Made By Hand Stāvlampas

Grīdas lampa ir vairāk nekā tikai apgaismojuma risinājums. Tā ir interjera dizaina mēbele. Made By Hand piedāvā plašu stāvlampu izvēli funkcionālam un mājīgam apgaismojumam. Visas lampas ir izgatavotas ar rokām un kalpo kā cieņas apliecinājums labai amatniecībai un diskrētai greznībai.

Iedvesmojoties no tradicionālās rīspapīra lampas, Made By Hand ir radījuši lampu ar visām tām pašām īpašībām modernā, skandināvu dizainā - Knit Wit Floor Lamp ir gaismas lampas abažūrs, kas izgatavots no adīta materiāla. Lampas gaisma spīd caur dzijas rakstu, piešķirot lampai dekoratīvu un atšķirīgu izteiksmību.

Praktiskā Petite Machine Floor Lamp ir iedvesmojusies no 30. un 50. gadu lampu dizaina un ir veidota elegantā, skandināvu stilā. Tā izstaro brīnišķīgu mirdzumu jūsu darba vietai, un tā tikpat labi darbojas arī kā lasāmvieta pie jūsu iecienītā atpūtas krēsla.
Rādīt 36 no 64 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!