Misiņa – skaista un mūsdienīga izvēleMĒSLOJUMS IR ŠEIT, LAI PALIKTU!


Medains ir jaunais melnais! Metāla tendence visur pieņemas spēkā, un pēc ilgāka vara perioda tagad virsroku ir pārņēmis misiņš, kas ir redzams visur - sākot no mēbelēm līdz aksesuāriem un lampām. Misiņš ir ideāli piemērots populārajam ziemeļvalstu stilam, kurā valda pieklusinātas krāsas, minimālisms un ilgtspēja. Un tas ir jāsaskaņo! Savā viesistabā kombinējiet samta dīvānu, neapstrādāta koka kafijas galdiņu un misiņa lampu. Dažādie materiāli lieliski papildinās viens otru un radīs krāšņu un apskaužamu izskatu! Daudzi lielie dizaineri ir uzlēkuši uz šī viļņa, un jūs atradīsiet skaistas misiņa lampas no Gubi, Tom Dixon, Louis Poulsen, &tradition, Flos un daudziem citiem.Ja meklējat klasisku izskatu ar pavērsienu, IC lampa no Flos varētu būt piemērots risinājums. Tā ir pieejama kā sienas lampa, piekaramais un stāvlampa, un tā noteikti iederēsies jebkurā mājoklī!

Varbūt Etch Pendant no Tom Dixon? Atšķirīgs, ģeometrisks, skaists un neprātīgi elegants. Tom Dixon jaunā sērija Plane arī ir skaists variants, ja misiņa tendence pārceļas uz tavām mājām.

Viens no lielajiem misiņa jaunumiem ir VP Globe - tagad no misiņa! Klasiskā VP Globe lampa ir laista klajā jubilejas versijā, un ar jauno izskatu tā ir vēl skaistāka nekā iepriekš! VP Globe misiņa krāsas lampu var atrast šeit!

Mums ir daudz iespēju, un misiņa vilnis ritēs vēl daudzus gadus, tāpēc laipni aiciniet misiņa krāsu savās mājās - jūs to nenožēlosiet!
Misiņš patiešām ir ienācis mūsu interjera dizainā kā mazas, delikātas detaļas. Īsta klasika ir atjaunināta un tagad ir vēl aktuālāka mūsdienu interjera dizainā.

KAISER Idell Luxus galda lampa tagad ir pieejama īpašā misiņa sērijā. Klasiskā misiņa galda lampa ir teju elpu aizraujoša, un tā ir obligāti jāievieto mūsdienu interjera dizainā. Patiess vintage iedvesmots izskats, kurā misiņa detaļas laika gaitā patinēsies un piešķirs tai unikālu izskatu. Misiņa versija ir veltīta Bauhaus kustības 100. gadadienai. Pirmā KAISER Idell lampa dienas gaismu ieraudzīja 1931. gadā, un šodien tā ir pasaulē atzīta Bauhaus ikona.

Iekļaujiet misiņa elementus sava interjera dizainā kā mazas un delikātas detaļas. Apvienojumā ar elegantu dizainu tas ir vienkārši ideāli.

Skaties vairāk par skaisto Fritz Hansen īpašā izdevuma galda lampu šeit!
Stāvlampa Moisia no Lindby ir tīra, klasiska un minimālisma dizaina, kas neapšaubāmi iederēsies jebkurā interjera dizaina stilā - no modernā līdz tradicionālajam. Moisia ir apaļa, plakana pamatne un ārkārtīgi slaids, bet spēcīgs lampas kāts, ko papildina sfērisks abažūrs. Visa lampa ir izgatavota no dzelzs ar skaistu misiņa apdari, kas izstaro zeltainu mirdzumu un siltumu vidē, kurā tā ir novietota. Lampas galviņai ir arī slīpēšanas funkcija, kas padara to ļoti elastīgu un praktisku, jo jūs varat noteikt gaismas avota virzienu atkarībā no tā, kur jums nepieciešama gaisma. Turklāt lampas abažūram ir balta iekšējā puse, kas nozīmē, ka tas izplata silti baltu, vienmērīgu un neapžilbinošu gaismu visā telpā. Novietojiet Moisia pie dīvānu grupas vai gultas, kur tā izstaro patīkamu gaismu un rada mājīgu un siltu atmosfēru jums un jūsu viesiem.
Lucande Dimitrij Bow sienas gaismeklis ir klasiska un vienkārša dizaina gaismeklis, kas ar savu pārlaicīgo un vintage izskatu var viegli iekarot savu vietu gan modernā, gan tradicionālā interjera dizaina stilā. Lukturim ir minimālisma dizains ar plānu, cilindrisku formu, kas izgatavots no masīvas dzelzs ar skaistu misiņa apdari, kas rada sajūtu, ka lampa ir izturējusi laika pārbaudi. Šis vintage izskats ir ārkārtīgi populārs, jo cilvēki vienmēr mēdz meklēt slēptus pagātnes dārgumus, kas var piešķirt mājoklim izsmalcinātāku un klasiskāku izskatu, kas izceļas no pārējo.

