Louis Poulsen āra apgaismojums - Iepazīstieties ar to

LOUIS POULSEN ĀRA LIGHTES
Jau vairākus gadu desmitus Louis Poulsen ir bijis dizaina un gaismas dzīves un funkciju līderis. Jo īpaši Louis Poulsen ir pazīstams ar savu ilggadējo sadarbību ar Poulu Henningsenu, kurš sadarbībā ar Louis Poulsen ir izstrādājis neskaitāmus lampu dizainus. Viņš padarīja trīs abažūru principu pasaulslavenu, un vēl šodien Louis Poulsen aizraujošajā un plašajā klāstā var atrast daudzas no populārākajām PH lampām. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par dažām no Louis Poulsen ražotajām āra lampām.


PH āra apgaismojums

PH āra apgaismojums

PH āra apgaismojums, tāpat kā iekštelpu apgaismojums, ir veidots no trim toņiem, kas izkliedē gaismu, vienlaikus novēršot atspīdumu. Papildus lieliskam apgaismojumam piebraucamajā celiņā, terasei vai dārzā jūs iegūstat klasisku izskatu, kas ir piemērots jebkura veida arhitektūrai - no klasiskas savrupmājas līdz mūsdienīgai funkiskai villai.

Skaties PH āra apgaismojums šeit
AJ Garden

AJ Garden

AJ lampas viengabalainais un stilīgais dizains ir vislabāk pazīstams no viesnīcas SAS Royal Hotel, kur tā sākotnēji bija daļa no Arne Jakobsena kopējās dizaina koncepcijas. Šī sērija ir pieejama arī izmantošanai ārpus telpām, izstarojot maigu izkliedētu gaismu jūsu fasādes priekšā, gar piebraucamo ceļu vai dārzā.

Skatīties AJ āra lampas šeit
Toldbod

Toldbod

Populārās Tolbod lampas, protams, ir pieejamas arī kā āra sienas lampas. Tās ir lielākas nekā iekštelpu lampas, bet izskatās tāpat. Lieliski iederas pie ieejas durvīm, uz terases, kā arī pie āra virtuves un grila.

Skaties Toldbod lampas šeit
Flindt

Flindt

Pēdējā laikā Flindt ir kļuvis par hitu gan iekštelpās, gan ārā. Lampas apaļā forma ir ideāli piemērota, lai izjauktu funkis villas aso izteiksmi. Sienas lampas dizaina autors ir Christian Flindt, un 2019. gada Dizaina balvas konkursā tā ieguva balvu "Gada lampa".

Skaties Flindt lampas šeit
Bysted Garden

Bysted Garden

Pēters Bysteds 1975. gadā radīja šo lampu, sapņojot radīt ne tikai skaistu, bet arī apkārtējo vidi izdaiļojošu stabiņu. Āra lampai ir apaļš simetrisks dizains ar četriem gredzeniem, kas atstaro gaismu uz leju, veidojot ap lampu gredzenus un rakstus.

Skaties Bysted Garden lampas šeit
Skot

Skot

Skota lampa ir sena paziņa, kuru 1900. gadu sākumā projektēja Laurics Knudsens. Sākotnēji lampa bija paredzēta lielākiem kuģiem un jūrniecības nozarei, kur tās forma un izskats ir absolūti ideāls. Kopš tā laika lampa ir plaši izmantota arī citos kontekstos, un jūs to bieži redzēsiet uz pussienas gar piebraucamo ceļu, darbnīcā un, kas nav mazsvarīgi, uz mājas gan ap, gan pie ieejas durvīm.

Se Skot lamperne her
Albertslund

Albertslund

Jūs, iespējams, esat redzējuši Albertslunda sienas apgaismojumu uz ielām. Bieži vien tās ir izvietotas pie sabiedriskām ēkām, muzejiem un tamlīdzīgi. Šo ārtelpas apgaismojumu 1963. gadā projektēja Jenss Mollers-Jensensens (Jens Møller-Jensen) Albertslundas dzīvojamajam rajonam. Sienas gaismeklim ir minimālisma izskats ar retro pieskaņu, sienas gaismeklis, kas der gan pilsētas mājai, gan vasarnīcai, gan veikala fasādei.

Skatīties Albertslund lampu šeit
Nyhavn

Nyhavn

Nyhavn lampas dizaina autori ir Alfrēds Homanns un Ole V. Kjær. Kjær. Plašais lampas abažūrs nodrošina lejup vērstu, ērtu un plašu gaismu. Abažūra iekšpuse ir matēti balti lakota, lai atstarotu maigu un vienmērīgu gaismu jūsu āra apkārtnei.

Skatīties Nyhavn lampas šeit


Louis Poulsen āra lampas cauri laikiem


Gadu gaitā Louis Poulsen ir radījis vairākas āra lampas. Ja jums ir kāds āra apgaismojums, kas šeit nav uzskaitīts, vienmēr varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Daži no vecākajiem modeļiem joprojām ir pieejami, bet citu ražošana ir pārtraukta. Ja jums ir nepieciešama rezerves daļa, bieži vien tā ir iespējama, un mēs labprāt jums palīdzēsim, cik vien tas būs iespējams.


LOUIS POULSEN ĀRA LIGHTS


PH Wall - dizaina klasika


PH Wall, iespējams, ir viens no ikoniskākajiem āra sienas gaismekļiem. PH Wall Copper ir izgatavots no neapstrādāta vara, kas nozīmē, ka laika gaitā tas iegūs skaistu patīnu. Iespējams, ka šis process jau būs sācies, kad saņemsit izstrādājumu.

Izaicinājuma PH lampas


No Poul Henningsen un Louis Poulsen šodien jūs atradīsiet 3 PH āra lampas. Ikoniskais PH Wall vara krāsā un stilīgais un klasiskais PH 3-2½ Wall Black, kas pieejams arī kā bollards.
Trīs abažūru sistēmas konstrukcija lielāko daļu gaismas novirza uz leju. PH āra lampas ir baltas no iekšpuses, lai nodrošinātu izkliedētu un patīkamu gaismu.

PH āra sienas lampas - izvēlieties piemērotāko savai mājai


Ja vēlaties PH lampas iekārt ārā, izvēlieties tās, kas vislabāk atbilst jūsu mājas eksterjeram. Melnā krāsa ir droša izvēle, un tā labi sader ar tīrām ķieģeļu krāsām, piemēram, baltu vai pelēku. Ja dzīvojat klasiskā ķieģeļu mājā ar sarkaniem vai brūnganiem ķieģeļiem, vara sienas apgaismojums lieliski izskatīsies kopā ar siltajiem mājas toņiem.

PH āra apgaismojums - izvietojums


PH apgaismojuma izvietojums ir pilnībā atkarīgs no gaumes un no tā, kā māja izskatās no visām pusēm. Klasisks risinājums ir piekārt vienu pie ieejas durvīm. Daži cilvēki izvēlas tos izvietot pa visu māju, bet citi izvieto tos uz terases. PH bollards ir ideāli piemērots piebraucamajiem ceļiem, celiņiem vai kā papildu apgaismojums terasei.