Vecā klasika ar stilu: atklājiet krāsainās Apex galda lampas no HAY!

8. decembris 2023
Vecā klasika ar stilu: atklājiet krāsainās Apex galda lampas no HAY!
Izstrādājot jauno galda lampu, kas kļuva par Apex sēriju, britu dizainers Džons Trīss (John Tree) izmantoja arhetipisko klasisko galda lampu un apvienoja to ar mūsdienīgu krāsu izjūtu, lai radītu aizraujošu un atšķirīgu lampu kolekciju ar klasiskām iezīmēm, kas atšķiras no tradicionālajām galda lampām. Ar savu eleganto hromēto ietvaru un pārsteidzošajiem griestu lampu modeļiem Apex sērija ir uzreiz atpazīstams un atšķirīgs funkcionālā dizaina mākslas darbs.

Izņēmīgā daudzpusība un daudzšķautņainība ļauj rast visdažādākos pielietojumus

Sērijā ietilpst galda un grīdas gaismekļi dažādos dizainos, un tie visi ir daudzās skaistās krāsās - no neitrāliem toņiem līdz piesmeltiem pasteļtoņiem un piesātinātiem toņiem, kas sniedz pārsteidzošu rezultātu. Abažūrs ir glancēti lakots, un to var pagriezt par 360 grādiem, lai pielāgotu gaismas virzienu, tādējādi nodrošinot vēl nebijušu elastību apgaismojuma dizainā. Gaismeklim ir pievienots neliels standarta komplekts (E14 LED), kas piemērots dažādiem lampu modeļiem. Pateicoties elastīgajam vākam, ir iespējams izvēlēties starp efektīvu, tiešu lejupvērstu apgaismojumu galda virzienā un netiešu apgaismojumu, pagriežot vāku, lai gaismu virzītu uz sienu vai uz augšu, lai nodrošinātu izkliedētu gaismu un papildinātu kopējo apgaismojumu.

Apex kolekciju ar plašu dažādu galda lampu un gaismekļu klāstu var pielāgot jebkurai videi un interjeram. Galda lampas var novietot gan birojā, gan guļamistabā, savukārt pieskrūvējamās lampas var viegli pieskrūvēt pie galda vai plaukta, grāmatu plaukta vai jebkur citur, kur nepieciešama spilgta gaisma.

Skaties visu Apex klāstu šeit.