arī trijos izsmalcināta opāla stikla toņos. Turklāt tika piedāvāts arī jauns PH 5/5 kulons tādā pašā modernā un ekskluzīvā kombinācijā ar matīgi melnu metālu un opāla stiklu vai tikai ar matīgi melnu metālu. Visiem jaunajiem PH 5/5 un PH 3/3 piekaramajiem gaismekļiem izdodas piešķirt interjera dizainam papildu akcentu un raksturu, pateicoties matēti melnajam metālam un krāšņajam trīskāršajam opāla stiklam, kas nodrošina siltu starojumu un maigu, neapžilbinošu apgaismojumu.
NJP galda lampa ieguva mazo māsu; NJP Mini galda lampa

NJP galda lampa ieguva mazo māsu; NJP Mini galda lampa

Louis Poulsen un slavenā japāņu dizaina studija Nendo pirmo reizi sāka sadarboties 2015. gadā, radot NJP galda lampas, un 2022. gadā šī sadarbība atkal nesa augļus. NJP Mini galda lampas tika ieviestas kā NJP galda lampas samazināta versija, kas ir klasiskas, elastīgas arhitektūras lampas mūsdienīga interpretācija. Arī jaunajām NJP Mini lampām ir raksturīgais atvērums abažūra aizmugurē, kas ļauj neierobežoti regulēt organisko lampas galviņu, un, tā kā arī roku var pagriezt 342° leņķī ap savu kāju, ir ļoti viegli novirzīt apgaismojumu pareizajos virzienos.

Pateicoties lampas nelielajiem izmēriem, to var novietot jebkurā vietā gan privātās, gan sabiedriskās telpās, kur tā kalpos gan kā funkcionāls apgaismojuma avots, gan kā dekoratīvs elements. Papildus klasiskajām melnai, baltai un gaiši alumīnija pelēkai krāsai jaunākie NJP saimes papildinājumi ir pieejami arī jaunā siltā paletē - rozā brūnā, maigi rozā, petrolejas zilā un taupe, tāpēc tagad ir pieejamas septiņas satriecošas krāsas, no kurām izvēlēties, un katra no tām piešķir laikmetīgu akcentu mūsdienīgam dizainam!

Skatieties dažādas NJP Mini galda lampas šeit un pārējās NJP sērijas šeit.
Konuss ieguva vairāk modeļu

Konuss ieguva vairāk modeļu

2017. gadā BIG Ideas arhitekti sadarbojās ar Louis Poulsen, lai radītu pirmās Keglen lampas, un 2022. gadā šīs sadarbības rezultātā tika radīta aizraujoša Keglen saimes tālāka attīstība gan galda lampu, gan stāvlampu veidā, kuru vienkāršību un eleganci var izmantot arī visu veidu interjeros. Visām Keglen lampām kopīgs ir raksturīgais konusveida abažūrs ar iebūvētu izliektu abažūru, kas nodrošina gan skaistu un neapžilbinošu apgaismojumu, gan piešķir lampai grafisku un vienkāršu estētiku. Konusveida abažūrs ir aprīkots arī ar neuzkrītošu atvērumu augšdaļā, kas nodrošina maigu un atmosfērisku gaismu, kurai izdodas radīt ērtu un mājīgu atmosfēru. Konuss ir pieejams gan melnā, gan baltā krāsā ar matētu, mitri lakotu virsmu, kas nodrošina, ka gaisma tiek atstarota, kā arī dienas laikā padodas, neatkarīgi no tā, vai lampa ir ieslēgta vai nav.
Daudz vairāk jaunumu no Louis Poulsen 2022. gadā!

Daudz vairāk jaunumu no Louis Poulsen 2022. gadā!

