Lietotne LUUMR - izveidojiet gudru mājuUPLATNĪGAIS LUUMR APLIKĀCIJAS PRIEKŠVĪTNIS
Vecumā, kad tehnoloģijas nepārtraukti attīstās, mūsu mājas kļūst arvien pielāgotākas un viedākas. Šī evolūcija aptver visu - no viedierīcēm un mājas automatizācijas līdz modernām drošības sistēmām un ilgtspējīgas enerģijas risinājumiem. Pateicoties inovācijām un progresīvu tehnoloģiju, piemēram, mākslīgā intelekta, integrācijai, mūsu mājas sāk izprast mūsu vajadzības un attiecīgi reaģēt. Šī tendence ne tikai rada ērtāku un efektīvāku mājas vidi, bet arī bruģē ceļu racionalizētākam un savienotākam dzīvesveidam. Ar LUUMR lietotni, kas ir jūsu pusē, varat bez piepūles pārvietoties pa visām viedierīcēm, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru - neatkarīgi no tā, vai tas ir apgaismojuma regulēšana jūsu dzīvojamā istabā vai temperatūras regulēšana guļamistabā, jūs varat to darīt vienkārši un organizēti. Uzziniet vairāk par inteliģento LUUMR lietotni zemāk, lai pārvērstu savu mājokli par īstu viedo māju!

KAS IR LUUMR APP?
Ar LUUMR aplikāciju ieejiet vieglā un ērtā pasaulē. Šī intuitīvi izstrādātā lietotne darbojas kā jūsu viedās mājas sirds, ļaujot jums viegli kontrolēt visu, sākot no apgaismojuma un aizkariem līdz apkurei un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, vai esat tehnoloģiju eksperts vai iesācējs, jums patiks izmantot LUUMR lietotājam draudzīgo interfeisu, un, pateicoties iespaidīgajai Tuya tehnoloģijai, saderība ir plaša, kas nozīmē, ka jūsu viedās mājas pieredzi var pielāgot tieši jūsu vajadzībām.

LUUMR racionalizētais un futūristiskais interfeiss aicina jūs iekļūt vienkāršas un intuitīvas navigācijas pasaulē. Ar vienu pieskārienu jūs nonākat tieši galvenajā izvēlnē, kur varat viegli un vienkārši kontrolēt savas pievienotās ierīces, veidot ainas un aktivizēt rutīnas. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis lietotājs, lietotnē ātri jutīsieties kā mājās un atklāsiet slēptās uzlaboto funkciju pērles. No brīža, kad atverat lietotni, ir nepieciešamas tikai dažas sekundes, lai jūsu viedierīces tiktu iestatītas ideālā režīmā, kas precīzi atbilst jūsu vēlmēm, ļaujot jums izbaudīt tūlītēju pārvērtību un uzlabotu ērtības jūsu mājās.
Ar LUUMR varat personalizēt un radīt burvību savā viedajā mājoklī. Iedomājieties, ka varat izveidot dažādas ainas katram gadījumam - no mājīga kino vakara līdz rīta rutīnai, kur vairākas ierīces jūsu mājās darbojas skaistā harmonijā ar vienu pieskārienu. Izmantojot LUUMR, varat izveidot rutīnas, kas aktivizējas automātiski atkarībā no laika, atrašanās vietas vai citām personīgajām vēlmēm. Šīs iespējas sniedz jums brīvību pielāgot savu viedo māju savam unikālajam dzīvesveidam un vajadzībām.

Esiet apburti ar šo domu: Pēc saspringtas dienas jūs ieejat savās mājās. Apgaismojums automātiski ieslēdzas un apslāpējas, lai radītu siltu atmosfēru, aizkari lēnām noslīd uz vietas, un telpā jau ir patīkami silts, pateicoties iepriekš iestatītai apkurei un siltam apgaismojumam. Tas viss kļūst par realitāti, vienkārši pievienojot vienkāršus grafikus jūsu viedierīcēm, izmantojot LUUMR lietotni, un jūs varēsiet veltīt laiku lietām, kas jums patiešām ir svarīgas.

