Neticama funkcionalitāte lieliskā dizainā

29. decembris 2023
Neticama funkcionalitāte lieliskā dizainā
Elastība, daudzpusība un elegants dizains: visas Lindby zīmola īpašības un priekšrocības ir apvienotas Biavera piekarināmajā gaismeklī. Gaismeklim ir smalks un vienkāršs dizains. Galviņa sastāv no skaistas melnas lakotas šķērssijas un diviem gaismas elementiem ar izsmalcinātu niķeļa apdari, kas pārvietojas skaistos viļņos gar korpusu. Tas rada interesantu kontrastu starp lineārajiem un izliektajiem elementiem, palielinot gaismekļa vizuālo pievilcību. Tajā pašā laikā visi elementi paliek pilnīgi horizontāli, izkliedējot gaismu pa lielu virsmas laukumu un radot simetriju kopējā kompozīcijā. Gaismeklis izstaro gaismu uz leju, tāpēc tas ir ideāli piemērots ēdamgalda, darba virsmas, rakstāmgalda vai jebkuras citas virsmas, kurai nepieciešama praktiska, tieša gaisma.

Gaismas avots ir iestrādāts gaismeklī, un to veido LED gaismas avoti, kas izvietoti gar katru gaismekļa korpusu, efektīvi un vienmērīgi spīdot caur balto vāku zem tā. Šis praktiskais lejupvērstais gaismeklis izstaro plašu gaismas kūli zem gaismekļa korpusa. Piekares stieņi ir aprīkoti ar atsvariem, kas ļauj regulēt gaismekļa augstumu. Šādā veidā var neatkarīgi noteikt un regulēt gaismas izkliedi vai koncentrāciju. Turklāt Biavera piekaramajam gaismeklim ir integrēta slēdža un dimmera funkcija, kas ļauj regulēt spilgtumu ar parastu sienas slēdzi, neuzstādot ārējus dimmerus. Izmantojot trīs iestatījumus: 100 %, 40 % un 10 % no kopējā spilgtuma, jūs varat iegūt piemērotu apgaismojumu darbam, atpūtai vai nakts orientācijai.

Lindby ir pazīstama ar saviem modernajiem un funkcionālajiem gaismekļiem, kas necieš no dizaina vai kvalitātes. Skaties Lindby Biavera šeit.