Louis Poulsen - fokusēšanās uz pareizo gaismu

Louis Poulsen ir pazīstams visā Dānijā un pasaulē ar savu pieeju pareizai gaismai. Tā bija viena no galvenajām lietām, kas bija Poula Henningsena prātā, kad viņš izstrādāja pirmās PH lampas, izmantojot trīs ēnu principu, kas ļāva panākt gaismu, kas neapžilbina.

Louis Poulsen joprojām ir ļoti svarīga pareiza gaisma, un, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, ir vairāk iespēju pārsteidzošiem gaismas iestatījumiem nekā jebkad agrāk.

Skaitiet vairāk par Poulu Henningsenu šeit
LED tehnoloģija uzmanības centrā

LED tehnoloģija uzmanības centrā

Louis Poulsen savos lampu dizainos ir rūpīgi iestrādājuši jauno LED tehnoloģiju. Tas ir skaidri redzams tādos jaunos papildinājumos kā Yuh kolekcija un mazā Panthella Mini.
Mūsdienās daudzas no klasiskajām lampām ir pieejamas LED versijās. Tas attiecas gan uz PH Artichoke, gan uz AJ Eklipta.

Pēdējā laikā uzņēmums ir sācis ražot komplektus, lai Louis Poulsen klasiku pārvērstu par lampām ar iebūvētu LED. Ja vēlaties pārveidot savu Louis Poulsen lampu par LED versiju, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, kas pārbaudīs, vai šāda iespēja ir iespējama.

Ir divu veidu komplekti.
Nomaiņas komplekti: attiecībā uz šiem komplektiem Louis Poulsen iesaka sazināties ar elektriķi, lai atjauninātu lampu.
Retro montāžas komplekti: šos komplektus ir samērā vienkārši izmantot patstāvīgi.
Ja neesat pārliecināts, ka varat to izdarīt pats, iesakām sazināties ar elektriķi.

To lampu saraksts, kurām ir pieejami nomaiņas komplekti vai retro fit komplekti, tiek regulāri atjaunināts, bet turpmāk mēs esam uzskaitījuši dažas lampas, kurām pašlaik ir pieejami LED uzlabojumi.

Rezerves komplekti:

 • AJ 50 Siena

 • Flindt Siena

 • Enigma 825

 • NJP

 • AJ Eklipta
 • Retrosistēmas komplekti:

 • PH Snowball

 • PH 5-4½

 • VL45 Ø370

 • PH Artichoke Ø480

 • Dažādas LED priekšrocības

  LED tehnoloģijai ir daudz priekšrocību neatkarīgi no tā, vai domājat par vidi vai tikai par elektrības rēķinu. Jaunākā LED tehnoloģija nodrošina jūsu lampai vienmērīgu gaismu un paver unikālas iespējas attiecībā uz dizainu. Mūs vairs neierobežo nepieciešamība pēc kontaktdakšas un tradicionālā gaismas avota.

  Turklāt LED tehnoloģija ir saudzīgāka mūsu brīnišķīgajai planētai, jo LED izmanto mazāk elektroenerģijas. Papildus tam jūsu elektrības rēķins krasi samazināsies, ja vairāk nekā puse no jūsu gaismām būs LED.

  Ja jums ir kādi jautājumi par LED gaismas avotiem jūsu Louis Poulsen lampai vai par iespēju pāriet uz iebūvētu LED tehnoloģiju, vienmēr varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

  Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā arī plašu Louis Poulsen lampu rezerves daļu klāstu.
  Ievietojiet savu rezerves daļu šeit.

  Ja nevarat atrast meklēto rezerves daļu, nosūtiet mums e-pastu ar fotoattēlu, un mēs noskaidrosim, vai varam jums to sagādāt.