Luceplan Griestu lampas

Ar tādiem griestu gaismekļiem kā Hope, D7, Metropoli un Lightdisc jūs varat pārliecināties, ka Luceplan nopietni domā par apgaismojumu. Šo izstrādājumu autori ir dizaineri Paolo Rizzatto, Alberto Meda un Riccardo Sarfatti.

Visi Luceplan griestu gaismekļi tiek piegādāti kopā ar spuldzēm.

Luceplan radās 1978. gadā, kad Rikardo Sarfatti, Paolo Rizzatto un Sandra Severi vēlējās kaut ko taustāmāku par to, kas līdz tam bija brīvāka sadarbība.

Tagad dibinātājiem Luceplan bija radošs punkts, kurā pulcējās viņu radošā enerģija un inovatīvi risinājumi, ko virzīja vēlme pēc attīstības un inovācijām, un tas viss ietērpts skaistā un ilgtspējīgā dizainā.

Luceplan ir svarīgi raudzīties nākotnē un iepazīties ar patērētāju uzvedību un pārmaiņām, kas notiek rūpnieciskajā ražošanā, izejvielu iepirkšanā, optimizācijā, taupīšanā, kā arī pārmaiņām izplatīšanas un pirkšanas modeļos, lai saglabātu savu līderpozīciju.

Enerģijas taupīšana ir galvenā prioritāte, un tā nevar aprobežoties tikai ar attiecībām starp apgaismojumu un enerģijas patēriņu - tai jāietver videi draudzīga darbība, kas aptver visu darbību - no materiālu izvēles līdz ražošanas procesam, no izstrādājumu ilgmūžības līdz izstrādājumu uzturēšanai.

Ja ražojat ilgmūžīgus produktus, ir nepieciešams, lai tie būtu gan skaisti, gan arī balstīti uz stabilām tehnoloģijām. Taču ilgs kalpošanas laiks nozīmē arī to, ka izstrādājums ir videi draudzīgāks un ka tas pārdzīvo modes noskaņas.

Izbaudiet sava jaunā griestu apgaismojuma meklējumus.
Rādīt 26 no 26 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!