Papildus iepriekš minētajiem jaunajiem produktiem Louis Poulsen mūs ir palutinājis arī ar AJ galda lampu klāstu jaunās, skaistās krāsās un materiālos. Ja vēlaties uzzināt vairāk par jaunajām sērijas krāsām, varat lasīt vairāk šeit vai atrast savu iecienītāko AJ lampu šeit. PH5 sērija tika papildināta arī ar dažādiem unikāliem toņiem, tostarp pasteļtoņiem un vienkrāsainiem Skaties tos šeit. Turklāt ģimene tika papildināta ar jaunām Panthella lampām, tostarp Panthella Mini galda lampām un Panthella Portable galda lampām dažādās skaistās krāsās.
JAUNUMI 2021
2021. gads tuvojas noslēgumam, un ir daudz svarīgu jaunumu, uz kuriem atskatīties. Džo Baidens kļūst par 46. Amerikas Savienoto Valstu prezidentu, dāņu filma "Drukas" iegūst "Oskaru" un Angela Merkele pēc 16 Vācijas kanclera amatā pavadītiem gadiem nodod stafeti Olafam Šolcam - taču bija arī daudz ziņu no Luisa Poulsena:
.
Vernera Pantona Panthella svin savu dzimšanas dienu ar jubilejas izmēriem un krāsām.

2021. gadā aprit 50 gadi, kopš leģendārais dāņu dizainers Verners Pantons radīja lampu Panthella. Kad Pantons zīmēja lampu, kad Dānijā uz lielā ekrāna ritēja filmas "Olsenas banda Jitlandē" un "Ballade Kristianshavnā", viņš, iespējams, negaidīja, ka tā būs tik populāra arī pēc pusgadsimta.

2021. gadā lampa tika izlaista jubilejas izmērā ar 320 mm diametru un metalizēta misiņa apdari - tādu pašu, kādu mēs pazīstam un mīlam no Panthella Mini.

Ievietojiet Panthella 320 šeit, un apskatiet Panthella Mini metalizētā misiņā šeit!.
Patera kulons jaunos izmēros

2021. gadā uzmanību piesaistošais dāņu dizainera Øivind Slaatto izstrādātais kulons Patera, kurā izmantotas dabas formulas un Fibonači secība, kļuva pieejams jaunā formā. Louis Poulsen laida klajā jauko organisko lampu ovālā formā. Jaunā forma nozīmē, ka Patera var iekārt arī telpās ar zemākiem griestiem, Øivindam Slaatto neapdraudot savu skaisto organisko un ikonisko dizainu.

Se Patera I Oval variants her!
Flindt Bollard zem klajas debess

2021. gads bija arī Louis Poulsen āra izstrādājumu klāsta paplašināšanās gads. Godalgotais dizainers Kristians Flindts, kurš ar Louis Poulsen sadarbojas kopš 2006. gada, 2014. gadā ieguva ELFORSK balvu par oriģinālo Flindt Bollard, un 2021. gadā šī lampa kļuva pieejama arī dārza versijā.

Šī jaukā lampa, kas ir pieejama ar Corten un alumīnija apdari, izskatās satriecoši praktiski visās āra telpās - neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai tā izgaismotu dārzu aiz piepilsētas dzīvžoga, laukos vai pie pilsētas mājas. Lukturim ir pieejami trīs veidu stiprinājumi, kas padara Flindt dārza bollardu par neticami pielāgojamu āra lampu.

Ietilpīgo Flindt dārza bollardu klāstu atradīsiet šeit!


Louis Poulsen | BIG Ideas - Keglen

Lielākais 2020. gada jaunums neapšaubāmi bija Keglen, ko BIG Ideas radīja sadarbībā ar Louis Poulsen. BIG Ideas 2005. gadā dibināja arhitekts Bjarke Ingelss, un kopā ar arhitektu Jakobu Langi, kurš atbild par tehnoloģiskiem specializētiem produktiem, šī zīmola mērķis ir radīt lampas un digitālos produktus, kas nevainojami iekļaujas mūsu dzīvesveidā.

Šajā ziņā Keglen ir veiksmes stāsts. Lampa radās no unikāla un organiskas formas stikla, kas ir kā ūdens piliens, kuru notur konusveida abažūra virsmas spriegums. Gaisma eleganti izplatās no stikla dabiskās formas, un viens gaismas konuss izplūst caur elegantu nelielu caurumu abažūra augšpusē.

Keglen uzreiz kļuva par klasiku. Tā jau ir pieejama dažādās formās un izmēros, un visas tās ir melnā un baltā krāsā.

