Marset Stāvlampas

Marset grīdas lampas ir kas vairāk nekā tikai lampas. Tās ir visi gaismas aspekti ar visām tās dažādajām niansēm un efektiem. Tās rada atmosfēru un noskaņu un uzlabo jūsu dzīves kvalitāti.

Marset ir izvēlējies veltīt savas pūles, lai radītu augstākās klases dizainu un nodrošinātu, ka katrs produkts, kas atstāj rūpnīcu, ir bez defektiem un tikpat augstas kvalitātes. Iegādājoties Marset, jūs uzsākat ceļojumu, kurā jūsu sajūtas stimulēs un pastiprinās inovatīvas un inteliģentas lampas.

Marset lampas ir izsmalcinātas un modernas, un, pateicoties radošiem un aizraujošiem tehniskajiem risinājumiem, tās labi darbojas ļoti daudzās dažādās situācijās. Marset komandas nemitīgie jaunu virzienu meklējumi apvienojumā ar zinātkāri un tālredzību palīdz viņiem radīt šo populāro un kritiķu atzinīgi novērtēto apgaismojuma kolekciju.

Visas stāvlampas tiek piegādātas ar iekļautām spuldzēm. Bezmaksas piegāde ES teritorijā, pasūtot par 99 eiro vai vairāk!
Cala Metāls Stāv Lampa - Marset
Paredzams in: 21 - 24 dienas
Rādīt 21 no 21 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!