Ienesiet inovācijas un ilgtspēju apgaismojumā ar Made By Hand Flying Pendant

10. aprīlis 2024
Ienesiet inovācijas un ilgtspēju apgaismojumā ar Made By Hand Flying Pendant
Ja jums patīk radošs un inovatīvs dizains, kas izstaro personību un raksturu, jaunā kulonu sērija Flying Piekaramā Lampa ir domāta tieši jums! Maigie, organiskie loki, kas raksturo lampas dizaina valodu un peldošo izskatu, ļauj viegli saprast, no kurienes šī lampa ir ieguvusi savu nosaukumu. Ar 3D adītu abažūru, kas izgatavots ar minimālu materiālu izšķērdēšanu, un konstrukciju, kas ļauj lampu izjaukt un tās sastāvdaļas materiālus pārstrādāt, Flying Piekaramā Lampaizceļas kā sērija, kurā ilgtspējība ir ņemta vērā katrā procesa daļā.

Istiska dizaina meistara radīts mākslas darbs


Šo sēriju 2023. gadā izstrādāja Boriss Berlins, kurš ar savu drošo roku un zinātkāri ir atstājis izšķirošu iespaidu dāņu dizainā, padarot viņu par vienu no mūsu laika novatoriskākajiem dāņu interjera dizaineriem. Viņš 1983. gadā nodibināja Boris Berlin Design, bet 1987. gadā kopā ar Poul Christiansen nodibināja Komplot Design. Kopā viņi 20 gadus veidoja Skandināvijas dizaina ainu. 2010. gadā Boris Berlin apvienoja spēkus ar Alekseju Iskosu uzņēmumā Iskos-Berlin, bet 2017. gadā viņš atgriezās kā Boris Berlin Design solists. Boriss Berlins dizainu redz kā saikni starp mākslu un inženierzinātni, ražotāju un lietotāju, starp dažādām kultūrām, tradīcijām un inovācijām, racionalitāti un intuīciju. Līdzīgi kā staigātājam pa trošu taku, kuram nepieciešama ļoti stingra līnija, lai noturētu līdzsvaru, spriedze starp šiem polārajiem pretstatiem ir veiksmīga dizaina nosacījums.

Šis trauslais līdzsvars ir skaidri atspoguļots Flying Piekaramā Lampa, kur katrs skaistā dizaina milimetrs ir rūpīgi izmērīts un saskaņots ar pārējo. Gaismeklis ir pieejams trīs dažādos izmēros, katrs no tiem ir četrās skaistās krāsās.

Skaties visu Flying Piekaramā Lampa sēriju šeit!