Seletti Stāvlampas

Izklaidējošais un mākslinieciskais Seletti zīmols piedāvā aizraujošas stāvlampas, kas garantēti radīs personības sajūtu un piesaistīs uzmanību. Apvienojot ikdienas priekšmetus un māksliniecisku pieskārienu, Seletti rada lampas, kas labi un patiesi izceļas no pūļa.

Iedvesmojoties no stadionu gaismām, dizainers Emanuele Magini ir radījis patiesi unikālu stāvlampu: Multi-lamp stāvlampa. Ar pārklātu metālu un sešiem abažūriem lampai ir industriāls izskats, un tā nodrošina praktisku apgaismojumu, lai kur mājās to novietotu.

Stāvlampa Street ir dabisks viņu rotaļīgā visuma turpinājums, un tā izskatās gandrīz kā no vecās skolas komiksa. Iedvesmojoties no vecajiem ielu lukturiem, lampai piemīt neformāls akcents, pateicoties tās izliektajai formai un krāšņajām krāsām. Street stāvlampa ir 190 cm augsta, tāpēc to var izmantot virs ēdamgalda vai kopā ar dīvāna iekārtojumu.

Tālāk aplūkojiet pilnu Seletti stāvlampu klāstu.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!