Jūras ūdens izturīgas lampasJŪRAS ATBALSTS -
ULTIMĀTĀ JŪRAS ŪDENS ATBALSTS LAMPAĻIEM
Atšķeļošie viļņi, spēcīgais vējš un sāļā jūra ir ikdienas realitāte daudziem cilvēkiem, kas rada īpašas problēmas jūsu mājas izturībai. Īpaši piekrastes reģionos skarbie laikapstākļi var būt nepateicīgi jūsu āra apgaismojumam, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties lampas, kas spēj izturēt šo ietekmi. Vadošie zīmoli, piemēram, Nordlux, Paulmann un DCW, ir uzņēmušies šo izaicinājumu un ražojuši lampas, kas izgatavotas no ļoti izturīgiem materiāliem, kuri spēj izturēt dabas spēku iedarbību un saglabāt savu funkcionalitāti gadiem ilgi. Zemāk varat iepazīties ar dažādām āra lampām, kas piemērotas skarbai piekrastes videi, lai jūs varētu atrast ideālo jūras ūdenim izturīgo gaismekli savam mājoklim!
<hr><font size="+2">NORDLUX</font>


NORDLUX

Dāņu Nordlux ir pazīstama ar savu iespaidīgo āra apgaismojuma klāstu, kas unikālā veidā apvieno estētiku un funkcionalitāti. Pievēršot uzmanību tādiem materiāliem kā misiņš, varš un korta tērauds, Nordlux rada āra apgaismojumu, kas ir ne tikai skaists, bet arī izturīgs pat pret skarbākajiem Ziemeļvalstu laikapstākļiem. To pieredze cinkotā tērauda jomā ir ievērojama, un to atspoguļo plašais gaismekļu klāsts, kas ir izgatavoti tā, lai izturētu skarbus apstākļus, jo īpaši piekrastes zonās.

Izmantojot modernu cinkošanas tehnoloģiju, Nordlux nodrošina, ka to ražotie āra apgaismes ķermeņi ir izturīgi un nerūsē pat pēc gadiem ilga vēja, laikapstākļu un sāļā gaisa iedarbības. Uzlabotais cinkošanas ķīmiskais process rada aizsargājošu virsmas sakausējumu, kas efektīvi pasargā tēraudu no rūsas un citām kaitīgām vides ietekmēm. To karsti cinkotajām lampām nepieciešama minimāla apkope, un laika gaitā tās iegūst skaistu, unikālu patinu, kas tikai uzlabo to estētisko pievilcību. Tomēr, ja vēlaties paildzināt Nordlux lampu kalpošanas laiku, ieteicams regulāri tīrīt, īpaši piekrastes zonās, lai noņemtu sāls nogulsnes.
Nordlux apņemšanās nodrošināt kvalitāti un izturību attiecas arī uz to unikālo "Designed for Seaside" virsmu, kurai ir bezprecedenta 10 gadu garantija pret virsmas nolietojumu. Ar šo unikālo piedāvājumu Nordlux apliecina savu apņemšanos piegādāt augstākās kvalitātes produktus, kas ar stilu un izturību spēj izturēt pat visprasīgāko āra vidi. Pateicoties inovatīvai pieejai un aizrautībai ar dizainu, Nordlux ir vadošais tirgus dalībnieks āra apgaismojuma jomā, un tā produktus augstu novērtē gan profesionāli, gan privātie klienti visā pasaulē. Nordlux turpina noteikt āra apgaismojuma standartus, unikālā veidā apvienojot tehnoloģiju, estētiku un izturību, kas rada gaismas atšķirības jebkurā āra vidē.

No Nordlux iespaidīgā āra lampu klāsta varam izcelt Aleria āra sienas lampu un Helix sienas lampu, kas abas ir radītas izaicinošiem Ziemeļvalstu laikapstākļiem ar unikālu jūras dizainu, kas izceļ neapstrādātu un rustikālu.

VAI VAIRĀK NORDLUX ĀRA LAMPAS ŠEIT
<hr><font size="+2">LAMPE GRAS </font>


LAMPE GRAS

Pirmo reizi zīmējumus ikoniskajai la Lampe Gras 1921. gadā izveidoja novatoriskais arhitekts Bernard-Albin Gras, un mūsdienās tie ir iekārojams kolekcionēšanas priekšmets dizaina entuziastiem visā pasaulē. Šī sērija ir pieejama plašā dažādu modeļu klāstā, un visiem tiem raksturīgs vienkāršs un izturīgs dizains. Tāpēc nav pārsteigums, ka Lampe Gras dizains ir pieejams arī kā neparasti āra gaismekļi, kas piemēroti kalnos vai piekrastes teritorijās, kur laikapstākļi var būt īpaši skarbi āra apgaismojumam.

Pateicoties to izturīgajai konstrukcijai un jūras ūdenim noturīgajam dizainam, 304 Classic Outdoor Seaside sienas lampas ir lieliski izstrādātas, lai izturētu visnelabvēlīgākās vides apstākļus. Šis modelis ir pieejams gan modernā melnā krāsā, gan rustikālā, neapstrādāta vara materiāla krāsā, izceļot to kā pārlaicīgu dizaina elementu āra telpās. Pateicoties šo lampu noturībai pret sālsūdeni un koroziju, tās ir lieliski piemērotas pat visaizsargātāko vietu apgaismošanai, nodrošinot ilgstošu un uzticamu darbību neatkarīgi no skarbajiem apstākļiem.

ŠEIT IZMANTOJIET LAMPE GRAS ĀRA PUSMŪRĪGAS SENS LAMPLĀNUS ŠEIT
<hr><font size="+2">PAULMANN</font>


PAULMANN

Augstās gaisa sāļuma pakāpes dēļ apgaismes ķermeņi piekrastes zonās ir pakļauti spēcīgākai vides ietekmei salīdzinājumā ar citām vietām, kā rezultātā palielinās gan metālu, gan plastmasas materiālu korozija. Tāpēc vācu Paulmann izmanto pēc pasūtījuma izgatavotu jūras ūdenim izturīgu plastmasas materiālu, lai nodrošinātu, ka jūsu āra gaismekļi pat jūras tuvumā paliek aizsargāti pret koroziju un ilgstoši saglabā savu skaistumu.

Pateicoties to elastīgajai konstrukcijai un pēc pasūtījuma izgatavotajai jūras ūdensizturīgajai plastmasai, Zenera Outdoor Bollard SWR un Kulma Outdoor Bollard SWR ir tikai dažas no daudzajām acīmredzamajām iespējām, kas lieliski izstrādātas, lai izturētu skarbus laikapstākļus un vēju piekrastes tuvumā. Ar šiem un pārējiem Paulmann SWR gaismekļiem jums ir garantēts ilgmūžīgs un uzticams apgaismojums jūsu āra teritorijās - un kā papildu bonuss daži no to variantiem ir aprīkoti arī ar krēslas sensoru, kustības detektoru vai ir izgatavoti kā Insect Friendly (draudzīgi pret kukaiņiem) tām teritorijām, kurās ir daudz kukaiņu.

PILNU PAULMANN JŪRAS ŪDENS ŪDENS ATBALSTU LAMMENU APRAKTU klāstu atradīsiet šeit
APSKATIET MŪSU PILNO PRET JŪRAS ŪDENI IZTURĪGO LAMPU KLĀSTU ŠEIT