Rotaliana Stāvlampas

Rotaliana zīmols tika dibināts 1989. gadā Trentīno Itālijā, un kopš tā laika, pateicoties novatoriskiem un riskantiem dizaineriem, uzņēmums ir uzplaucis. Uzsvars tiek likts uz skaistumu un funkcionalitāti, nevis ierobežojumiem, un katrā dizainā tiek izmantoti jauni materiāli un formas. Netradicionālā domāšana rada produktus, kas priecē sirdi.

String F1 standarta lampa ir kaut kas pilnīgi unikāls - lampa ar daudzām individuālu iestatījumu iespējām un vienkāršu un klasisku dizainu. Stāvlampa Capri F 1 ar spīdīgu apdari un atšķirīgu izskatu noteikti ir jūsu uzmanības vērta. Drink F1 ir vienkārša un minimālistiska stāvlampa - īsta klasika, kas signalizē par izsmalcinātu gaumi.

Rotaliana itāļu zīmolam ar skandināvu dizaina piegaršu piemīt divas galvenās īpašības: radošums un inovācijas, kas abas balstās lieliskās tehniskajās zinātībās par lampu izstrādi. Uzņēmums sadarbojas ar daudziem starptautiskiem dizaineriem ar atšķirīgu pieredzi un skatījumu, tostarp Andrea Brazi, Federica Cevasco. Kengo Kuma un Burkhard Panteleit. Krāšņs itāļu dizains, inovācijas, radošums, skaistums un unikāla funkcionalitāte ir daži no Rotaliana atslēgas vārdiem, un viņu daudzās aizraujošās un inovatīvās lampas ir iekarojušas ceļu visu vecumu patērētāju dzīvē.

Kopš uzņēmuma dibināšanas Rotaliana vadībā ir Stefano Vega, kurš seko līdzi uzņēmuma produktiem, kā arī starptautiskajām dizaina tendencēm. Viņa uzmanības centrā ir mūsdienīgs apgaismojums, kas "izstrādāts konkrētam mērķim". Uzņēmumam Rotaliana ir svarīgi veidot lampas no skaistiem materiāliem, kā arī nodrošināt, lai izstrādājumi signalizētu par kvalitāti un labu gaumi.

Rotaliana lampu kolekcijā ir ietverti dizaini, kas spēlējas ar arhetipisko lampu dizainu vēstures gaitā, cita starpā izmantojot jaunus materiālus un ražošanas risinājumus.
Rādīt 36 no 43 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!