Meklē Keglen mūsu vietnē šeit
Pieminot PH 5 kulona 60 gadu jubileju ar jaunām, dzīvīgām krāsām

Ja dāņu gaismas dizainu salīdzina ar rokenrolu, Poul Henningsen ir Elvis - un tāpēc PH 5 ir Elvisa Preslija Ziemassvētku albums. Tāpēc, protams, bija loģiski, ka Louis Poulsen patiešām atzīmēja šo notikumu, kad 2020. gadā PH 5 apritēja 60 gadi.

Apgaismes zīmols iepazīstināja ar PH 5 jaunu toņu klāstu, kā redzams PH 5 Mini atklāšanā 2017. gadā. Piekaram ir tāda pati jauka forma kā vienmēr, un tas joprojām ir skulpturāla mākslas un tehnoloģiju līdzsvara izpausme. Lampa ir vispārdotākais produkts visā Louis Poulsen klāstā - un ikoniskā forma ir viegli atpazīstama.

Ievērojamo, mūžīgo PH 5 atradīsiet šeit!
Pārtraukta PH Septima palaišana

Jaunā krāsu palete nebija vienīgā labā ziņa Poul Henningsen faniem 2020. gada rudenī - šajā sezonā tika atjaunota arī PH Septima. Lampas nosaukums cēlies no tās unikālā septiņu toņu dizaina, kurā mainās caurspīdīgas un matētas borsilikāta stikla loksnes, un tās gaisma ir īpaši komfortabla.

PH Septima sākotnējais dizains bija PH Artichoke pamatā, taču Septima joprojām ir patiesi unikāla lampa, un tā tiek uzskatīta par vienu no Poul Henningsen izsmalcinātākajiem piekaramiem.

Meklē PH Septima mūsu vietnē šeit!
AJ Mini galda lampas un AJ Royal kulona atgriešanās

Kad 1960. gadā tika atklāta viesnīca SAS Royal Hotel, tā bija pirmais īstais Kopenhāgenas debesskrāpis, un, viesiem apmeklējot Panorama Lounge 21. stāvā, viņus sagaidīja ne tikai neticams skats uz Dānijas galvaspilsētu, bet arī ikoniskais AJ Pendant. 2020. gadā aprit 60 gadi kopš viesnīcas atklāšanas, un Louis Poulsen atzīmē šo notikumu, atkārtoti piedāvājot AJ piekariņu - tagad AJ Royal - un AJ galda lampu Mini. AJ Royal ir pieejams dažādās krāsās, bet Mini ir pieejams gan klasiskajos toņos, gan trīs jaunās īpašā izdevuma krāsās.

Meklē AJ Mini galda lampu šeit, un meklē AJ Royal kulonu šeit!.
OE Quasi Light

2019. gadā Louis Poulsen papildināja savu kolekciju ar OE Quasi Light. Lampa tika atklāta Milānas Dizaina nedēļā, kur zīmols Louis Poulsen un dāņu-islandiešu mākslinieks un dizainers Olafurs Eliassons ar lepnumu prezentēja unikālo ģeometrisko lampu.

Lampa sastāv no diviem slāņiem - alumīnija rāmja un polikarbonāta ieliktņa. Gaisma tiek novirzīta uz kodolu, izmantojot dažādas LED gaismas diodes, un pēc tam gaisma tiek atstarota telpā. Forma ir atvērta interpretācijai, un, vienkārši skatoties uz lampu, paveras bezgalīgas perspektīvas. OE Quasi Light ir patiesi unikāla, un ikvienam vajadzētu būt iespējai to izbaudīt.
Jaunie Toldbod izmēri

Ja esat kādreiz vēlu vakarā staigājis pa kādu no daudzajiem dzīvojamajiem rajoniem, kas izkaisīti visā Kopenhāgenas lielpilsētā, iespējams, esat sastapies ar Poula Henningsena āra lampu Ellipse, kas apgaismo celiņus un koplietošanas zonas jau kopš 1966. gada.

