Piffany Galda lampas

Piffany Copenhagen ir pazīstama ar savu dīvaino galda lampu Mr. Wattson - jautru un dzīvespriecīgu džentlmeni. Papildus tam, ka galda lampa rada prieku un smaidu uz lūpām, tā nodrošina praktisku gaismu, ko var regulēt līdz pat 120 grādiem. Elastīgo korpusu var izmantot dažādās vietās, piemēram, uz palodzes vai galda. Lampas galviņa ir iedvesmojusies no klasiskajiem antīkajiem automobiļiem, un tā ir pieejama dažādās krāsās.

Vēl viena krāšņa galda lampa ir Hipp LED galda lampa. Tās izteiksme ir līdzīga Wattson kunga izteiksmei. Glīts retro izskats balstās uz lieliskas krāsas abažūra, savukārt korpuss ir izgatavots no koka. Gaismu var regulēt tā, lai tā izgaismotu jebkuru virsmu, kas jums ir redzama, tāpēc tā ir ideāli piemērota izmantošanai kā galda lampa uz galda.

Šīs galda lampas ir labs piemērs Piffany Copenhagen izsmalcinātībai un līdzsvaram starp praktisku un aizraujošu dizainu. Katram izstrādājumam ir sava personība un unikāla izpausme. Dāņu dizaina uzņēmums pievēršas ilgtspējīgai ražošanai, ierobežojot savu ietekmi uz vidi, un uztur augstu kvalitātes standartu.
Rādīt 25 no 25 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!