Turklāt lampa ir arī elastīga, jo to var noliekt uz augšu un uz leju, ļaujot jums pielāgot gaismu atbilstoši savām vajadzībām. Dimitrij Bow ir 3000 Kelvīnu temperatūra, kas nozīmē, ka tā izstaro maigu un silti baltu gaismu, kas padara sienas lampu par lielisku lasāmvietu pie gultas, rakstāmgalda vai krēsla, kur tā arī rada mājīgu atmosfēru. Slēdzis atrodas pamatnes sānos, tāpēc gaismu var ātri un ērti ieslēgt un izslēgt. Ar šo lampu jūs iegūstat funkcionālu gaismas avotu ar senatnīgu estētiku, kas jūsu mājokli rotās gadiem ilgi.
Eleina 6 griestu gaismeklis no Lindby zīmola ir klasiska skaista misiņa un eleganta opāla stikla kombinācija. Šāds materiālu un krāsu salikums piešķir lampai pārlaicīgu un ekskluzīvu izskatu, ko var viegli ievietot visdažādākajos interjera dizaina stilos. Lampa sastāv no pamatnes un trim slaidiem misiņa stieņiem, uz katra no kuriem ir divi gaismas avoti, kas nodrošina skaidru un vienmērīgu apgaismojumu visā telpā.

Šīs lampas neparastā īpašība ir tā, ka trīs misiņa stieņus var novietot dažādos virzienos, un sešus gaismas avotus var pagriezt un noliekt dažādos virzienos atkarībā no tā, kur vēlaties apgaismojumu. Tādējādi jūs varat pielāgot gaismu atbilstoši savām vajadzībām, un, par laimi, jums nav jāpieķeras tikai pie vienas pozīcijas, jo jūs vienmēr varat tos pielāgot atbilstoši savām vajadzībām, kas arī dod jums iespēju piešķirt lampai savu personīgo pieskārienu. Turklāt lampas kelvīnu temperatūra ir 3000 Kelvīnu, kas nozīmē, ka tā izstaro silti baltu gaismu, kas kombinācijā ar izsmalcināto misiņa apdari spēj radīt mājīgu un patīkamu atmosfēru, kas izplatās visā telpā. Tāpēc lampa ir ideāli piemērota virs ēdamgalda, gaitenī vai viesistabā, kur tā kalpo kā pulcēšanās vieta visai ģimenei.

Eleina ir pieejama arī ar četriem gaismas avotiem. Skaties šeit!
Lucande Tolu kulons ienes jūsu mājās modernu estētiku. Pagarinātais, slaidais kulons ir izgatavots no alumīnija ar skaistu misiņa apdari, kas piešķir lampai siltumu, kas izstaro mājīgumu un relaksāciju, un ir lieliski piemērots ēdamistabai vai virtuvei, kur tas patīkami izgaismo apkārtni. Lampas elegantais un vienkāršais dizains no izsmalcināta misiņa piešķir tai ekskluzīvu izskatu, kas iederas jebkurā interjera dizaina stilā. Šeit tās zeltainā krāsa skaisti kontrastē ar pārējo apkārtējo vidi, un neatkarīgi no tā, vai tā ir krāsaina vai neitrāla vide, tā noteikti atradīs savu pelnīto vietu kā uzkrītošākais un unikālākais dekora elements.

Tolu ir aprīkots ar sešiem gaismas avotiem, kuru kelvīnu temperatūra ir 2700 Kelvīnu, kas nozīmē, ka lampa izstaro silti baltu un patīkamu gaismu, kas kombinācijā ar misiņa krāsojumu izstaro siltumu un mājīgumu visā telpā. Gaisma ir dimmējama, tāpēc atkarībā no vajadzībām un noskaņojuma jūs varat radīt tieši tādu atmosfēru telpās, kurās lampa ir novietota. Ja vēlaties savā mājoklī radīt mājīgu, aicinošu un relaksējošu atmosfēru, Tolu ir acīmredzama izvēle.
APSKATIET MŪSU SKAISTO MISIŅA LAMPU IZLASI ŠEIT!