Ellipse bija sākotnējais iedvesmas avots Louis Poulsen ražotnei Toldbod. Pateicoties elipsveida abažūram, kas nodrošina vienmērīgu gaismas sadalījumu, lampai ir izteikts raksts.

Lampa 2019. gadā tika izlaista četros jaunos izmēros: Ø170, Ø250, Ø400 un Ø550. Mazās versijas tika izlaistas slavenajās pieklusinātajās krāsās, kuras mēs pazīstam un mīlam, bet lielās - melnā un baltā krāsā.

Toldbod klāstu atradīsiet mūsu vietnē šeit!
Medaīns, misiņš, misiņš un vēl vairāk misiņa

2019. gads Louis Poulsen bija misiņa gads. Dažādi modeļi tika pārklāti ar vara un cinka sakausējumu, un klasiskie PH 5, PH 5 Mini un Yuh ir pieejami misiņa krāsā.

Ir atrodiet Yuh misiņa krāsā šeit, un atrodiet PH kolekciju šeit!.JAUNUMI 2018
2018. gada rudenī Louis Poulsen piedāvā virkni jaunu produktu un divas ierobežotas tirāžas lampas. Dažām no ikoniskajām lampām ir piešķirta jauna vizuālā izteiksme ar aizraujošām jaunām krāsām un materiāliem. Piedāvājumā ir pat pavisam jauna lampa.
.

PH 5 kulons un PH 5 Mini kulons vara krāsā

Poula Henningsena pasaulslavenais unikālais lampu dizains tiek atzīmēts, laižot klajā gan PH 5, gan PH 5 Mini vara krāsā. Šī ir PH 5 dizaina 60. gadadiena. Pat sešdesmit gadus pēc šīs vizionārās lampas radīšanas tā joprojām ir viena no populārākajām. Inteliģentas funkcijas un unikālas formas kombinācija ir padarījusi PH piekariņu par dizaina ikonu pēdējos sešus gadu desmitus - un tas ir iemesls svinībām.

Izbaudiet Poula Henningsena revolucionāro darbu apgaismojuma nozarē pārsteidzošo pārstāvi, kas pielāgots šī gadsimta prasībām. Labi zināmā un apbrīnotā piecu abažūru sistēma, kas novērš atspīdumu, ir saglabāta, bet vidējam abažūram ir piešķirta jauna vara apdare. Pārējie abažūri ir balti. Spīdošais varš skaisti atspoguļo apkārtējo vidi un piešķir eleganci jebkurai telpai, tiklīdz tā ienāk telpā.

Šī jaunā vara apdare atjaunina Louis Poulsen klasisko dizainu un ieved to nākotnē. Šis kulons ir ideāli piemērots izmantošanai modernā interjera dizaina stilā, jo tas ir skaidra atsauce uz vienu no lielākajiem dizaina periodiem Dānijas vēsturē. Tīrā izteiksme, kuras centrā ir funkcionalitāte, nodrošina lampas klasikas statusu - gan tolaik, gan mūsdienās -, un šī jaunā kulona versija ir gatava nozagt cilvēku sirdis visā pasaulē.

Izstrādājot PH5, Pouls Henningsens turpināja attīstīt sava iepriekšējā dizaina trīs ēnu sistēmu viena vienkārša iemesla dēļ: pasaulē nāca jaunas spuldzes. Atšķirībā no spuldzēm, pie kurām viņš bija pieradis, šīs bija matētas. Ja trīs ēnu sistēma bija paredzēta gaismas atstarošanai uz leju, tad šīs jaunās spuldzes nozīmēja, ka ir jārada apgaismojums arī uz augšu. Tāpat kā visās pārējās viņa lampās, arī PH 5 izslēdz jebkādas formas aklumu. Ņemot to vērā, Pouls Henningsens radīja gada lampu ar pieciem abažūriem. PH 5 atstaro gaismu uz leju un uz āru telpā - ideāla kombinācija virtuves vai kafijas galdiņa izgaismošanai.

