NORDIC LIVING Galda lampas

Galda lampa no Nordic Living ir funkcionāla un vienkārša lampa jūsu mājai. Šīs lampas ir īpaši piemērotas izmantošanai kā darba lampas, un tās ir lieliski piemērotas novietošanai uz rakstāmgalda, jo jūs varat regulēt gaismas augstumu un leņķi, lai gaisma spīdētu jebkurā virzienā, kas jums nepieciešams.

Dizainers Jac Jacobsen 1937. gadā radīja ikonisko arhitekta lampu. To nosauca par JJ Lamp, un kopš tā laika ir pārdoti vairāk nekā 25 miljoni lampu. Saistībā ar zīmola Nordic Living atklāšanu 2019. gadā uzņēmums prezentēja savu pirmo kolekciju - atjaunoto kolekciju ar nosaukumu Archi.

Archi T1 un T2 galda lampas ir pieejamas ar pamatni, ko novietot uz galda, vai ar praktisku galda skavu, lai lampu varētu piestiprināt pie galda malas, plaukta vai naktsskapīša. Iespaidīgā elastība padara lampu ideāli piemērotu izmantošanai kā galda lampu paaugstinātām gultām, jo gaismu var regulēt atkarībā no tā, vai gulta ir pacelta vai nolaista.
Rādīt 26 no 26 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!