ŠEIT ATRADĪSIET VISAS LUUMR SMART BULBSDROŠĪBA UN UZTICĪBA - Jūtieties droši ar LUUMR
LUUMR lietotāju drošība un privātums ir ārkārtīgi svarīgi. Tāpēc tiek izmantotas progresīvas drošības tehnoloģijas, lai garantētu, ka jūsu lietotāja dati vienmēr ir drošībā. Drošības garantēšanai tiek izmantoti droši serveri, datu šifrēšana un regulāri atjauninājumi, turklāt LUUMR ir pazīstams ar savu uzticamo darbību, kas nozīmē, ka jūs varat uzticēties, ka jūsu viedierīces tiek pareizi apstrādātas.​​​

KĀ PIELĀGOT SMART LIGHTES PIE LUUMR APLIKĀCIJAS
Ar turpmāk minētajiem astoņiem soļiem varat ātri, viegli un vienkārši pieslēgt visas savas viedās gaismas, lai tās varētu viegli pārvaldīt!

1. Lejupielādējiet LUUMR lietotni: Ja vēl neesat izbaudījis LUUMR lietotnes burvību, paņemiet savu tālruni un lejupielādējiet to tagad no App Store vai Google Play. Tā ir jūsu tiešā piekļuve, lai pārvērstu savu mājokli par gudru paradīzi. Iegādājiet lietotni šeit.

2. Izveidojiet kontu: Atveriet lietotni un sekojiet ekrānā redzamajiem vienkāršajiem norādījumiem, lai izveidotu savu kontu. Tas ir tikpat vienkārši kā ievadīt savu e-pasta adresi un izvēlēties paroli. Izmantojot savu unikālo pieteikumvārdu, LUUMR nodrošina, ka jūsu personīgie iestatījumi, preferences un ierīces paliek drošībā un konfidencialitātē, kā jūsu pašu drošais portāls uz gudrāku māju!

3. Pārliecinieties, ka jūsu apgaismojums ir gatavs: Pirms pievienojiet viedo apgaismojumu lietotnei, pārliecinieties, ka tas ir pareizi uzstādīts un ieslēgts. Tas nozīmē, ka tām jābūt pareizajās rozetēs un slēdžam jābūt ieslēgtam. Vairumā gadījumu gaismas sāks mirgot, norādot, ka tās meklē savienojumu un ir gatavas savienošanai.

4. Pievienojiet ierīces LUUMR lietotnē: Lietotnē meklējiet iespēju pievienot jaunu ierīci. Tā ir apzīmēta ar "+" zīmi ekrāna augšējā labajā stūrī, un tad varat pievienot visas vēlamās ierīces!
5. Izvēlieties apgaismojumu: No pieejamo ierīču saraksta izvēlieties, kāda veida viedo apgaismojumu vēlaties uzstādīt savā mājoklī. Tagad lietotne jums sniegs norādījumus par konkrētiem soļiem, lai savienotu jūsu gaismas ierīces. Tas var ietvert gaismas mirgošanu vai pogas nospiešanu uz gaismas, kas atšķiras atkarībā no gaismas veida.

6. Izpildiet norādījumus: Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai savienotu viedās gaismas ar tīklu - un neuztraucieties, lietotne jūs vadīs šajā procesā, kas var aizņemt dažas minūtes.

7. Nosauciet gaismām nosaukumu: Kad esat savienojis savas gaismas, varat piešķirt tām nosaukumu. Šādā veidā vēlāk jums būs vieglāk tās atpazīt un vadīt.

8. Gaismu pārvaldīšana: Tagad jūsu gaismas ir savienotas un gatavas lietošanai! Varat ieslēgt, izslēgt un aptumšot apgaismojumu atbilstoši savām vajadzībām un unikālajām vēlmēm - varat pat mainīt gaismas krāsu atkarībā no izmantotajām spuldzēm. To visu varat viegli un ātri izdarīt, izmantojot inteliģento LUUMR lietotni!
APSKATIET MŪSU PILNO VIEDO GAISMU KLĀSTU ŠEIT