2017. gadā Louis Poulsen radīja PH 5 versiju, kas ir 30 cm gara, salīdzinot ar oriģinālo 50 cm garu piekariņu. Šīs abas versijas šoruden iegūs jaunu vara apdari, lai atzīmētu Poula Henningsena ikoniskā dizaina 60. gadadienu. Izvēlieties oriģinālo 50 cm lampu vai mazāku 30 cm piekariņu dažādās krāsās. Šī atjaunotā kolekcija papildina kolekciju ar pirmo siltā metāla abažūru.


Izsmalcinātā Enigma kulona pārveidošana

Šorudenā rudenī jaunā krāsā tiek piedāvāts mūsdienīgs un izsmalcināts kulons Enigma. Sākotnēji lampa tika radīta baltā krāsā, bet tagad tā tiek piedāvāta arī melnā krāsā. Šī krāsa papildina lampas minimālisma izteiksmi.

Firma ir iedvesmojusies no Poula Henningsena klasiskās vairāku ēnu sistēmas. Šis kulons ir šīs sistēmas jauna, mūsdienīga interpretācija. Plūstošie toņi ir smalks mājiens Poula Henningsena revolucionārajai vairāku toņu sistēmas izmantošanai. Enigma virza "labo gaismu" nākotnē, respektējot Louis Poulsen dizaina tradīcijas un mantojumu.

Tāpat kā ikoniskās PH lampas, arī Enigma rada maigu gaismu bez atspīduma. Uz leju vērstā gaisma rada komfortablu atmosfēru neatkarīgi no tā, kur piekaramais kulons ir uzstādīts. Lampa ir lieliski piemērota piekāršanai virs ēdamgalda, gaiteņos un citās dzīvojamās telpās, jo tā rada izkliedētu gaismu un izgaismo apkārtni. Piekaramais gaismeklis jau ir pieejams baltā krāsā trīs dažādos izmēros, un tagad tas tiek piedāvāts arī melnā krāsā. Neatkarīgi no tā, kur jūs uzstādīsiet Enigma, ir pieejama jūsu telpai un apgaismojuma vajadzībām ideāli piemērota izmēra versija.

Dizainu ietekmējusi japāņu dizainera Shoichi Uchiyamas graciozā formu lietojuma un skandināvu minimālisma izsmalcinātā kombinācija. Melnā krāsa vēl vairāk papildina šo uzmanību piesaistošo kombināciju. Apaļie un filtrētie abažūri skaisti izgaismo telpu, kad piekaramais gaismeklis ir ieslēgts, savukārt abažūri rada neticamu siluetu pat tad, kad lampa nav ieslēgta.

Shoichi Uchiyamas ir japāņu dizainers, kas radījis Enigma kolekciju. Viņš 1972. gadā ieguva izglītību Tokijas YMCA institūtā un kopš tā laika specializējas produktu dizainā. Par savu darbu kopā ar Louis Poulsen viņš ir saņēmis vairākas starptautiskas dizaina balvas, tostarp IF Award un ARC.

Lampa jau ir atradusi mājokļus visā pasaulē, un Enigma melnā krāsā izlaišana kolekcijai piešķir modernizāciju, kas palielina minimālisma lampas pievilcību.


PH Artišoki no matēta misiņa un ar gravējumiem

Skulpturālais Artichoke - labāk pazīstams kā Artichoke - tiek izlaists skaistā jubilejas izdevumā ar matētu misiņa virsmu un iegravētu PH parakstu.

Šis kulons, kas ir uzticīgs savam ikoniskajam mantojumam, laika gaitā dabiski atjaunojas. Klasiskais iemīļotais dizains paliek nemainīgs, tāpat kā tā kvalitāte. Tā vietā, lai mainītu dizainu, lampa ir ieguvusi jaunu ietērpu no misiņa. Šim notikumam par godu ir Poula Henningsena ikoniskās lampas 60. gadadiena.

Jau sešdesmit gadus Artichoke ir bijis spilgts akcents Dānijas un citu valstu mājās, birojos un sabiedriskajās telpās. Poul Henningsen 1958. gadā radīja piekaramo lampu restorānam Langelinie Pavillon Kopenhāgenā, kur oriģinālās lampas var redzēt vēl šodien. Kopš lampas izlaišanas tā tiek uzskatīta par vienu no ikoniskākajām un pieprasītākajām lampām pasaulē.

