Singles' Day pie Lampemesteren

11.11. - Starptautiskā vientuļo jauniešu diena ir lielākā gada diena, kad var sevi palutināt. 2023. gadā Lampemesteren atzīmē Singļu dienu ar daudziem krāšņiem piedāvājumiem no ceturtdienas, 11. novembra, līdz svētdienai, 14. novembrim. Visās trīs dienās būs pieejami aizraujoši piedāvājumi - daži no tiem tikai ierobežotā skaitā, tāpēc negaidiet pārāk ilgi!


Ko mēs patiesībā svinam vienīgo jauniešu dienā?

Vienatnes diena (jeb Guanggun Jie, kā to dēvē Ķīnā) sākotnēji bija mēģinājums izjaukt vientulības un vientulības sajūtu. Vismaz tā stāsta četri Nanjingas universitātes studenti, kas 1993. gadā par to runājuši. Lai pārtrauktu vienveidību, viņi nolēma svinēt vientulību ar dienu, kas bija pilna ar jautrām aktivitātēm kopā ar draugiem.

Vienatnes dienas 11. novembra datuma noteikšana nebija nejaušs lēmums. Tā ir gada diena, kurā ir vislielākais "vienlaulīgo" (1) skaits: 1-1/1-1.

Šī tradīcija ātri izplatījās arī citās Ķīnas universitātēs un vēlāk arī citās pasaules valstīs. Pirmajos gados Vienīgo diena tika uzskatīta par atbildi Valentīna dienai, un piedāvājumi lielākoties bija pielāgoti vientuļajiem cilvēkiem. Mūsdienās Vienīgo dienā var tikt piedāvāti piedāvājumi vairāk vai mazāk dažādiem produktiem. Tāpat kā Melnajā piektdienā.

Neatkarīgi no tā, vai esat vientuļš vai ne, ir svarīgi atcerēties sevi palutināt. Ir vieta sevis lutināšanai, un tas ir lielisks spēka lādiņš pirms Ziemassvētku sezonas. Palutiniet sevi vai kādu sev tuvu cilvēku ar jaunu lampu. Papildus dāvanas pasniegšanas priekam jūs saņemat dāvanu, kas izgaismos jūsu mājas sirdi vai radīs mājīgu atmosfēru, neatkarīgi no tā, vai esat kopā ar mīļajiem cilvēkiem vai priecājaties savā kompānijā.