Iedvesmojieties: trīs dekora triki ar Muuto Top Piekaramais gaismeklis

15. maijs 2023
Iedvesmojieties: trīs dekora triki ar Muuto Top Piekaramais gaismeklis
Kad Swiss Big-Game un Muuto apvienoja spēkus, lai radītu piekaramo gaismekli Top Pendant, mērķis bija radīt daudzpusīgu lampu. Lampa, kas var atrisināt visus uzdevumus un kas var pacelt visu veidu interjeru. Ikoniskā forma, to ietērptie toņi un lieliskā gaisma padara Top lampu, kurai ikviens var atrast vietu - bet kā tieši to izmantot? Zemāk esam apkopojuši trīs ieteikumus, lai iedvesmotu un informētu:

1. Klasisks apgaismojums virs virtuves salas

.
Metāliskās lampas un krāsotais abažūrs nozīmē, ka citādi vienmuļajam dekoram varat piešķirt krāsu akcentu - taču tajā pašā laikā pieklusinātās krāsas nozīmē, ka šīs lampas nekad neizies no modes.

Izmantojot divus, trīs vai vairākus augšējos piekaramos gaismekļus virs virtuves saliņas, jūs iegūsiet gan praktisku, gan estētisku apgaismojumu, kas var izgaismot jebko, ko darāt pie virtuves saliņas - vai tā būtu ēdiena gatavošana, socializēšanās ar ģimeni vai brokastis kafejnīcā. Ja izvēlaties divus vai vairākus vienādus piekaramos gaismekļus, varat panākt kafejnīcas vai bāra atmosfēru, ko citādi varētu piedzīvot tikai tādās modernās pilsētās kā Berlīne vai Londona.

2. Klastera māksla viesistabā

.
Daudzie dažādie izmēri un krāsas, kādos ir pieejami Top piekaramie gaismekļi, pastāv ne tikai tādēļ, lai jūs varētu atrast tieši to, kas ir piemērots jūsu mājoklim, - ir pilnīgi atļauts kombinēt dažādus variantus.

Tumšā stūrī 3-4 dažādos augstumos piekārti top piekaramie gaismekļi var radīt brīnumus - bet blāvā interjerā tie var kļūt par brīnumu. Kombinējiet gan izmērus, gan krāsas un iegūstiet dinamiku un krāsainību, ar ko ir pazīstams Muuto. Lampas ir Muuto krāsās, tāpēc varat būt droši, ka tās visas lieliski saderēs kopā!

3. Ēdamistabas vai viesistabas galda apgaismojums


Neatkarīgi no tā, kāda veida ēdamistabas vai viesistabas galdu vēlaties apgaismot, šim darbam ir piemērots Top piekaramais apgaismojums.

Plašais krāsu klāsts nodrošina, ka vienmēr varēsiet atrast tādu, kas saderēs ar jūsu interjeru, savukārt formu dažādība nozīmē, ka vienmēr varēsiet atrast Top piekaramo gaismekli, kas atbilst izmēram. Ja jums ir liels, apaļš galds, iesakām izvēlēties zemu, bet platu Top, kas lieliski izkliedē gaismu, bet, ja jums ir iegarens galds, varat kombinēt vairākus mazākus gaismekļus! Iespējas ir bezgalīgas.

Ja esat ziņkārīgs, zemāk varat izpētīt visu mūsu Top piekaramo gaismekļu klāstu:

Šeit jūs varat apskatīt visus Top piekaramos gaismekļus no Muuto!Skaties visus Top piekaramos gaismekļus no Muuto šeit!