Poul Henningsen dzīvoja no 1894. līdz 1967. gadam. Viņš dzimis Kopenhāgenā, kur mācījās Tehniskajā koledžā. Arhitekta izglītību viņš tā arī nepabeidza, bet sāka strādāt ar tradicionālo funkcionālisma arhitektūru. Gadu gaitā viņa uzmanības lokā no arhitektūras nonāca apgaismojums, un tā tas palika līdz mūža galam. 1925. gadā viņš uzsāka mūža sadarbību ar Louis Poulsen, kuras laikā izstrādāja revolucionāro trīs toņu sistēmu. Pouls Henningsens visu mūžu centās optimizēt mākslīgo apgaismojumu, izmantojot atstarošanu un ēnojumu, lai novērstu apžilbināšanas risku. Viņš izstrādāja un radīja "labo gaismu", kas kalpo par iedvesmu jaunajiem Louis Poulsen dizaineriem. Mūsdienās PH ir viens no slavenākajiem un apbrīnotākajiem dāņu dizaineriem.

Jubilejas izdevumam ir iegravēts PH paraksts, Artichoke 1958-2018, Anniversary Edition, un tam ir unikāls sērijas numurs. Gravētā misiņa versija būs pieejama tikai 60. gadadienas gadā, proti, 2018. gadā, bet no 2019. gada tā tiks pieņemta parastajā kolekcijā ar gravējumiem.


Sensorais iekštelpu un āra apgaismojums ar jauno Flindt sienas lampu

Louiss Poulsen sadarbībā ar Christian Flindt ir radījis jaunu iekštelpu un āra lampu. Tā tiks laista tirgū 2018. gada rudenī kopā ar citiem aizraujošiem produktiem.

Sliktais elipsveida lukturis rada sensoro apgaismojumu, pateicoties tā spējai atstarot gaismu, veidojot organisku kvēlojošu apli ap lukturi. Gaisma izplūst no lampas augšdaļas un met gaismu uz leju lampas priekšā. Tajā pašā laikā tas ļauj gaismas daļai izslīdēt cauri augšdaļai, lai radītu pusmēness formu uz sienas virs lampas.

Pats gaismeklis ir apaļš ar ieliektām un izliektām formām - universāla forma, kas piešķir lampai klasisku un pārlaicīgu pievilcību. Tas ir vienlaikus vienkāršs un sarežģīts montējams lukturis. Tā ir divvirzienu lampa, un gaismas atstarošanas un klasiskā apļveida dizaina kombinācija panāk perfektu līdzsvaru starp sarežģītību un vienkāršu estētiku.

Lampa ir paredzēta lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Tā lauž visas normas attiecībā uz apgaismojumu un ieved mūsdienīga produktu dizaina laikmetā, kas ir daudzpusīgs un kalpo daudziem lietojumiem. Flindt lampa ļauj viegli sekot skandināvu tradīcijai integrēt dabu interjera dizainā. Lampu var uzstādīt gan iekšpusē, gan ārpusē, kas var palīdzēt jums izveidot vienmērīgu pāreju starp mājas iekšējām un ārējām telpām.  

Ar Flindt kolekciju Chistian Flindt uz visiem laikiem ir paplašinājis savu kolekciju. Viņš sāka sadarboties ar Louis Poulsen 2006. gadā un ir radījis stāvlampu Flindt 220, Flindt 220 pedant, Flindt bollard un kulonu Grand. Viņš ir ieguvis izglītību Orhūsas Arhitektūras skolā 2003. gadā, un kopš studiju beigšanas viņam ir savs dizaina uzņēmums. Viņa svaigie un drosmīgie dizaini liecina, ka viņš labprāt izmēģina mazāk izbrauktus ceļus. Papildus apgaismojuma risinājumiem Kristians Flindts rada arī mēbeles, un šajā produktu kategorijā viņš ir ieguvis apbalvojumus, tostarp dizaina balvu par Bo Bedre. Viņš ir saņēmis Bolig Magasinets dizaina balvu par sadarbību ar Louis Poulsen.